Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.sorex.hr - komentare molim

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 24.12.2004 18:12    Post subject: www.sorex.hr - komentare molim Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, zgotovili smo još jedan projekt. Vaše mišljenje molim.

www.sorex.hr

Last edited by TYPE01 on 24.12.2004 19:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 24.12.2004 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

this one i like...
jednostavno..brzo učitavanje ..ugodno oku..nema nikakvih pimjedbi ...nice one Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.12.2004 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno fini, rijetko nemam primjedbi a sad je to slucaj

(jedan bug, kod otvaranja popupa u firefoxu, prvo otvori jednu velicinu, onda ucita fotku, onda poveca popup... al to je bug koji sam skuzio vec na par siteova)

gg!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 24.12.2004 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlično. Stvarno bez ikakvih primjedbi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 24.12.2004 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako mi se svidja, super iskombinirane boje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 24.12.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
stvarno fini, rijetko nemam primjedbi a sad je to slucaj

(jedan bug, kod otvaranja popupa u firefoxu, prvo otvori jednu velicinu, onda ucita fotku, onda poveca popup... al to je bug koji sam skuzio vec na par siteova)

gg!!


To nije bug, već je caka u imagesize komponenti.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.12.2004 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

go fix :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 24.12.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je super.. jedina, ali stvarno jedina sitnica koju bi prominija su ovi okviri..
ali super sajt.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 24.12.2004 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
sajt je super.. jedina, ali stvarno jedina sitnica koju bi prominija su ovi okviri..
ali super sajt.. Wink


Diskutirali smo o tome dosta i na kraju zaključili da kontakt forma ostane takva kakva jest Smile
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.12.2004 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ne moze bolje, nikako.

Ovo je IMO (bez H) najbolji jednostavni sajt koji sam vidio u nas, to the point sa tocno dovoljno detalja da ne bude previse nego da je sve u lijepom paketu.

Jedna opcija, mozda bi bilo bolje da hover ne bude ovaj okvir nego da se samo markeri u crveno pobojaju, djelovalo bi elegantnije nego uokvirivanje

MILINA, cistih 10
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.12.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
ars wrote:
sajt je super.. jedina, ali stvarno jedina sitnica koju bi prominija su ovi okviri..
ali super sajt.. :wink:


Diskutirali smo o tome dosta i na kraju zaključili da kontakt forma ostane takva kakva jest :)


meni je to skroz kul jel je u stilu sitea, konstanta...
gg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 24.12.2004 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Mislim da ne moze bolje, nikako.

Ovo je IMO (bez H) najbolji jednostavni sajt koji sam vidio u nas, to the point sa tocno dovoljno detalja da ne bude previse nego da je sve u lijepom paketu.

Jedna opcija, mozda bi bilo bolje da hover ne bude ovaj okvir nego da se samo markeri u crveno pobojaju, djelovalo bi elegantnije nego uokvirivanje

MILINA, cistih 10


Lijepo je čuti da vam je website "sjeo".

Sve opcije koje ste naveli su bile jedna od mogućnosti, ali kako je website rezultat team worka tako se i do ovakvih sitnica dolazi konsenzusom između mene kao dizajnera, developera, voditelja projekta i klijenta. U slučaju hovera na slikama smatramo da je dashed line bolje riješenje od corner markera u crvenoj boji (što smo također probali).
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 24.12.2004 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice work :)
mozda da koristite barem koji od heading elemenata za naslove i da ne koristite javascript za povratak na vrh i jos neke finese bi bilo jos bolje :)

i u inputima na kontakt formi fali background-color: #fff; - nemaju svi bijele pozadine. ostale "bugove" nisam primjetio :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 25.12.2004 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
nice work Smile
mozda da koristite barem koji od heading elemenata za naslove i da ne koristite javascript za povratak na vrh i jos neke finese bi bilo jos bolje Smile

i u inputima na kontakt formi fali background-color: #fff; - nemaju svi bijele pozadine. ostale "bugove" nisam primjetio Smile


Sve to stoji, ali developeru nisam već neko vrijeme platio rundu pa se nešto oprgavio. Zna on, al' neće Smile Što se pak naslova tiče.....po neki puta stvari moraju biti baš takve kakve jesu iako postoji jednostavnije, bolje, standardiziranije rješenje...kuiš? Smile

Za background color na kontakt formi ćemo provjerit...thanx na upozorenju!
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 25.12.2004 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako su mi super-duper ovi bagerići!!
odlično izgledaju (skoro kao de-walt ručni alat Very Happy )

ja bi se u tome vozao gradom Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 25.12.2004 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
kako su mi super-duper ovi bagerići!!
odlično izgledaju (skoro kao de-walt ručni alat Very Happy )

ja bi se u tome vozao gradom Cool


Bogme jesu (odlična podloga za tuning Smile ). No, baci pogled na max brzinu. Teško da ćeš povuć više od 20 km/h u drugoj, a treće.....nema Smile Ali zato, ako treba prevest kubik, dva, tri, pet....što ne bi vozio Liftona i bio najveća faca u kvartu. Fino kad se čovjek zapije sa ekipom u lokalnom bircu utovariš ih i iskipavaš jednog po jednog pred kućnim pragom Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 25.12.2004 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidja mi se, djeluje uredno i profesionalno. GJ.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 25.12.2004 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš lijepo, IA mi baš sjela onak fino. Super mi je kombinacija boja, a i mrak se paše s bagerima. Jeste razmišljali o wallpaperima? Znam da moj mali je Very Happy

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 25.12.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
mile wrote:
kako su mi super-duper ovi bagerići!!
odlično izgledaju (skoro kao de-walt ručni alat Very Happy )

ja bi se u tome vozao gradom Cool


Bogme jesu (...). No, baci pogled na max brzinu. Teško da ćeš povuć više od 20 km/h u drugoj (...)


na to sam računao - zamišljam se kao onaj tip sa peugeot reklame (Indija, 207.)
samo stavim dobar stereo unutra.. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 27.12.2004 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni super onaj meni dole, sto se "izvlac"i gore Wink

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.12.2004 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gore je sve receno(narocito za one [ ] crtice Wink,inace jako dobar posao,nice and clean

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group