Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Možda ipak otkažu R.E.M.?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 08.01.2005 20:12    Post subject: Možda ipak otkažu R.E.M.? Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=243121

cviiiiiiiiillll!!!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Iguana



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 4
Location: Beograd

PostPosted: 08.01.2005 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako vam otkazu, uvek mozete da svratite kod nas u bg, karta je 30 evra
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 08.01.2005 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iguana wrote:
ako vam otkazu, uvek mozete da svratite kod nas u bg, karta je 30 evra


da, i karta je jeftinija :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 08.01.2005 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vrati kartu što prije haha i kupi si za bg Very Happy .. mislim nemoj mene slušat al ono..
Prije par dana sam svjedočio neugodnom izljevu gnjeva u aquarius cd šopu povodom vračanja novca za kartu od metallice .. žena neka nije shvatila da oni nemaju veze s novcima od tih karata i tam je 2 sata vikala i radila scenu :\
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 08.01.2005 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja kartu kupujem dan prije,......ili mozda da i ja odem u beograd,....opet Smile
bilo bi stvarno too much da ga odgode,....i nije mi jasno da se u fakin zagrebu ne moze okupiti toliko ljubitelja REM-a,.... mislim,...ipak je to bend koji je obiljezio dio odrastanja gomile ljudi, npr. mog. e stvarno smo,......ako u beogradu gdje imaju triput manje place mogu odvojiti toliko novaca,...pa mozemo i mi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 08.01.2005 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Vrati kartu što prije haha i kupi si za bg :D ..

ma nisam kupila kartu, jer su u djiru opet oni sumnjivi likovi, mislila sam je kupiti dan-dva prije, ali ono...ako se odgodi stvarno cu morat potegnut do ljubljane ili beograda...njahhh

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 09.01.2005 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja štedim za rammstein Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 09.01.2005 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak moze biti u bg 30€, a kod nas 300kn? i u lj su koncerti u prosjeku 30% jeftiniji...
taman se malo nesto pocelo dogadjati i uletise ove lopine...
kak ih nije sram pojavljivati se ponovo?
zasto nisu npr. u zatvoru?
te muljaze ce nas vratiti sto se tice velikih gostovanja jedno 20g natrag.
Back to top
View user's profile Send private message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 09.01.2005 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
kak moze biti u bg 30€, a kod nas 300kn? i u lj su koncerti u prosjeku 30% jeftiniji...
taman se malo nesto pocelo dogadjati i uletise ove lopine...
kak ih nije sram pojavljivati se ponovo?
zasto nisu npr. u zatvoru?
te muljaze ce nas vratiti sto se tice velikih gostovanja jedno 20g natrag.


1€ = 80 (i nesto sitno) din
1€ = 7.5 kn
1 kn = 10.??? din

a tu i uracunaj standard karte su oko 225 kn tamo sto je samo 75 kn jeftinije a place su kurac Smile

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 09.01.2005 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. baci jednu racunicu i za sloveniju.
2. kad ti vec ide, izracunaj i:
300kn(karta u pretprodaji za metallicu, koja nije dosla u zg, a je u bg) x n(hrpa ljudi koja nije dobila povrat para) =
Back to top
View user's profile Send private message
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 09.01.2005 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm. Pa vjerojatno ce vecina ljudi i kupit ulaznicu dan-dva prije zahvaljujuci iskustvu sa metalikom i lenijem i slicnima... Ja osobno NE zelim da koncert ukinu jerbo sam kartu dobio za Bozic. Sad Cool

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 09.01.2005 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nightfly wrote:
Hm. Pa vjerojatno ce vecina ljudi i kupit ulaznicu dan-dva prije zahvaljujuci iskustvu sa metalikom i lenijem i slicnima... Ja osobno NE zelim da koncert ukinu jerbo sam kartu dobio za Bozic. Sad Cool

specijalno lenijem Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Kle



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 185
Location: samobor

PostPosted: 09.01.2005 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne pratim baš ovaj topic, al ćuo sam malo prije na dnevniku da će doći.
bio je pjevać na telki i pozdravio ZG i najavio sigurni dolazak i ostavio vrlo pozitivne utiske
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 09.01.2005 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kle wrote:
ne pratim baš ovaj topic, al ćuo sam malo prije na dnevniku da će doći.
bio je pjevać na telki i pozdravio ZG i najavio sigurni dolazak i ostavio vrlo pozitivne utiske


Mislim da je manji problem s pouzdanošću R.E.M.-a a veći s Impresariom :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 10.01.2005 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
1. baci jednu racunicu i za sloveniju.
2. kad ti vec ide, izracunaj i:
300kn(karta u pretprodaji za metallicu, koja nije dosla u zg, a je u bg) x n(hrpa ljudi koja nije dobila povrat para) =


1.eh, to nek vam neki zlovenac prebaci , ja sam vishe istocni tip neznam s tolarjev baratat Smile
2.300 kn je frend opalio ko iz picke unaprijed cim je cuo da metallica dolazi , pola ih tak napravilo, dok ih je u bg kolko ja znam jedno 15 keki ljudi kupilo karte unutar 1 mjeseca prije koncerta i time ispunili vishe manje kvotuza koncert ... jebga Smile

R.E.M che doc ako im organizatori dopuste Smile)

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.01.2005 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je super logo od impresaria , lik sa aktovkom koji bježi ..
how true .. Cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.01.2005 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
meni je super logo od impresaria , lik sa aktovkom koji bježi ..
how true .. Cool Laughing

Laughing
SO SO TRUE!!!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.01.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
tRC wrote:
meni je super logo od impresaria , lik sa aktovkom koji bježi ..
how true .. Cool Laughing

Laughing
SO SO TRUE!!!


ajmo , tko će im prvi ponuditi rebranding Very Happy sa ovakvim logom --> Embarassed i did it again
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.01.2005 14:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lik u trku s aktovkom na glavi da ga ne pokupe cigle koje na njega bacaju?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group