Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
windows i MSSQL, web hosting na HR serverima

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 13.01.2005 01:37    Post subject: windows i MSSQL, web hosting na HR serverima Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trazim web hosting na windows serverima uz podrsku za MSSQL baze.
Uvjet je da su serveri u Hrvatskoj, cijena nije presudna.
Ima li netko iskustava glede toga, pada mi na pamet Globalnet ...?

Fala.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 13.01.2005 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam iz CRO, ali radim sa nekim ljudima. Avalon.hr je po meni najjači hostmaster na ovim prostorima. Admini su im dosta jaki.
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 13.01.2005 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Nisam iz CRO, ali radim sa nekim ljudima. Avalon.hr je po meni najjači hostmaster na ovim prostorima. Admini su im dosta jaki.

Mislim da on traži hostera kojem su serveri u Hrvatskoj a avalonu nisu u Hrvatskoj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 13.01.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskon (www.iskon.biz)

Tramot (www.tramot.com) - nisam siguran da imaju server fizički smještene u HR, mislim da su ih imali

No moraš znati da ćeš masno platiti za tak nekaj ...

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 14.01.2005 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim, ako uzima hosting a ne server housing, zelim samo da cujem zasto je bitna fizicka lokacija.
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 14.01.2005 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Avalon je stvarno dobar. nema veze sto im serveri nisu u hr. imaju dobru podrsku i to je najbitnije.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 14.01.2005 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probaj iskon kontaktirar.. no tesko.. pitanje : zasto ti je presudno da server bude u .hr ?

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.01.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe,, valjda ide na ono,, kupujmo hrvacko Smile

ja jos uvijek nemam povjerenja u servere u hr.
a preporucam iskon, ako ti cijena nie bitna

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
srzi



Joined: 07 Dec 2004
Posts: 37

PostPosted: 14.01.2005 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hostanje na Windows računalima danas je neznatno skuplje, a lokacija u Hrvatskoj kao uvjet ni meni nije jasna. Serveri vani eventualno imaju ping najvise ~50ms-~100ms kroz 10-15 hop-ova, (najbolji su oni u Engleskoj i Njemackoj), a to je iznimno prihvatljivo čak i game serverima. Fizicki pristup ti ionako niti jedan hosting neće dopustiti ako ne zakupiš dedicated server, a sumnjam da će i tada.
Back to top
View user's profile Send private message
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 14.01.2005 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mah, server u njemackoj ti ima isti ping 'ko i server u zagrebu ( 30-50ms ) , server u eng. isto tak negdje , mozda malo vise ( 40-70ms ) , par hopova do tam. Kao što je Mr. "srzi" i rekao da ti niti jedan hoster vjerojatno nece dati fizicki pristup serveru.

Mozda jedino ak' imas malo vise podataka ( cirka 200-300mb ) onda bi mogo eventualno napraviti dump i snimiti to na CD pa poslati hosteru da uplodaju ili nekaj tak.

Eto.

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
imbrod
Guest





PostPosted: 15.01.2005 12:49    Post subject: Reply with quote

- Avalon je hrv. provider, daje MSSQL, ali ne znam gdje su mu serveri
- Croadria ima po novom servere u Hrv. ali nisam siguran da nude MSSQL (kad sam davno pitao cijena je bila astronomska)
- phoenixrising-web.com je strani provider, nudi MSSQL (i to izrazito jeftin hosting) ali je support NIKAKAV
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group