Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Harry Potter 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Marina27



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 30.10.2003 19:28    Post subject: Harry Potter 2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Redizajnirala sam sajt i popravila nevigaciju. Jos sve nisam polinkala ali je vecina gotova.
Nadam se da ce se svidjeti bogomdanom webmasteru blackduku i ostaloj uvazenoj gospodi cije savjete zeljno ocekujem...

http://www.hpcro.com
Twisted Evil
Da bi vidjeli sajt kak treba, treba vam IE 5+
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Marina27



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 30.10.2003 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim navigaciju, hehe Rolling Eyes
Kad ce biti vise tutoriala za Photoshop 7???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
P:D



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 10
Location: Novi Sad

PostPosted: 03.11.2003 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na prvi pogled, ne svidja mi se ova preovladavajuća ljubičasta boja. Da sam na tvom mestu, pokušao bih ovaj isti template da toniram recimo bojom starog papira ili nešto sl.

_________________
www.personalmag.co.yu
kompjuterski e-zine

www.personalmag.co.yu/blog/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.11.2003 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm. pa onak, nije mi bas. boje, monotonost, izbornik. neznam.
reci, kakve bi ti photoshope pa cemo se potrudit napisat.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 03.11.2003 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam, meni se baš sviđa. ne sviđa mi se pixel strech i opet preveliki bener!!!! iako ja imam 19 inčni (Twisted Evil), stoposto hrpa malih balavaca like me ima 15erce, i 800 puta 600... soo... rađe stavi spleš (iako su oni out) Rolling Eyes Wink Wink Wink Smile

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 03.11.2003 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NE sviđa mi se. Boje su bezveze, još je gore što je sve u ljubičastom, totalno uništava atmosferu... Pogledaj malo bolje siteove tog tipa pa probaj ti nešto slično.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Marina27



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 04.11.2003 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma vam ni jedna boja ne valja, nevalja bijelo, nevalja plavo, pa ljubicasto...
Ko bi vama udovoljio! Onda preveliki heder. Daj ljudi malo pratite sta drugi rade i sto je
aktualno, a glavna slika nije velika za ostatak stranice. Sve je optimizirano, a moji su posjetitelji zadovoljni. Samo filozofirate i kmecite a nenudite nikakva rjesenja. Zar mi nitko ne moze dati konkretan savjet ili neki prijedlog vezan uz tehnicku izradu i organizaciju, ili mozda neki dobar sajt za webmastere! Zar ne vidite dalje od boje i slike Question !!!??? Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Marina27



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 04.11.2003 00:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dragi Roko, velicina bilo kojeg banner nema veze s monitorom nego s rezolucijom koju koristis.Ako klinjo koji ima 15 inci monitor ima 1024*768 rezo. on ce jednako vidjeti sliku kao i ja koja imam 17 incni monitor ili ti koji imas 19 inci monitor (naravno ako radis na 1024*768) Mislila sam da je to jasno... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 04.11.2003 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa sajt ti i izgleda dosdno jer je sve u tom ljubicasto-rozom duotonu...Djeluje mrtvo i nezanimljivo gotovo iskljucivo zbog boja. Meni je dosadno i to sto se nista ne mijenja, gdjegod kliknes sve ostaje isto, osim txta u srednjem frameu. Dinamika nula bodova, sto se ocekivalo s tako slozenom navigacijom.
Jel znas iz ovog i gornjih postova zakljuciti sama gdje steka i sama promijeniti nesto da vise ne djeluje ovako?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 04.11.2003 03:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ma vam ni jedna boja ne valja, nevalja bijelo, nevalja plavo, pa ljubicasto...
Ko bi vama udovoljio! Onda preveliki heder. Daj ljudi malo pratite sta drugi rade i sto je
aktualno, a glavna slika nije velika za ostatak stranice. Sve je optimizirano, a moji su posjetitelji zadovoljni. Samo filozofirate i kmecite a nenudite nikakva rjesenja. Zar mi nitko ne moze dati konkretan savjet ili neki prijedlog vezan uz tehnicku izradu i organizaciju, ili mozda neki dobar sajt za webmastere! Zar ne vidite dalje od boje i slike !!!???


Rijesenja su ti ponudjenja, ali ih ti ne znas procitat.

Gle Marina, odgovorili su ti sto se njima ne svidja na sajtu. Ako zelis da ti svi odgovore sa: "Odlicno mi je!", molim te da to napises u svom postu. Ako zelis subjektivne komentare na svoj sajt, onda se nemoj ljutit ako se ljudima to ne svidja.

