Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
termo-vod

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
83%



Joined: 17 Jan 2005
Posts: 3
Location: novi sad

PostPosted: 18.01.2005 13:42    Post subject: termo-vod Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se slabo krece po forumima bio sam ranije na zoni ali bash tada kada je pukla ja sam zavrshio ovaj rad tako da nismo komentarisali do kraja pa izvolte http://termo-vod.co.yu
imam josh dva rada u pripremi ja mislim da cu ih zavrshiti do kraja februara!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 18.01.2005 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično! Vrlo dobra relizacija. Primjedba na čitkost bijelog teksta na žutoj podlozi. Kod "opreme" bi trebalo jasnije istaknuti naziv pojedinog modela kao i njegov opis (zaista je presitno). Eventualno probati (u glavnoj razini navigacije gore desno) staviti regular umjesto italica. Sve u svemu vrlo lijep website.

Last edited by TYPE01 on 18.01.2005 19:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 18.01.2005 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlicno odrađeno! Applause Applause Applause
moja jedina primjedba bi se isto jedino odnosilna na taj bijeli text.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 18.01.2005 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Welcome,

Slabo citljiv tekst ko sto ti je type reko, ostalo mi je fino. Mozda one slije jedino (kod opreme) da malkoc poljepsas, nekako mi djeluju ko da su slabe kvalitete. Svidjam one grafike ko sto su mail, termometar etc.

poz

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.01.2005 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim bijelog txt-a (vec spomenuto), jedina primjedba je background...
umjesto te texture, mislim da bi ti bolje odgovarala neka jednostavnija pozadina, eventualno lagani gradient...

lijepo odradjeno!

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
83%



Joined: 17 Jan 2005
Posts: 3
Location: novi sad

PostPosted: 18.01.2005 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok slazem se za beli text ali on nije toliko bitan to sam ucackao samo da ispunim prostor.ovo je vishe radjeno za mene i moj portfolio Rolling Eyes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
psywerx



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 20
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.01.2005 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo mogu da kažem

CLAP CLAP CLAP

svaka čast Wink

_________________
i said it is impossible but i didnt said i can't do it
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 18.01.2005 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo je i vidi se da si ga radio za portfolio, ali nije baš primjer usable sitea. Uz navedene primjedbe -- kontakt forma je prilično nelogična, a i redoslijed i nazivi linkova glavne navigacije bi mogli biti intuitivniji.

Inače grafički dio lijepo odrađen...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2005 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam da ti je vise posla, al bi trebao definitno odvojiti gasilne kotlove - ostalu opremu i bla.. ovako su stisnuti na jednoj stranici a stvarno bez potrebe.. ti tako i tako nemres gledati tri opisa odjednom... a sva tri bloka su iste vaznosti.. pa slozi ili da imas kategorije, znaci tri razlicita screena, ili jedan opis a popis svih uredjaja..

takodjer, ne bi se slozio da je kontakt forma nelogicna, meni je fino slozena.. (osim kaj mi taj bijeli text nije bas na zutome kao sto su rekli vec)
slazem se s marcom za redosljen linkova glavne navigacije
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 18.01.2005 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
takodjer, ne bi se slozio da je kontakt forma nelogicna, meni je fino slozena

Prije klikanja na gumb 'pošalji' nigdje ne piše koja su polja obavezna. OK, pretpostavio sam da su ona sa debljim lijevim borderom/separatorom, ali da li će isto zaključiti i potencijalni kupac? Ovo nije site za prodaju tech điđa za tech ljude, nego plain proizvodi za everyday usere/kupce, koji ne kuže takve hintove.

Osim toga, što je zapravo gumb za slanje? Ono 'pošaljite poruku' ili ono drugo 'pošalji'? Oba su vrlo slična. Zašto bi korisnik morao istraživati?

Kad bi netko htio poslati e-mail iz primjerice Outlooka, morao bi ga pretipkati -- nemoguće ga je selektirati, a nije niti 'mailto:' link.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2005 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za email se slazem, za gumb isto, jedino ova vazna polja...
everyday useri tak i tak pisu sve od informacija pa za njih nije bitno... a i javit ce error screen

al da, vjerojatno je stvar zgodniji detalj za iskoristit u vlastitom portfoliu recimo nego na ovakvom webu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 19.01.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako lijepo, nice boje.
Jedino mi ne stoji ova bijela boja fontova na zutu pozadinu.
Sve ostalo OK.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
83%



Joined: 17 Jan 2005
Posts: 3
Location: novi sad

PostPosted: 20.01.2005 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma verujte mi da je ta firma dobila vishe nego shto je trazila Mr. Green .vlasnica firme mi je dala dva flajera sa opremom koju oni prodaju i to je to ja im odradio usput i znak pa sve po redu.u opremi nece biti prosirivanja pa je zato tako sabijeno.da dobijao sam primedbe o za mail formu a i uvazicu sugestije sredicu to malo kad budem imao vremena! Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 20.01.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vrlo osvjezavajuce i lijepo. Uz obavezno uvazavanje gore navedenih primjedbi (za text najvise) Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 21.01.2005 19:18    Post subject: Reply with quote

naaaaaaajs. very najs. lajkam glazbu. baš daje neki feeling mekani , opusteni. good job.
Back to top
kosta



Joined: 08 May 2004
Posts: 22
Location: Sombor

PostPosted: 22.01.2005 17:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka cast, Nikola Applause

Vrlo lepo odradjena grafika i fino brzo ucitavanje. Primedba na necitkost ostaje.

Pozdrav,
Kosta

_________________
Kosta Mijic, freelance designer
logo design
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group