Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Beogradski Sindikat
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 03.12.2004 00:57    Post subject: Beogradski Sindikat Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam kolko vas voli hip-hop, ali prije jedno mjesec-dva frend mi je dofurao CD BS-a.
od tada su mi #1 kaj se tiče slušanja muzike....

pa pitam čisto jel ima još neko ko ih je čuo?

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 03.12.2004 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slusao ja...inace ful slusam rap (hip-hop je kultura Twisted Evil)..i ok su..

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 03.12.2004 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jess..ima..
dobri su, ali po meni nema boljeg od Marchela..kazem ti, lik je genijalac > "..nisam ovakav jer sam reper, reper sam jer sam ovakav.." Goddammit!! Very Happy

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 20.12.2004 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel itko slusao Shorty-ja , isto Beogradski repper ... meni osobni favorit , iako mi je i Gru bio OK!
Ajde ako mozete nabavite Smile

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.12.2004 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvi i jedini SF rap kojeg sam čuo u životu... Shocked ZAKON mi je stvar Cool

Zalazak Trećeg Sunca wrote:
bolno trljam potiljak, koliko bio sam bez svesti?
u mraku tražim izvor piska, postaje sve češći
i ko zvuk aparata kad bolesni bledi
neprekidan, glasnik kraja koji sledi
svetlost ... ispunjava celu odaju
bljesak zaslepljuje oči, zenice se skupljaju
polako postajem svestan oblika ovog mesta
savršen tetraedar, u centru podnožja pijedestal
oko opisan krug meni starnim simbolima
piktografsko pismo, sigurno staro je eonima
kako sam dospeo ovamo? šta je ovo mesto?
nigde ne vidim otvor!? odakle dopire svetlo?


Ostalo... Tak.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 27.01.2005 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Beogradski Sindikat rula! (now playing: BS - Gorila u magli)
Netko je spomenuo Marchela, lik je legenda, iako još mlad. Shorty ima najmoćniji glas (ne govorim o debilu iz VK).
Srpski reperi su najjači. Bad Copy, Marchelo, Shorty, BS, FUB, Gru, Juice, Oneya, a pogotovo V.I.P. - najmoćnije stvari. Kad slušam ove naše ne mogu vjerovat da su tolko jadni naspram srpskih.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 28.01.2005 00:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro, ali matoro.

Very Happy Zapravo:
ne volim ove hipi hopi stvair u kojem orator kuka, više volim onako veselo, a u bjedljivo najjači je onaj hipi hopi koji je do zla boga realan. Ne znam jeste konzumirali, ali Bad Copys iz BG su jebanje matere i zavrtanje usiju. Ono, obavezno stivo. Zadnji album su izdali i kooperaciji sa Bičarkama na travi, BG sindikatom, Nigrutinom etc.

Obaavezno probajte, nećete zažaliti download Wink
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.01.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reckognize, demonio!
my pimp up east

http://www.demonio-music.com/

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 28.01.2005 01:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Huh....

Mislim da ne biste smeli propustiti ni Bad Copy (Ajs Nigrutin, Timjah, Wikluh Sky), oni nisu Bassivity izdanje, ali su jako mocni. Ne toliko socijalnih/agresivnih tekstova, ali za opushtanje i zabavu - jako, jako dobro.

E sad, mogao bi vam poslati jedan MP3 CD (Marchelo, Shorty, Bassivity Mix Tape, Struka, AjsNigrutin, Bad Copy, 43Zla, VIP), samo neka mi neko poshalje adresu , pa cete vi lako to posle medjusobno slati. Naravno, nakon prvog slushanja, obavezni ste da isti javno spalite i kupite originale.

A ako bi mogao neko neshto slichno da uradi sa CD-om Bambi Mollesters (na kojem je pesma Come On, Come, On.. - Zeleni disk ako se dobro secam), bio bih tom nekom neizmerno zahvalan. Smile

Chekam adresu,

Pozdrav Svima

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 28.01.2005 01:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Dobro, ali matoro.

Very Happy Zapravo:
ne volim ove hipi hopi stvair u kojem orator kuka, više volim onako veselo, a u bjedljivo najjači je onaj hipi hopi koji je do zla boga realan. Ne znam jeste konzumirali, ali Bad Copys iz BG su jebanje matere i zavrtanje usiju. Ono, obavezno stivo. Zadnji album su izdali i kooperaciji sa Bičarkama na travi, BG sindikatom, Nigrutinom etc.

Obaavezno probajte, nećete zažaliti download Wink


Laughing Laughing Laughing
O ovome vam pricham...

