Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vjerujem ...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ghosap



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 79

PostPosted: 12.11.2003 21:55    Post subject: vjerujem ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo vjerujem u vase dobre prosudbe zato ... bacajte te kritike :
http://cs-war.net/alpha
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 12.11.2003 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne sviđa mi se otvaranje u novom prozoru koji je iznimno mali (znam, znam, "neki imaju 800*600", e, pa, neki nemaju, pa zato ne volim pop-up prozore) , banner, u kojem ništa ne piše, previše kićeno ('govnano', reklo bi se po naški).
Sviđa mi se plavo.

Na onaj lijevi "Link Me Up" I-Frame stavi scroll - never, jer se ovako pojavljuju nepotrebni skrolbarovi. probaj one linkmeup slikice stavit u tonove ostatka sajta, jer odvlače pozornost. Stavi sajt u cijeli prozor. Imaj povjerenja u ljude, ali uvijek zaključaj auto. Mr. Green

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 12.11.2003 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se dizajn cini dosta dobar, no kao sto kaze/u painkilerz, bolje bi bilo da nije u pop upu...
Back to top
View user's profile Send private message
ghosap



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 79

PostPosted: 12.11.2003 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina da je pop up neugodan ali time pokusavam izbjeci da mi neki lemer sa sajta skida skripte . . .
sta je da je , svi smo mi barem jednom bili zrtve krađe nasih dragih skripti ,pa zato pop up i onemogucavanje desnog klika . . .
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 12.11.2003 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alpha_AP wrote:
istina da je pop up neugodan ali time pokusavam izbjeci da mi neki lemer sa sajta skida skripte . . .
sta je da je , svi smo mi barem jednom bili zrtve krađe nasih dragih skripti ,pa zato pop up i onemogucavanje desnog klika . . .


radije ti to u normalni prozor, pa se pouzdaj u dobrotu i moralnost ljudi.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2003 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pop up i onemogucavanje desnog klika . . .

ako ti je popup i ovo da ti ljudi ne kradu skripte.. well, you better give up then :)

u najmanju ruku, naci naj-simpl nacin, bookmark, close, open u normalnom, view>source

kuul :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2003 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a koje se tu skripte mogu ukrast???

uostalom moraš prihvatit da je html i js open source

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ghosap



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 79

PostPosted: 14.11.2003 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:

ako ti je popup i ovo da ti ljudi ne kradu skripte.. well, you better give up then Smile

u najmanju ruku, naci naj-simpl nacin, bookmark, close, open u normalnom, view>source

kuul Smile

pogledaj malo bolje . . . nema lemera koji ce mi skinut skriptu(lemer = covijek sa manje znanja,iskustva)
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.11.2003 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovak, meni se sajt opce ne svidja.
ostavlja hladan dojam, previse embossa i ostalih basic efekata. opce nema zivota na sajtu, tako da ti dajem negativnu ocjenu. nemoj se ljutiti, ovo govorim samo zato da popravis postojece.

sto se tice skripti, morao sam pogledat sajt u mozilli, ergo natjero si me da ga ne gledam sa crazybrowserom. gr0 ljudi koristi IE shellove ili mozillu, tako da je ovaj popup princip po meni GROZAN! ne znam da li si svoje java skripte pisao ili modificirao postojece, ali zbog tog principa napraviti sajt u popupu je jeza. java i html su open source kao sto je vec receno, tako da ces morat zivjet sa time kao i svi ostali webmasteri.
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 15.11.2003 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

paranoik!
Brick wall

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2003 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
uostalom moraš prihvatit da je html i js open source

ispravak netocnog navoda Smile
html i js nisu (tj ne nuzno) open source. vjerojatno si htio reci da je html i js kod svima dostupan tj da ga se ne moze efikasno sakriti. to stoji, ali zbog toga nisu automatski open source, cak stovise...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 15.11.2003 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Php je open soruce. Very Happy

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2003 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma to sam i mislio

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2003 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tocno, php je open source ali programi pisani u njemu ne nužno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 15.11.2003 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alpha_AP wrote:
pogledaj malo bolje . . . nema lemera koji ce mi skinut skriptu(lemer = covijek sa manje znanja,iskustva)

cijela ta prica sa zastitom podataka koji ionako dolaze do klijenta tj browsera nema nikakvog smisla. zaštićivanje skripti od lejmera?!? pa di je fora, kaj sama riječ ne kaže dovoljno, oni su lejmeri. ak se njih bojis, kaj si onda ti Smile

sto se sajta tice, thumbs down za popup zbog usabilitija prvenstveno. kako ce neki posjetitelj bookmarkat neku od following stranica tvog sajta? drugo, posjetitelji jako vole vidjeti sto pise u status baru, to im daje neki hint kuda ce ga odvesti klik na određeni link. dizajn je previse puta vidjen i jos k tome ne bas najbolje odradjen. moj prijedlog je da probas ponovo, back to drawing board.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group