Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
diomedia stock

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 20.01.2005 11:24    Post subject: diomedia stock Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.diomedia.com

#admin edited: procitati faq oko imenovanja topica, premjesteno u web design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 09.02.2005 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alo narode, zasto me ignorisete?!

Radili smo vredno oko ovog sajta pa me zanima vas stav!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 09.02.2005 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam do čeg je ali JAKO JAKO SPORO mi se otvara
bilo bi mi dobro da dodate popis fotki kroz kategorije i na start stranicu(vidio sam da ima kasnije u searchu neš)..ovak samo prek searcha mi malo bezveze..

kad odem u lightboxu na minimize desi mi se ovo (mac, safari)

Code:
/undefined:

allaire.jrun.JRunServletException: not found
        at allaire.jrun.file.FileServlet.service(../file/FileServlet.java:129)
        at allaire.jrun.servlet.JRunServletPool.service(../servlet/JRunServletPool.java:90)
        at allaire.jrun.servlet.JRunSE.service(../servlet/JRunSE.java:1416)
        at allaire.jrun.session.JRunSessionService.service(../session/JRunSessionService.java:1082)
        at allaire.jrun.servlet.JRunSE.runServlet(../servlet/JRunSE.java:1270)
        at allaire.jrun.servlet.JRunRequestDispatcher.forward(../servlet/JRunRequestDispatcher.java:89)
        at allaire.jrun.servlet.JRunSE.service(../servlet/JRunSE.java:1552)
        at allaire.jrun.servlet.JRunSE.service(../servlet/JRunSE.java:1542)
        at allaire.jrun.servlet.JvmContext.dispatch(../servlet/JvmContext.java:364)
        at allaire.jrun.jrpp.ProxyEndpoint.run(../jrpp/ProxyEndpoint.java:388)
        at allaire.jrun.ThreadPool.run(../ThreadPool.java:272)
        at allaire.jrun.WorkerThread.run(../WorkerThread.java:75)


p.s. i na drugim linkovima mi je to javio..404, u main windowu a napravi ono kaj bi trebo (minimize, i show categories sam probo) Very Happy

ne sviđaju mi se ružni gumbi oni (zoom i kupi) i kolju se neak s onim lightbox gumbekom checkmarkom

logić mi je ok
i koloršema Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 09.02.2005 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definitivno fale kategorije na malo ocitijem mjestu... trebalo mi je malo dok sam skuzio gdje su... trebalo bi staviti neki link na index - browse photos by category ili tako nesto....

vizualno mi je sasvim ok... Wink ...jedino sta onaj donji frame ima vertikalni scroll (bar u mozilli)...

e da, layout: rows/columns - sta nije jednostavnije photos/items per page Think




edit: sto se tice brzine, meni ide ok, nije uopce sporo...
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.02.2005 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za izbornik mi je malo cudno da je na dnu, al buduci da nije on po prioritetu prvi, onda cak i moze...
glavna stvar na stranici (kolko ja shvacam, ispravite me ako grijesim) je image search.. pa bi se mozda on mogao vise istaknuti, ovako mi je hijerarhijski isto jak kao i kontakt...

sto se tice searcha... sve u redu, osim sto mislim da bi trebalo staviti 'search withing results'...
* takodjer, doticna funkcija koja postoji (samo?) na gettyu, da si definiras tocno upit, tipa kad upises happy woman onda te pita jel jedna zena, vise, dal je happines koncept ili stogod... mi je odlicna.. al pretpostavljam da je to iznimno komplicirano i/ili zahjteva puno vremena pa onda zanemari....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 09.02.2005 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala sto ste posetil sajt!

Hvala vam za komentare, sve smo ih procitali. U sustini sve sto ste pomenuli je nama poznato i zapravo smo tako odlucili, sto se tice dizajna sajta i sl.

Sto se tice tehnicke strane (polygon) sajt nije ni pravljen da radi na mac i safari.

Sto se tice searcha, moze vam pomoci i advance search, pogledajte.

Kategorije postoje cim kliknete search.

Volela bih da i dalje cujem neki komentar od vas, i ako imate neko pitanje rado cu pomoci, jer nam je zaista bitno da nam sajt bude funkcionalan, a i pravljen je zbog vas.

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 09.02.2005 16:42    Post subject: A sporooo... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako sporo...evo kucam ovo dok još čekam da docuri...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 09.02.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

racoon wrote:
Sto se tice tehnicke strane (polygon) sajt nije ni pravljen da radi na mac i safari.

bravo!
napravili ste sajt za prodaju stock fotografija. dakle, ciljana klijentela su vam grafički dizajneri. pogotovo oni kojima trebaju velike slike, visoke rezolucije.
dakle, oni koji se bave tiskom.
u tisku je mac standard. dakle, standard je i appleov web browser - safari.
a vaš sajt "nije ni pravljen da radi na mac i safari"...

mislim, stvarno...
Back to top
View user's profile Send private message
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 10.02.2005 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala druze,

Predlozicu kolegama da se to sredi ako moze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 10.02.2005 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...mada mozete da odete na Microsoft sajt i da skinete internet explorer, verziju za Mac i instalirate kod sebe!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 10.02.2005 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.microsoft.com/mac/products/internetexplorer/internetexplorer.aspx?pid=internetexplorer
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 10.02.2005 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

good luck with that HA HA Very Happy

btw..ono kaje duke reko za menu tj lightbox na dnu to je tak kod skoro svih stockova? Very Happy

to je onak ..ok meni
Back to top
View user's profile Send private message
racoon



Joined: 12 Jan 2005
Posts: 19
Location: Bg

PostPosted: 11.02.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Paaa, kod nekih stockova se lightbox ni ne vidi dok u njega stavljate fotke. Nego tek kad odete na display lightbox. Tako da mislim da je nas stock "user friendly". Zar ne? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group