Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
jako cudan problem - photoshop

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 19.01.2005 23:40    Post subject: jako cudan problem - photoshop Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako, imam ja photoshop vec godinama jel Smile i jednog dana ja idem otvorit photoshop i sve se ljepo loada i odjednom bum zatvori ga nema, ja ono wtf? idem ja opet i opet isto.. hm sta sad a nista proba jos par puta i nista izbrisa ga i idem ja ponovno instalirat (govorim od verziji 7.0) kad opet isto nakon instalacije, loada i opet bum, nerazumijem u cemu je problem sve lipo radilo i odjednom vise nece, onda sam nabavija par onih programa za micanje smeca, ciscenje registrya uglavnom napravija sam mali miljun tih scanova i sve ocistija lipo (i sad sve lipo radi) ali photoshop nikako (proba sam ga reinstalirat 3-4 puta na razlicite lokacije al nista)

..uvik meni neko sranje Smile.. jel ima ko slican problem i kako ga je rjesija, probat cu sutra instalirat photoshop CS ali ako to ne uspijem neznam sta bi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 19.01.2005 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je bilo i meni isto sa sedmicom, pa sam ju makno i stavio svoju dragu 6icu i sve je ko prije...donno..taj 7 mi je cudan ono..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 20.01.2005 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da i meni se to dogodilo, a nista nego format:C...

pocne mi loadati pluginove i cap..nestane..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 20.01.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni to radi sa imageready-om Sad isto tako,počne otvarat i samo zip,zatvori Sad

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 20.01.2005 02:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Reinstalacija nece pomoci nimalo. Jedino reshenje je reintalacija celog sistema. Nazhalost.

Imao sam isti problem, ali od kako sam preshao na CS, sve radi mnogo, mnogo bolje.

Pozdrav,

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 20.01.2005 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam imao slican problem sa sedmicom, rjesenje je bilo deinstalacija i ponovna instalacija.
no zato mi Adobe Illustrator radi neke cudne sheme. recimo kad idem sacuvati i stisnem save ( a pri tome nisam stavio pokazivac misa na kraj imena datoteke) onda samo odjednom cijeli program nestane... čiribu-čiriba! takvom brzinom ne možeš ni zatvoriti Illustrator ali on ipak nestane... i onda ponovo baja...
dalje, ako na cudan nacin ipak sacuvam fajl, prilikom zatvaranja samog illustratora windowsi izbace onaj legendarni Illegal Operation pop-up prozor i na taj nacin se program zatvara Smile
strašno!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mp



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 26
Location: Karlovac

PostPosted: 20.01.2005 10:07    Post subject: Re: jako cudan problem - photoshop Add user to your forum ignore list Reply with quote

FlocK wrote:
Evo ovako, imam ja photoshop vec godinama jel Smile i jednog dana ja idem otvorit photoshop i sve se ljepo loada i odjednom bum zatvori ga nema, ja ono wtf?


Nije li ono bio neki štos da dok se Photoshop diže treba držati shift (ili shift + nešto), pa onda on vrati na sve defaultne postavke, pa ak je neš smrdano, to se tako riješi Confused
Back to top
View user's profile Send private message
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 20.01.2005 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_basko_ wrote:
da i meni se to dogodilo, a nista nego format:C...

pocne mi loadati pluginove i cap..nestane..


Meni se pri otvaranju nekad spaja na net kako bi skinuo nekakav update od dva fajla. Stisnem ESC i sve kul.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.01.2005 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne ma to definitivno nesto Windowsi zezaju, bilo mi je tako vec nekoliko puta i nekada se sve popravi samo od sebe i onda radi a nekada moram stavit novi sistem. E sad, Photoshop mi je radio nesto slicno, kod loadanja se jednostavno srusio i nista.. Illustrator ima shemu da ga ponekad moram nekoliko puta loadati jer kada se loada onda mi javi nekakav ALERT i klikom na ok se srusi... ponekad ga moram po 4-5 puta loadati.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group