Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
netko reko da je album el bahatja amen zestica???.....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 02.03.2005 11:56    Post subject: netko reko da je album el bahatja amen zestica???..... Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda iskreno netko ne zna sto je zestoko......

ljudi respect svakom tko se primi bilo kakvog oblika muzike...al treba ti malo vise znanja sviranja s tehnicke strane i ideja da bi band ili projekt ili album uspio...zato ocigledno el bahhattijev nije...tj mozda kod nekolicine je ali u globalu kod ciljane publike definitivno nije...jer je album los...fakat slusam sve ...ali treba ti malo vise znanja i ukusa da kopiras bad brainse dub war ili ako bas ocemo downset....album citaj = los ako netko stvarno zeli cut kako se to radi to kod nas nece tj hoce iako band mi i nije bas nesto posebno bogovi su naspram bahattija u ovom oliku zestoke muzike a zovu se popeye...citaj ...NE VOLIM BAND ne slusam ga doma..ali je definitivno puno jaci i zesci od bahatija... s druge strane DEFENCE ....bosna ...DEAD IDEAS ili EYESBURN ---SiG...iskreno bahttiju je najbolje da se drzi svog hip hop(iako mi se ne svidja subjektivno al nisam expert) stila i kad nadje glazbenike koji stvarno znaju nesto o muzici koju on zeli isfurat..nek se prihvati posla i i napravi muziku...ovo sve sto sam reko odnosi se na cijelokupan produkt...a to je muzika + rijeci...rijeci na amenu nisam bas pomno slusao tako da ne mogu kritizirat..ali od bahatija sam cuo jako dobrih rima...sta je je

e da mslim da smo svi skrenuli sa teme....tj mozda i nismo...jer je AMEN isto tako los plagijat nekih drugih albuma...

zivili
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group