Ponavljam po 50. put: kritike ne uzimaj osobno. Procijeni da li je kritika osnovana i odluci hoces li je poslusat ili neces.
Nakon sto ti ljudi odgovore, pogotovo ovako, pristojno je zahvalit se na njihovom izgubljenom vremenu jer umjesto sto su tebi gledali sajt i davali svoje komentare, mogli su radit bilo sto drugo.

Dalje...

Ne govore ti da je ljubicasta kao boja ruzna. Govore ti da je sve ljubicasto i zbog toga ti sajt izgleda kao da se nekom potrgo kabel od monitora i na ekran pusta samo 2 boje.

Imas jednu boju na sajtu. Cak su ti i neki linkovi utopljeni u txt pa se ne zna sto je link, sto nije dok misem ne predjes preko istih - to je loshe. <-- ovaj dio znaci da trebas uvest jos boja na sajt, osim nijanse ljubicaste, ovaj dio znaci da trebas sredit linkove da ih se moze uocit bez potrebe prelaska misha preko teksta.


Fali ti highlight boja - neka boja koja ce se isticat na sajtu, u manjim kolicinama, koja ce dignut sajt iz monotonije. Fali ti kontrasta na sajtu - sve je jednolicno. Podloga za vijesti ti bas i nije neka sreca jer mi se pocne spavat cim ih pocnem citat... <-- ovaj dio znaci da trebas dodat neku jacu boju od ljubicaste (žuta?), kontrastnu boju, vjerojatno neku svijetlu i toplu. Takodjer, dodaj i bijele da bi povecala kontrast.

Za primjer si dobro prouci http://harrypotter.warnerbros.com/home.html <- ima dosta plave, ali obrati paznju (tesko ces je falit) na zutu i na maslinasto zelenu boju - pogledaj kako one komuniciraju s ostatkom sajta, cemu sluze.

Fale ti detalji -> opet pogledaj http://harrypotter.warnerbros.com/home.html . Nisu ikonice obavezne za svaki sajt, ali tebi fali nesto ovdje sto ce ucinit sajt toplijim, ljudskijim. Da je HP napisan kao sto si ti izdizajnirala svoj sajt - djeca to ne bi citala. Nema uzbudjenja, nema humora, nema topline, nema osjecaja - imas ljubicastu fleku. <-- el trebam posebno napisat sto znaci ovaj paragraf?

Ovo ljubicasto mozes zamijenit bilo kojom bojom - i da je plavi i da je bijeli i da je ne znam kakav - svejedno bi bio monoton i dosadan ako ga napravis ovako.

Nadam se da sam ti objasnio i da si shvatila neke stvari te da cemo ubuduce lakše komunicirat.

Pozdrav,
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 04.11.2003 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marina27 wrote:
Dragi Roko, velicina bilo kojeg banner nema veze s monitorom nego s rezolucijom koju koristis.Ako klinjo koji ima 15 inci monitor ima 1024*768 rezo. on ce jednako vidjeti sliku kao i ja koja imam 17 incni monitor ili ti koji imas 19 inci monitor (naravno ako radis na 1024*768) Mislila sam da je to jasno... Shocked
znam. ali nisu svi toliko pametni ko mi! Embarassed Laughing Laughing Laughing većina onih koje ja znam, a znam ih puno, ima rezu 8x6.... ne znam, whatever.

meni je još uvijek kewl...

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Marina27



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 04.11.2003 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad vam se mogu zahvaliti jer ste mi prvi ponudili neko rijesenje. Nisam ljuta i ne zelim da mi ljudi hvale sajt. Jednostavno trebam pomoc! Pokusat cu opet. Valjda ce mi uspjet.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 04.11.2003 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema na čemu Very Happy :p

ako trebaš kaj, javi...


R.

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2003 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ToO CoMpLiCaTeD wrote:
nema na čemu Very Happy :p
ako trebaš kaj, javi...
R.

mali svaka ti cast, da te nema trebalo bi te izmislit Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 10.11.2003 01:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

preljubičasto, i ovo linkanje s dvije crte [old spika], ovo je sajt o fantastici, ja bih barem onda stavio fade.js [http://www.thedesigncore.com/tutorials/javascript/link_fade.php]
na linkove sa strane...

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group