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
Iguana



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 4
Location: Beograd

PostPosted: 28.01.2005 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne slusam hip hop ali ne mogu da ga ne cujem jer je apsolutno trendi u poslednje dve godine pa ga je nemoguce ne cuti po gradu. svaki vikend ima u bg neka hip hop zurka

Beoogradski sindikat ( Skabo, DjoloDjolo...) imaju najbolju kombinaciju tekstov, glasa i umeca repovanja. marchelo ima super tekstove (koji ipak ponekada zapadaju u patetiku - "jadan ja, mali crnja iz geta, u okrutnom svetu belaca") ali mu je glas na nivou deteta pre puberteta . Svaka njemu cast na tekstovima, a mozda ja imam i neke predrasude po pitanju repera ali njegov glas je susta suprotnost onome kako bi neki reper, socijalni marginalac trebao da zvuchi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 28.01.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marcelo, VIP & Shorty (BG) RULAJUUUUUUU


_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 28.01.2005 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uf, zaboravio sam spomenuti (a i ostali) El Prezidente & Bookey MC ('Gospoda')! Textovi su im premoćni, a tek instrumental. Mislim da su oni najiskusniji što se tiče repa. Imam samo 2 njihove pjesme, '11000 BG' i onu stvar Mi nismo klošari'.
Ne znam jel još netko ima koju njihovu, navodno im uskoro izlazi prvi album.
Treba još spomenuti i MCM-a, La Hainea, KS Maestro i Krang, 187...

Posjetite odličnu stranicu: http://www.bassivity.net/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 28.01.2005 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jedino se po meni isplati slusat marchela, njegov album de facto je definitivno jedan od najboljih rap albuma izdanih na prostorima bivse juge.
Back to top
View user's profile Send private message
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 28.01.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemoj baš pretjerivat. Marchelo je jedan od najboljih (kao i njegov album) ali poslušaj ti malo i druge. V.I.P. for ekzempl i njihov album 'Ekipa stigla'...

Još jedan odličan sajt s kojeg možete downloadat neke stvari: http://www.radivizija.com/novosti/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 28.01.2005 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam prije koji 7 godina imo doma labume od CYA(ovi mi se furaju na kupres hil Wink) i 187(ovi mi bili ok).... imam par stavri od BG sindikata...na nekim kazetama i slabo se sjećam tog...

ima di za download tog bg hh-a pa da cujem malo ili ću to morat poštom nabavit...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 28.01.2005 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ima di za download tog bg hh-a pa da cujem malo ili ću to morat poštom nabavit...

Stavio sam neke linkove ako možda nisi primjetio
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 28.01.2005 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

KA-FA-NSKA SPIKA!!!!!
rokaaaaaa Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 29.01.2005 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

s smatram da se premalo paznje posvecuje hrvatskoj hiphop demo sceni, koja po meni ima jako puno kvalitetnih izvodjacha... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 29.01.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HDtilon wrote:
s smatram da se premalo paznje posvecuje hrvatskoj hiphop demo sceni, koja po meni ima jako puno kvalitetnih izvodjacha... Confused

Hrvatska ni nema hiphop scenu, mi smo prejadni, a glupost bi bila ići ih uopće uspoređivati sa srpskim reperima koji su IMO među najjačim svjetskim
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 29.01.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niko nece MP3 CD? Shocked

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 29.01.2005 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kamassy wrote:
niko nece MP3 CD? Shocked


"legalno" smo osviješteni Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 30.01.2005 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kamassy wrote:
niko nece MP3 CD? Shocked

Ja bi ali mislim da imam sve što i ti. De nabroji šta imaš od srpskog repa...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 30.01.2005 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Petar wrote:
kamassy wrote:
niko nece MP3 CD? Shocked


"legalno" smo osviješteni Very Happy


Laughing Laughing Laughing

Shvatam ja to, zato se taj neko obavezuje da nakon prvog slushanja spali CD i kupi originale.. tako se i ovde radi.

Dakle, ponuda i dalje vazhi..
Lista

VIP - Ekipa Stigla
Shorty - Bori Se
Oneya - Bassivity Mix Tape One
Bassivity - Ulice vol 1
Struka - Ipak se obrce
Bad Copy - (Ne znam naslov, izgulio se omot)
Bad Copy & Ostali - 43ZLA
Ajs Nigrutin - Shtrokavi Mozak
Marchelo - the Facto
BG Sindikat - (opet izguljen omot)

Drugim rechima, sve shto vredi iz te branshe... pa jel neko gleda teleshop-ove... sve ovo za neverovatnih 0 (da, dobro ste chuli, NULA) kuna/dinara/evra, shta god.. Smile

Ne kapiram.. kao da nudim sardine iz '54...

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 30.01.2005 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja većinu toga, imam, ili sam imao

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group