Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HT naplacuje neostvarene pozive

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.01.2005 13:55    Post subject: HT naplacuje neostvarene pozive Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=245706

Evo, to se mojoj staroj dogodilo prosle godine kad se pretplatila na neku fomulo "halo plus" ili tako nesto.... umjesto da ima manji racun on je bio veci za bar 30% i onda smo skuzili sve te pozive od 1-2 sekundei to na broj ljudi koji zasigurno NEMAJU sekretaricu ili je telefon bio zauzet (npr. tri puta za redom u roku pet minuta nazvan je isti broj jer je bio zauzet i tri puta je naplacen poziv).
Nakon svadje na salteru sluzbenica joj je odgovorila u stilu "ja nemam takvih problema jer ne placam telefon", i tu je zavrsila svaka daljnja diskusija i nije se moglo dalje pricati sa ni jednom drugom odgovornom osobom.
Ja sam bila samo tjedan dana u Hr pa se nisam mogla dalje pozabaviti problemom al sam ga htjela vec onda staviti na forum sa skeniranim racunom.

Tako da ako jos netko ima takvih problema na svom racunu javite se u drustvo potrosaca jer takvom se necem moze stati na kraj, koliko god vam to nevjerovatno bilo.
oni gaze jer se nitko ne zali.

Ah, da to se dogodilo u Puli, i ja stojim iza toga tako da nema rijeci o kleveti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 23.01.2005 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam, osjeti se kad je racun veci i to bzveze.
Dosta monopolu T.coma.. i kak se vec zove to Twisted Evil

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 23.01.2005 14:41    Post subject: Re: HT naplacuje neostvarene pozive Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
takvom se necem moze stati na kraj, koliko god vam to nevjerovatno bilo.
oni gaze jer se nitko ne zali.


Ma nema sanse Keye Sad

Mozda eventualno sada kad dolete neki novi inace nema sanse, to je toliko ukorijenjeno da mi se gadi nas kvazi-kapitalisticki sustav. HT je monopolist i ima tajne ugovore sa vladom i nema tu da ce oni njih kazniti, posebno ako uzmes u obzir da oni mogu zatvoriti pipu ne davanjem dividendi drzavi (ne razumijem kako, mislio sam da je to obveza) a usotalom nedavno se Vlada Hr odrekla prisustvovanja na sastancima vijeca (ili kako se vec zove) tako da i onaj mali "leverage" koji su imali su dali...

Prodaja HTa je najveca pusiona koju su napravili, godisnji prihod bi punio proracun neopisivo. Budale, umjesto da su ostavili monopol drzavne firme i stavili kompetentne ljude da ju vode i daju im maksimalnu slobodu - imali bi vjerojatno najbolji telekom na svijetu + brdo radnih mjesta + vise nego konkurentne cijene...
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 23.01.2005 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, baš idem pregledat ispis računa sad. Ne bih sam ni skužio tako nešto.

Živijo Mudrinić, Jadranku za precjednika. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 25.01.2005 00:54    Post subject: Re: HT naplacuje neostvarene pozive Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=245706
umjesto da ima manji racun on je bio veci za bar 30% i onda smo skuzili sve te pozive od 1-2 sekundei to na broj ljudi koji zasigurno NEMAJU sekretaricu ili je telefon bio zauzet (npr. tri puta za redom u roku pet minuta nazvan je isti broj jer je bio zauzet i tri puta je naplacen poziv).


ista stvar se dogodila i mojima ovaj mjesec... i meni je bilo nešto sumnjivo tu Rolling Eyes
bilo je sigurno preko 10 poziva takvih od jedne-dvije sec!

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 25.01.2005 02:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heeheheh svugdje telekom pu ušima udara...

Evo kod nas hoće da puste novu uslugu: Čim pomisliš da telefoniraš krenu inpulse da ti broje...

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 25.01.2005 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Heeheheh svugdje telekom pu ušima udara...

Evo kod nas hoće da puste novu uslugu: Čim pomisliš da telefoniraš krenu inpulse da ti broje...

Very Happy

Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group