Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pliva oce studenta programera

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  

Da li vam je ovo pomoglo?
Da.
71%
 71%  [ 5 ]
da.
28%
 28%  [ 2 ]
Total Votes : 7

Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.10.2004 14:42    Post subject: pliva oce studenta programera Add user to your forum ignore list Reply with quote

PLIVA Hrvatska prima studenta sa znanjem rada u PHP-u, SQL-u, JavaScriptu i HTML-u. Radno vrijeme je po dogovoru i plaća se putem studentskog ugovora. Link na oglas na moj-posao.net:
http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?entityId=f36cfe9f41c2d624c0b143374d048e1a

preneseno sa www.fer.hr

mozda pomogne nekome.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 10.10.2004 15:15    Post subject: Reply with quote

A što mislis, zasto hoce studenta? Zato da ne moraju platit puno... Wink
Back to top
Guest






PostPosted: 10.10.2004 17:41    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
A što mislis, zasto hoce studenta? Zato da ne moraju platit puno... Wink


Između ostalog. I oni su samo jedna od trulih HR "korporacija", kako se vole nazivati i funkcioniraju po vrlo jednostavnom modelu: profit, profit i samo profit.....jesam već spomenuo profit !? A kako posluju i kakva je politika zapošljavanja o tome drugi puta. To između ostalog najbolje zna moj stari i još 600-injak drugih koji su prošlog Božića ostali bez posla u istoj toj Plivi bez obzira na stručnu spremu i staž u istoj. Kriterij je bio jednostavan: "stariji si od 50 ? Hvala, više te ne trebamo. Nama trebaju mladi, so called "manageri" koji k***a znaju, al nema veze, bolje zvuči".
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.10.2004 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj anonimac gore sam ja Smile
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.10.2004 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sa anketom gore je neka zahebancija ili !? Mislim, oba ponuđena odgovora su ti "DA".
To je kao ono "Koliko u Kini ima bicikala? Da ili ne?" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 10.10.2004 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anonymous wrote:

Između ostalog. I oni su samo jedna od trulih HR "korporacija", kako se vole nazivati i funkcioniraju po vrlo jednostavnom modelu: profit, profit i samo profit.....jesam već spomenuo profit !? A kako posluju i kakva je politika zapošljavanja o tome drugi puta. To između ostalog najbolje zna moj stari i još 600-injak drugih koji su prošlog Božića ostali bez posla u istoj toj Plivi bez obzira na stručnu spremu i staž u istoj. Kriterij je bio jednostavan: "stariji si od 50 ? Hvala, više te ne trebamo. Nama trebaju mladi, so called "manageri" koji k***a znaju, al nema veze, bolje zvuči".


1. Sto ima lose u profitu?
2. Koja je strucna sprema tvog starog?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.10.2004 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Platypus wrote:
Anonymous wrote:

Između ostalog. I oni su samo jedna od trulih HR "korporacija", kako se vole nazivati i funkcioniraju po vrlo jednostavnom modelu: profit, profit i samo profit.....jesam već spomenuo profit !? A kako posluju i kakva je politika zapošljavanja o tome drugi puta. To između ostalog najbolje zna moj stari i još 600-injak drugih koji su prošlog Božića ostali bez posla u istoj toj Plivi bez obzira na stručnu spremu i staž u istoj. Kriterij je bio jednostavan: "stariji si od 50 ? Hvala, više te ne trebamo. Nama trebaju mladi, so called "manageri" koji k***a znaju, al nema veze, bolje zvuči".


1. Sto ima lose u profitu?
2. Koja je strucna sprema tvog starog?


1. Ništa, barem za članove uprave kojima nije bed isplatiti si managerske premije svake godine od po par stotina tisuća kuna.

2. VSS

OK, recimo da nije bitno > back to topic
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 10.10.2004 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Ovaj anonimac gore sam ja Smile


zao mi je zbog tvog starog i drugih,.....ali dobrodosao u svijet kapitalizma,..ne samo ti nego i svi mi. uvjek mi je zao tih "starijih" ljudi koji se ne mogu uklopiti u novi drustveni poredak (to se odnosi i na moje starce btw),...ali znas i sam da revolucija jede svoju djecu.
pliva je sad jedna takva kakva jeste,...a sutra ce ih biti jos 6 puno gorih.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 10.10.2004 21:03    Post subject: Reply with quote

kliker wrote:
TYPE01 wrote:
Ovaj anonimac gore sam ja Smile


zao mi je zbog tvog starog i drugih,.....ali dobrodosao u svijet kapitalizma,..ne samo ti nego i svi mi. uvjek mi je zao tih "starijih" ljudi koji se ne mogu uklopiti u novi drustveni poredak (to se odnosi i na moje starce btw),...ali znas i sam da revolucija jede svoju djecu.
pliva je sad jedna takva kakva jeste,...a sutra ce ih biti jos 6 puno gorih.


O, debelo sam ja svjestan tog famoznog kapitalizma. Moja "pričica" bila je samo ilustrativna...
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.10.2004 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fuck, po drugi puta (opet ja gore) Smile
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.10.2004 21:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anonymous wrote:
A što mislis, zasto hoce studenta? Zato da ne moraju platit puno... Wink

naravno. sto mislis zasto sam ja to tu stavio? jer vjerojatno tu ima studenata koji nesto znaju, ali nemaju posla, i zadovoljni su i s malim parama i "osjecaju" da rade za neku big firmu kao plivu.

ko voli nek izvoli naravno. sve to ima svoje dobre i lose strane.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 10.10.2004 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:

naravno. sto mislis zasto sam ja to tu stavio? jer vjerojatno tu ima studenata koji nesto znaju, ali nemaju posla, i zadovoljni su i s malim parama i "osjecaju" da rade za neku big firmu kao plivu.
.


slazem se! definitivno si u pravu barem meni, gledam da ja to radim za ne znam kakve male pare bilo bi mi u jednu ruku drago, a i da mi vise dopizdi radit za tako neke male pare to bi znacilo da sam naprednija i da konacno mogu vise i da cu si dat truda za nesto vise...i odjebat plivu!!! Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.10.2004 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
slazem se! definitivno si u pravu barem meni, gledam da ja to radim za ne znam kakve male pare bilo bi mi u jednu ruku drago, a i da mi vise dopizdi radit za tako neke male pare to bi znacilo da sam naprednija i da konacno mogu vise i da cu si dat truda za nesto vise...i odjebat plivu!!! Smile

dobro, ne kuzim zasto mi se sad tu ulizujes bezveze Razz

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 10.10.2004 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Ovo sa anketom gore je neka zahebancija ili !?

ne, iq test Wink

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 11.10.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
TYPE01 wrote:
Ovo sa anketom gore je neka zahebancija ili !?

ne, iq test Wink


whatever Wink
Back to top
View user's profile Send private message
gost
Guest





PostPosted: 24.12.2004 17:41    Post subject: Reply with quote

Što ste s toliko navukli na plivu? php/mysql/... programeri u plivi imaju prilično ok plaće ako se usporede sa drugim firmama tak da priča o "jftinoj radnoj snazi" baš i nije dobra usporedba.
Back to top
dado



Joined: 03 Jan 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 03.01.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frend je dobio ovaj posao! (btw ferovac je 4.-te godine).

Mogu Vam rechi da posao nije loš - radi svaki drugi dan, a dobiva cca 4k kn!!

Nije za baciti Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group