Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nove cijene DSLa
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 01.02.2005 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Blue Fusion wrote:
ma skupo je to i dalje...
Ovaj mjesec nisam nis skidao pa se opet nabralo 3-4 GB. Ubi me ako sam skinuo jedan trance single od 10 mega.


Kak može bit 3-4 giga a samo si surfao? Tu nekaj ne štima.


Vjeruj, od surfanja samo. Evo sad sam spojen 45 minuta i download mi je preko 30 mega. Pogledah dva flesh site-a i poneku fotkicu.

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja isto nista ne skidam .. gledam flash .. photos .. pdf .. surfam .. email .. i nakupi se .. preko 1.5GB .. a to je obicno surfanje ..
.ez.

edit to je surfanje .. navecer .. a na poslu imam internet ..da surfam cijeli dan .. nabio bi barem duplo ..
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 01.02.2005 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel netko sa pretplatom dobio mail da mu se potvrđuju nove cijene? Ne bih se čudio da nas pokušaju oderati...

..u svakom slučaju danas sam se priključio na adsl i ovo je milina...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
O_o



Joined: 01 Feb 2005
Posts: 27

PostPosted: 01.02.2005 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
jel netko sa pretplatom dobio mail da mu se potvrđuju nove cijene? Ne bih se čudio da nas pokušaju oderati...

..u svakom slučaju danas sam se priključio na adsl i ovo je milina...

G.

Znate one bivše reklame Hoću internet! e sad će bacati na tv kao Hoću DSL! Rolling Eyes

_________________
O_o ? o_O
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 01.02.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao... upravo čuh informaciju da pod "flat rate" HT podrazumijeva download 30 GB mjesečno... neprovjereno, ali vrlo vjerojatno Sad

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
ttkalec



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 4
Location: Velika Gorica

PostPosted: 01.02.2005 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
jao... upravo čuh informaciju da pod "flat rate" HT podrazumijeva download 30 GB mjesečno... neprovjereno, ali vrlo vjerojatno Sad


To nebi imalo smisla... Flat rate je flat rate... Nema slisla da te ogranicavaju...onda bi radje napravili jos veci zajeb... Napravili bi novi paket koji bi kostao 500 kn, a "flat rate" 700... Sve su to lopovi...samo traze nacin da izmuzu lovu od nas.
Moje misljenje je da cemo se jos nacekati da se cjene stabiliziraju ko u ostalim zemljama...
Daleko smo mi jos od Europe!

Ali kak bi ljjudi rekli: "Bolje ista nego nista"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 01.02.2005 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

luksy wrote:
pa smo morali sa frendom tražit minimalno 20 potpisa od ljudi koji žele adsl da nam ga ugrade


jel zna mozda netko jel se ovo moze i kod nas ili treba nekih 2000 potpisa? (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 02.02.2005 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sumnjam da bi flat ogranicili... ja imam sluzbene informacije i nista ne pise unutra... a inace na 768 skinem cca 130 giga mjesecno - jos se nitko nije zalio...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 02.02.2005 03:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

30 gb? Vrlo moguće, jeste čuli za fair use ? Svaki user koji odstupa od nekakvog prosjeka se limitira. Tako će sad i T-com provoditi diktaturu.

A gdje je taj diktator Smile ? Ja sam ga ubila : )))))))))))

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 02.02.2005 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

130 giga mjesecno leon, svaka cast :) dakle radi tebe cu ja morat placat extra 300 kuna za flat !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 03.02.2005 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, vidim da niko ne govori na ovom forumu...

MOZETE UZET DSL PAKET I ZA 2 MJESEC :)

ako odete na user.htnet.hr sad na izboru za paket ima potvrda ako ocete da paket vrijedi od 1.2.2005. Ja sam to uzeo i dobio mejl potvrde i dobit cu napismeno... i vec downloadam :)

frenda su zvali iz HTa da ga obavjeste isto. Tako da GO GO GO

(mislim da oni koji su vec odabrali paket 1.2 (jucer) a tad nije bila ova fora moraju nazvat sluzbu za korisnike i pitat da vrijedi i za ovaj mjesec)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2005 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koje pakete uzimaju useri mi3a?

ja sam recimo uzeo 5gb (prosjecno trenutno napravim oko 4gb, sa 'normalnim' surfanjem), a i placam sam taj promet pa mi nije svejedno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 03.02.2005 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ma sumnjam da bi flat ogranicili... ja imam sluzbene informacije i nista ne pise unutra... a inace na 768 skinem cca 130 giga mjesecno - jos se nitko nije zalio...


