Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
drim kompjuter: lcd tablet+komp, ne prijenosni tablet pc
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 15.01.2005 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa... porediti MAC i PC je k'o porediti brazilijanke i amerikanke. <;
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2005 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
E da i da te pitam, da nemas mozda i konkurenta applovom monitoru


you got me there,...

neznam niti jedan koji mi pada na pamet,...

e da ima jedan iiyama koji je mislim dobio neki award za najbolji monitor godine.

neznam dali je mac uopce bio u toj kategoriji,... idem vidjet malo na net pa ako nadjem di sam to vidio javim,...

offtopic,... kako si zadovoljan sa svojim samsungom,... kupujem nove monitore pa bi mi bilo drago da mi das svoj input.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 16.01.2005 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj dream, prijenosnik toshiba sa preko 2 GHz procom i 1 gigom rama.
i sa finom neutralnom torbom za njega.

moj reality:
celeron 400 (@ 450 Wink Laughing ), 128 ram (pc 133 !!!! ), ati rage pro 8 Mb

P.S. i još uvijek fino radim na njemu. Kužš. Al neću dugo.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2005 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

now i know why you scream Wink

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 16.01.2005 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bih rado ovo sutnula pod stolom Drool (kad gore nema mjesta yebga Wink)
http://www.bit-tech.net/article/152/17
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2005 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
moj reality:
celeron 400 (@ 450 Wink Laughing ), 128 ram (pc 133 !!!! ), ati rage pro 8 Mb

hehe moj je još uvijek jači za parsto mhz Twisted Evil a ja mislio da je najveća kanta među vama - sad si me utješio Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.01.2005 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple 2x2.0 G5, 8 giga Rama (to imam, fali mi još 7 giga rama), i nvidia6800 GT DDL ultra nešto da pogoni apple 30" lcd (to naručim čim sjedne neki veći račun, ako ne morati ću se zadovoljiti sa 23" - šmrk)

http://www.apple.com/displays/
cijena 21000 kn + pedeve + 4000kn za tu neku nVidiju koja jedina može gurati sve te pixele...

ili ovo:

http://www.apple.com/xserve/cluster/

http://www.apple.com/g5processor/architecture.html

ali onda u drugoj sobi u ormaru ili iza stakla Smile (mislim da buka ubija)

ETO!!!


G.

http://www.dgrin.com/showthread.php?t=4564
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2005 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam, ja imam p4 na 3.2, 1.5gb rama, 2hdda, dvd-rw i dvd citac, solidnu grafiku i full sam sretan.. jedino poboljsanje koje bi mogao /htio je dodatni ekran ili ovo cudo od applea koje stvarno prekrasno prikazuje sliku

nemogucnost maximiziranja u mac osu i ostale pizdarije me uzasno smetaju... nemogu se pomiriti s njim.. nazalost... bez ozbira na to sto 'pravi dizajneri rade na meku', meni to ne znaci puno
i <3 windows
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 17.01.2005 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@grizzi,
just die
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 17.01.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

nemogucnost maximiziranja u mac osu i ostale pizdarije me uzasno smetaju... nemogu se pomiriti s njim.. nazalost... bez ozbira na to sto 'pravi dizajneri rade na meku', meni to ne znaci puno
i <3 windows


maximiziranje nije problem (pogotovo ne na 30" Smile ), al kužim, sve je stvar navike, eto ja sam izgubio neki dan 45 minuta na sestrinom pc-ju da instaliram glupi modem i spojim se na net...

...ovi appleovi monitori sad nisu više skupi...20" = 7000 kn, 23" = 13000, 30" = 21000 (+pedeve)...kod se sitim da sam appleov studio display (21"crt) na kojem još radim prije 4-5 godina platio ko sad 30" lcd...

Od pc-ija mi se sviđa jedino neki ibm thinkpad, i donekle sony pciji, al jebiga kad nemoš vrtit OSX...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group