Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koji antivirusni program instalirat?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 09.02.2005 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NOD 32
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 09.02.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
tRC wrote:
budha wrote:
zyt, pa norton ZDERE resurse!?

ušminkama pro verzija da.
ali on priča o corporate verziji.

what he said.

i ja pricam o corporate verziji... nije mi izmaklo.
nod jede dosta manje ram-a, a nekak mu i vise vjerujem
(imao sam 2-3 puta slucaj da norton nist ne vidi, a nod nadje i 10-ak virusa, pa valjd zbog toga Very Happy )

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.02.2005 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja zbog ovakvih stvari vjerujem nodu

Quote:
NUMBER OF MISSED VIRUSES = 0


gg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 10.02.2005 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovoliko o nortonu Mr. Green

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.02.2005 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Strava Smile
Probao sam NOD, medjutim, windowsi se vise nisu htjeli bootat nakon instalacije nod-a, i to u nekoliko navrata. Kazem, norton corporate mi je jedini radio kako spada bez ikakvih problema. Maybe I just got lucky Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 10.02.2005 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OSX ili Linux

Laughing

G.
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 10.02.2005 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

avast

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.02.2005 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod instalacije i odabira AV software-a većina ljudi ima pogleda na to koliko rama nešto uzima , user interface i sl.

- ja sam krenuo od druge predpostavke , koji software ima najjači backround
znači mašineriju - ljude i stručnjake koji će najbrže otkriti i napraviti update protiv novih prijetnji - jer obično virus koji uđe u sistem nije nešto staro godinu dana već nešto staro 3 dana.
tu NAV pobjeđuje - a sad ako ima 10 % više potrošnju memorije - ok .
spreman sam na taj kompromis jer ono na što ciljam pri odabiru je sigurnost.

jedan jako dobar software koji nitko nije spomenuo a tržišno je na drugom mjestu poslje NAV-a je sophos , kakva su vam iskustva s njim ?
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 13.02.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
OSX ili Linux

Laughing

G.


preduhitrio si me Very Happy

Mac (mini)

ako ne, onda SAVCE koja god verzija je najnovija.....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 13.02.2005 22:22    Post subject: Reply with quote

koskar wrote:

preduhitrio si me Very Happy

Mac (mini)

ako ne, onda SAVCE koja god verzija je najnovija.....


Zašto baš mini a ne iMac G5? Smile
Back to top
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 13.02.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
koskar wrote:

preduhitrio si me Very Happy

Mac (mini)

ako ne, onda SAVCE koja god verzija je najnovija.....


Zašto baš mini a ne iMac G5? Smile


Jer iMac G5 stoji relativno puno, a PPC G5 puno, puno "krvnih zrnaca"..... Sad Sad Sad Sad . A OSX je OSX....

eto zato.....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 16.02.2005 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NOD32 vec neko vrijeme... cekan jos malo da se bitdefender poboljsa (spominjali su jos puno toga dodat u prog) i onda cu najvjerojatnije prec na njega. dotad, NOD32 ima moju naklonost... da ne govorim o tome koliko je jeftin za nas studente Laughing

Inace, od Kasperskija bjezim, on je ok, u biti jedan od najboljih, ali trosi resurse ko da su njegovi, i svakom fajlu dodaje svo neki fajl... u svakom slucaju, za serversko firewall racunalo da, osobno... ne. (da ne govorim da mi se poklao sa ZoneAlarmom i nije da da se komp podigne)
Nortona prezirem, taj se zavuce u svaku buzu na kompu... nije mi drag
AVAST mi se nije pokazao najboljim, Fprot je ok al mi nije drag.
PCnillin... hah... ko jos koristi avirus koji mu dodje sa maticnom plocom... bljak.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 16.02.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kasperski probam već nekih desetak dana i radi odlično.Povuče nešto resursa,ali ništa strašno.Do sada sam jako zadovoljan.Inače prije toga sam bio na AVG-u free edition,ali sam gaotkačio jer nije mogao skinuti jedan virus sa komjutera.Kasperski ga je odmah prepoznao i uradio sa njim šta treba.
Back to top
View user's profile Send private message
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 16.02.2005 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak se radi o corporate verzijama, mogu bez imalo sumnje preporuciti trend micro (wall, office scan, ftp... ima sve module i posebno). koristim ga u okruzju s 3 ms servera i izmedju 11 i 35 usera vec vise od cetri godine. useri se dobro zahebavaju ali ne prolazi nista. sam se instalira, i to jako brzo, na nove radne stanice cim se prijave u domenu, sam se odrzava, ako imas laptop doma server ti posalje pattern mailom, radi i na win95 kompjutorima bez ikakvih problema. netko je naveo koliko se cesto updejta - usporedio sam sa nortonom: otprilike na tri updejta trendmicro-a dodje jedan nortonov. norton je svakako dobar, ali kad jednom probas trendmicro, norton mi ipak dolazi na drugo mjesto (usporedba vrijedi samo za officeScan). jedino sto nije bas najjeftiniji...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.02.2005 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve stoji , ali kad sam ja stavljao av na servere trend micro nije bio toliko jak i pouzdan ( te godine je tek izasa na burzu u americi ), a sa nortonom jos nisam imao problema.
btw imao je najbolji online scan koji sam vidio - neznam postoji li jos..
Back to top
View user's profile Send private message
daex



Joined: 20 Aug 2004
Posts: 111

PostPosted: 16.02.2005 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoji još uvijek, a ne znam je li najbolji ili ga je netko drugi pretekao, jer druge nisam probao.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group