Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
severina.com vs seanjohn.com
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 16.02.2005 00:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa plagijat je definitivno.... al sto fakat el bahati to radio ? jer nije lose za flash.. nije ni blizu sj al to su ipak velemajstori :) Dosta uredno radi sajt, mada je ne inspired nego very inspired ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 16.02.2005 01:03    Post subject: Reply with quote

skam wrote:
djipster wrote:


ne slusam rep...
ne slusam rep...
NE SLUSAM REP!!!!

(da nebi bilo zabune)
cijenim neke bandove i izvodjace...
npr cypress hill, house of pain ----> respect
al po mom je el bahatee napravio najbolji album na hrv sceni OPCENITO!
AMEN


normalno kad je album žestica, tebi je sam da ima distorzije ..mislim ne velim ja da je album loš..al nije bolji od psa koji ima svoj dan..btw, i puffy ima onu stvar sa Godzilla O.S.T.-a..mislim sa cepelinima, jel ti to jaka stvar? Very Happy



da...a iz istog razloga suu mi i house of pain zakon ***IRONY***
Back to top
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 20.02.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:

al po mom je el bahatee napravio najbolji album na hrv sceni OPCENITO!
AMEN


nisam mislila da ću doživit ovakvu izjavu heh
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Danko



Joined: 16 Sep 2004
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 02.03.2005 07:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvatski jal na djelu! Applause

Severina.com je evidentno dobar site i to naravno ljuti neke od nas - jer, napravili su ga Hrvati, pa onda vrijedi ono: "dabogda susedu crkla krava".

Prijelaze u Flashu (transitions) osobno smatram filmskim tehnikama poput reza ili pretapanja. Dečki iz AM su samo skužili da su prijelazi su 50% dobrog (eye-catching) Flasha i da je to ono što ljudi vole.
Plagijat? To je kao da netko dođe Tarantinu i kaže: "Čuj Tarantino, nije fer to što koristiš krupni plan u svojim filmovima. To je radio i XY prije tebe - daj smisli nešto svoje!"

Što se inspiracije tiče, ona je prirodna stvar... Svi se međusobno inspiriramo. Tako da je normalno i da su Rootylicius inspiracija AM-u (i R. imaju svoje izvore inspiracije, bez brige).

Išao bih i dalje i rekao da svaku dobru stvar treba rastavit na sastavne dijelove i vidjet kak radi (i zašto nam je tak dobra). Pritom nema veze dal ju je napravio Amerikanac, Japanac il Rvat. Jedino tako možemo kao nacija postat globalna konkurencija drugima.

Ako je nekima dosadno, ili ih živcira uspjeh drugih, ima super profi flash tutoriala ovdje: http://www.peachpit.com/articles/.

(btw. kad već uspoređujemo ova dva sajta - Seanjohn je nedostižan, osobito intro.)

_________________
dankokozar.com | Adjungo | UnityHR | eDriven
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group