Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
finalna verzija DBZHQ-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Blitz



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: 15.12.2004 20:21    Post subject: finalna verzija DBZHQ-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

više neće biti mjenjanja, tako da ovo može biti takozvana "premijera" sajta Laughing Confused

http://www.dbz-headquarters.net/

kritike, pohvale, prijedlozi

btw, pogledajte forum, i recite šta da na njemu mjenjam

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
Tomica



Joined: 16 May 2004
Posts: 39
Location: Novi Marof, CRO

PostPosted: 03.02.2005 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... ovak! Meni fali reda u ovim vijestima na naslovnoj! Nekak ih razgraničiti
Sličice ovog čupavog koje se ponavljju su blesave i trebalo bi ih bar "omotatati" s tekstom!

Puno si toga uzeo iz gotovih skripti, pa tako i forum. Ono kaj definitivno moraš promijeniti je da ako je site u sivoj boji, nemožeš staviti forum u plavo...

Eto to su ti neka moja (laička) mišljenja!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 03.02.2005 17:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dbz hq - samo ime asocira da je stranica o db, ali na stranici je premalo materijala, nadam se da ce biti toga vise... osobno sam db fan pa volim takve sajtove, no mislim da jos puno puno stvari treba stavit... ak trebas filmove javi se lesseru Laughing

dizajn ok...
svidjaju mi se boje Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2005 17:48    Post subject: Re: finalna verzija DBZHQ-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

dbzanime wrote:
više neće biti mjenjanja... kritike, pohvale, prijedlozi

s obzirom na prvu rečenicu... izgleda kao da prihvaćaš samo pohvale Smile

hvala bogu da sajt nije portal-like (*whew*)

meni se čini da bi neurednom vizualnom dojmu jako puno pridonijelo pažjivije baratanje tipografijom, marginama i paddingom -- sve izgleda nabacano, a pogotovo je gadan onaj typo što si ga u slikice spremao (gdje si ga pobogu iskopao)

naravno ovo što sam rekao zvuči kao sitnica ali prilično je škakljiv posao... šteta što si rekao da nećeš mijenjati jer ti to zaista treba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Blitz



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: 03.02.2005 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aj, malo sam se prevario..

bit će pormjena, naravno, na bolje...

forum, pa, stavti ću sivu verziju trenutnog skina...
Back to top
View user's profile Send private message
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 03.02.2005 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

omgwftcarroflcopterlollercoasterlolcitylmaoplane KOJI SI TI JEBOTE

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 14.02.2005 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quake2/quake3 Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group