Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nova i obn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Blabo



Joined: 01 Apr 2004
Posts: 17

PostPosted: 19.02.2005 16:44    Post subject: nova i obn Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.novatv.hr/nova/default.asp vs. http://www.obn.ba/
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.02.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nije Smile
vjerovatno je 'trebalo' izgledati kao nova, ali mozda su to bolje odradili, pa su samo neke stavri slicne, ja isto koristim pix razmaka izmedju nekih elemenata.
meni je obn ljepsi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.02.2005 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je header od obn-a bolji.. Smile)
ali koliko san ja skužija sve oko nove i obn-a to je nešto zajedničko.. ili je sve jedno ili neka suradnja.. uglavnom, obn ima skoro pa iste špice kao i nova.. bar je imao kad sam ja zadnji put gledao tv.. Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.02.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je isto taj head puno ljepse izveden.
ma da, imaju neki deal stalno s njima. kada se nova valjda uvlaci da i ekipa iz bih gleda novu ili tako nesto.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.02.2005 17:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
da i ekipa iz bih gleda novu ili tako nesto.

ja je ni iz HR ne gledam.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.02.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd svi znamo da si jedva cekao ove švapske serije Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 19.02.2005 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako nisi primijetio OBN je Nova sa zakašnjenjem. Najvjerovatnije su isti vlasnici , zato je recimo i bila suradnja showova njihovih, OBN trenutno izgleda kao Nova TV prije, program im je isti... Zašto ne i siteovi? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 19.02.2005 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, OBN, Nova i Tv 3 (Slovenija) je pod jednim vlasnikom.

a sve tri televizije su plagijati njemačke televizije Smile

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.02.2005 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
ajd svi znamo da si jedva cekao ove švapske serije Smile

rajt Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 19.02.2005 23:40    Post subject: Reply with quote

nema ovo nikakve veze s plagijatom, jer da Nova i OBN i nisu pod istom direktorskom palicom, opet ovo ne može bit plagijat po samom obliku php-a, to je ipak ni manje ni više nego-php. Ima doslovno na tisuce sajtova sa vrlo slicnim izgledom, jer tako je najlakše složit php sajt, a i najpreglednije, no big deal. I obn ima bolji header od nove.
Back to top
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 20.02.2005 01:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
nema ovo nikakve veze s plagijatom, jer da Nova i OBN i nisu pod istom direktorskom palicom, opet ovo ne može bit plagijat po samom obliku php-a, to je ipak ni manje ni više nego-php. Ima doslovno na tisuce sajtova sa vrlo slicnim izgledom, jer tako je najlakše složit php sajt, a i najpreglednije, no big deal. I obn ima bolji header od nove.

Shocked Question
Ako možda nisi primjetio i Nova i Obn su rađeni u asp-u
A jel plegijat ili ne?! Po meni nije plegijat imaju male sličnosti al plegijat nije.
I obn ima bolji header od nove.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
noiz
Guest





PostPosted: 20.02.2005 02:13    Post subject: Reply with quote

uf, velike li razlike...

try this http://console.gamer.hr/index.php and this http://gamer.vip.hr/
i asp i php bazirane stranice se najšeće pojavljuju u obliku tri stupca, s glavnim u sredini, koji je ujedno i najširi te se u njega ubacuju svi tekstovi poput vijesti, najava,promjena, itd itd. A koliko rispekta imam za novu i njezin sajt se vidi po tome šta san odmah spazija da je pravljena u asp-u Wink
p.s. plAgijat
Back to top
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 26.02.2005 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne bi se mogao nazvati plagijat.
da su radili razliciti ljudi, ali najvjerovatnije je radio isti covjek. i platili su mu da ISTO sredi oba site-a jer im tako najbolje izgleda/funkcionira. mozda su dobili i popust 2 for 1 Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group