Da mi je samo znati čega..........
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2005 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
leon wrote:
ma sumnjam da bi flat ogranicili... ja imam sluzbene informacije i nista ne pise unutra... a inace na 768 skinem cca 130 giga mjesecno - jos se nitko nije zalio...


Da mi je samo znati čega..........

a to valjda samo prva tri mjeseca promotivna? nije valjda placao 5k kn mjesecno dalje? ha
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 03.02.2005 02:56    Post subject: Reply with quote

Blue Fusion wrote:
red wrote:
Blue Fusion wrote:
ma skupo je to i dalje...
Ovaj mjesec nisam nis skidao pa se opet nabralo 3-4 GB. Ubi me ako sam skinuo jedan trance single od 10 mega.


Kak može bit 3-4 giga a samo si surfao? Tu nekaj ne štima.


Vjeruj, od surfanja samo. Evo sad sam spojen 45 minuta i download mi je preko 30 mega. Pogledah dva flesh site-a i poneku fotkicu.

ma day me nemojte batje...pa ja surfam puno i naberem 1.5gb mjesecno...
ne kuzim...po kakvim vi to sajtovima surfate ak samo surfanja naberete 30 mb u 45 min...
pa 1 sat CS-a na netu ti pojede manje od 30 mb!
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 03.02.2005 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne daju flat-rate za firme!!! Evil or Very Mad

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 04.02.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cisto da zaokruzimo ovu tematiku... Arrow
Smilovali su se, prije dan-dva uveli da se moze vec za veljacu dobiti flatrate.
Najjednostavnija provjera su T-Koma korisnicke stranice Arrow promjena paketa...
Ja uzeo Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 04.02.2005 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja dobijo mejl:

Quote:
Poštovani korisniče,

MAXadsl je od 01. 02. 2005. još jeftiniji, još dostupniji!

Novim paketima: MAXadsl Start, MAXadsl Super 2, 5 i 10 GB i MAXadsl Flat paketom superbrzi broadband pristup internetu je sada znatno povoljniji no dosad, a dostupnost usluge znatno je povećana, tako da je MAXadsl dostupan korisnicima u 60 hrvatskih gradova, a do ožujka će biti dostupan u 87 gradova.

Cijena pretplate dvostruko je niža; paketi prometa su također pojeftinili, a kao posebna povoljnost uvode se i dodatni paketi pomoću kojih će korisnici moći maksimalno prilagoditi MAXadsl uslugu svojim potrebama. Najzahtjevniji korisnici moći će od sada izabrati i MAXadsl Flat paket, kod kojeg se osim cijene samog paketa neće naplaćivati dodatni promet.

Evo cjenika (http://www.t-com.hr/maxadsl/index_cjenik.html):

- Instalacija MAXadsl priključka - 549,00 kn
- Modem sa ugovorom na 12 mjeseci - 61,00 kn
- Modem bez ugovora na 12 mjeseci - 488,00 kn

Iznos mjesečne naknade za odabranu brzinu ADSL pristupa:

- MAXadsl 384/64 - 79,00 kn
- MAXadsl 768/128 - 199,00 kn
- MAXadsl 1536/192 - 369,00 kn

Mjesečni pristup MAXadsl Start paketom internetu:

- Inicijalni paket prometa (512 MB) - 20,00 kn
- Dodatni paket prometa (512 MB) - 20,00 kn

(napomena: kao i do sada, dodatni paket od 512 MB se obračunava nakon iskorištenih 50% paketa (256 MB))

Osim obračuna po paketima prometa, korisnik može odabrati i između slijedećih paketa prometa s mjesečnom naknadom:

- MAXadsl Super 2 GB - 59,00 kn
- MAXadsl Super 5 GB - 109,00 kn
- MAXadsl Super 10 GB - 199,00 kn
- *MAXadsl Flat - 299,00 kn

*MAXadsl Flat paket je dostupan samo privatnim korisnicima.

Svim postojećim i novim korisnicima MAXadsl usluge pristupa internetu besplatno se dodjeljuje:

- MailBox veličine 100 MB
- 25 MB free web usluge
- 5 mail adresa

Sve iskazane cijene uključuju PDV.

S poštovanjem,

Vaš T-Com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 04.02.2005 11:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam kako vi, ja sam za 3 dana poskidao sve updejtove sa appleovog site-a (x2 compa), a to je samo bilo oko 500-600 Mb, plus malo surfanja i flasheva, slikica i eto 1.3 Gb u tri dana, al kontam da tesko da bi trosio više od 5-10 Gb mjesečno, ...

btw kažu da su svi dobili (korisnici adsl-a) sanduče od 100 mega, al meni je i dalje 10...gdje to srediti?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group