Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
IM protokoli, koji je najbolji, miranda pluginovi...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 04.03.2005 01:21    Post subject: IM protokoli, koji je najbolji, miranda pluginovi... Reply with quote

Evo skinia san ovu mirandu i sad me zanima koji je najbolji protokol? Bez sranja, bez da mi šalje emailove, spam, sa najlakšom registracijom, uglavnom, koji je najbolji protokol? Nisan nikad to koristia još.

ICQ?

BTW, koje pluginove za Mirandu preporučate?
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 04.03.2005 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svi Very Happy

a stajaznam, poceo sam sa ICQom, zbog drugih ljudi presa i na MSN... AIM jos nemam, a yahooo necu ni uzimat.

Toliko od mene

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.03.2005 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ICQ i MSN su najbolji protokoli, također vode u Hrvatskoj po popularnosti (icq prvi, msn drugi), većina Amera koristi AOL, malo manje MSN a jako malo ICQ. Većina Europljana najviše koristi MSN te nakon njega ICQ. U svakom slučaju preporučam ti da koristiš sva tri. Yahoo slobodno zaboravi jer ga skoro nitko ne koristi...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 04.03.2005 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

msn = microsoft ! dovoljan razlog da koristim icq :)

a i nemogu zaboravit da je icq prvi poceo sa svime i naravno da cu mu uvjek bit vjeran. Microsoft je kao i sve ostalo kopirao :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sime
Guest





PostPosted: 05.03.2005 17:03    Post subject: Reply with quote

Ma dajte, pa da sve, i ovako sa jednim se osjećam ka geek. Tia san samo znati koji je najbolji, i da toga odaberem i gotovo, miranda ionako sve podržava.

Evo, icq san uzea, valjda je to najbolje. Ako nije recite.
Back to top
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 05.03.2005 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja koristim samo ICQ, preglupo mi je imati xy protokola i stalno se seliti, bolje imati jedan dobar Smile
Ak te soft zanima - miranda. definitivno Smile ili mozda gaim. al miranda Smile

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group