Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
behind the scenes - UMTS u hrvata

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.11.2003 13:16    Post subject: behind the scenes - UMTS u hrvata Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. upravo sam se vratio sa probe siemensovog UMTS-a u zagrebu na INFU.. i začudo stvar radi ..
tehnički neznam koliko frame.ova u sekundi al kvaliteta slike je webcam - more or less
iskreno sumnjam da bi dao da me operiraju savjetom preko umts-a ali da vidim kak je na nekom koncertu definitivno da ..
e sad mene zanima kad recimo umts dođe bilo od Vip-a ili HT-a koliko vas ga ima namjeru koristit .. btw neznam kakav će biti billing ali pretpostavljam da se naplaćuju preneseni podaci..
..meni se cudi da smo mi dosta čudno i specifično mobilno tržište.. hardware[mobiteli]
ako je nešto novo izašlo rasprodat će se samo tako.. jer to je ipak statusni simbol .. i davanja su jednokratna .. dok za korištenje nekih ajmo reći naprednih usluga mobilnih mreža baš i nema interesa..
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.11.2003 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

navodno i vip i ht vec neko vrijeme rade na uvođenju tog umts-a i testiranju usluga... ja sam definitivno zaintereisran za to koristit, medjutim, ako ce billing bit kao sto je billing GPRS-a kod HTa (bio na pocetku uzasan, ne znam kakav je sad tocno, al sumnjam da je povoljan, moguce da je jos uvijek isti), onda necem koristit Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 10.11.2003 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
ja sam definitivno zaintereisran za to koristit, medjutim, ako ce billing bit kao sto je billing GPRS-a kod HTa (bio na pocetku uzasan, ne znam kakav je sad tocno, al sumnjam da je povoljan, moguce da je jos uvijek isti), onda necem koristit Smile


naravno da je isti... cijene su onak paprene... a kaj mislis da ce ovo novo biti jeftino i dostupno... Oni ce na sve nacini izmusti lovu na svim tim novotarijama koje uvedu. Cesto kontakritam sa slovencima i kod njih je dsl nesto normalno i toliko jeftino za popizdit. HT politika je jasna izmusti lovu dobrano na ISDNu pa onda lagano prijeci na DSL uz naravno paprene cijene, a napredna mobilna telefonija ce biti dostupna samo onima kojima ce firma placati racune. Pa i MMS od 3 kn ak se ne varam po poruci nije bas jeftino..
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2003 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slovenija - valjda jedina dobra stvar to sa netom.
56k flatrate - 200kn / mj
ADSL flatrate (i min i banweight) - 250 kn/mj

tak je bilo kad sam gledao, mozda je doslo do nekih promjena al onak...
kod nas je kolko.. 300i nesto paket sa gigom.
pa jebemu mater.

daj mi barem modem flatrate za 150kuna i bok. i uzimam. i svi ce uzet.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.11.2003 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam sve za slovence. To je tak jos od ISDNa... Ne muci me to, odavno sam se pomirio da im je bolje i da ce im uvijek i bit bolje...

Nego, jos je ta jadna zivotinjica zvana nada u meni zivjela po pitanju mobilne tehnologije, al tenks, sad ste mi i nju ubili Wink

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2003 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kako si ti to danas probo, znas nekog pa su te ranije pustili? koji je to mobac, kak zgledi? :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.11.2003 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..biznis konekšn LeaveMeBe .. danas bila generalna proba - sutra je otvaranje INFA za poslovne korisnike ..

aparat je Siemens U15
http://www.siemens.com/icm-pictures/icm200310159
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2003 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.11.2003 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
..biznis konekšn LeaveMeBe .. danas bila generalna proba - sutra je otvaranje INFA za poslovne korisnike ..

aparat je Siemens U15
http://www.siemens.com/icm-pictures/icm200310159


najs Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group