Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
24sata web
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 03.03.2005 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote fakz i bond skroz...

imam dojam da bi im bilo bolje da se okane tiskanog izdanja i naprave dobar job na webu...

jos jedna glupost mi je djevojka dana na duplerici... em su srozali duplericu koja je klasicno rezervirana za dobru obradjenu temu, em je namijenjena uglavnom muskoj publici (bez moraliziranja, ali ako im je vec toliko stalo do te polugole duplerice, zar ne bi bilo bolje da izmjenjuju decka i curu dana? ovim su odjebali hrpu zena koje citaju novine... glupo do jaja)... ta duplerica ih srozava na razinu najjadnijih tabloida, pa i nize (barem su neku dobru pricu mogli smisliti uz to, pa da imaju bolji alibi)...to je inace tema za zadnju ili eventualno jednu od zadnjih stranica.
meni je najbolje sto na nekim stranicama ima razdjelnica medju txtovima (sto im realno treba), a na nekima kao da je prelamao netko kome su zaboravili reci da smije koristiti razdjelnice...
Inzistiranje na crveno-crnoj kombinaciji u 95% naslova je totalna budalastina, jer tako stavlja sve txtove i naslove na isti nivo vaznosti, dakle nista nije vazno (eventualna varijacija u velicini fonta ne spasava puno stvar). Crna kronika im je koma, koriste isti sistem kako i drugdje (pa nemas pojma da citas crnu), a jednaku vaznost daju (grafikom) vijestima kao sto su "Poginuo otac dvoje djece" i "Ukrao mobitele na fizioterapiji"...vird...Nigdje C od crnoga u Crnoj...
Datum boji u zaglavlju totalno nebotreban, debljina tog fonta isto...
Vecina fotki je tamo samo da bi bila neka fotka, sadrzaj istih o bodova (kod vecine), stavili ih kao podrsku i txtovima najmanje vaznosti...

mah...ima jos svasta...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 03.03.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@flicker bugs testers: isproban novi pesticid, javite ako primjetite još gamadi

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.03.2005 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
@flicker bugs testers: isproban novi pesticid, javite ako primjetite još gamadi

meni pri loadanju jos uvijek flickera probao sam refreshat (mozda je do mene)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.03.2005 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je to kod loadanja neizbjezno za sada.

Bitno da ne flickera na hover na naslovima... Ovo kod loadanja cemo vec rijesiti nekako, ako nikako drugacije, onda mozda probat javascriptom outputat slideshow... Vidjet cemo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.03.2005 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Mislim da je to kod loadanja neizbjezno za sada.

Bitno da ne flickera na hover na naslovima... Ovo kod loadanja cemo vec rijesiti nekako, ako nikako drugacije, onda mozda probat javascriptom outputat slideshow... Vidjet cemo

da da, kod hoveranja je vec jucer NEflickeralo.. tak da, s te strane sve ok
(mislio sam da na loadanje mislite pa zato)

gg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 03.03.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Web je super, good job! No flickers here! Very Happy

Tiskano izdanje me nije bas impresioniralo, uglavnom se slazem sa prijasnjim komentarima... Novine ionako nikada ne kupujem jer se sve pa i više može saznati na webu. Kupim jedino ako ima koji dobar dvd uz njih. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
StRiPy



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2
Location: Vienna

PostPosted: 04.03.2005 01:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlican sajt! Cim sam vidio da pise "Site by web.burza" znao sam da je posao dobro odradjen Smile
Elem, najjaci su mi oni komentari u CSS fajlu Smile
Npr.
/* ovo u operi malo cudno izgleda - Opera? sta je to? */
ili
/* ovo je bio obican hr element. onda je dosao IE. jebosammumater */

E, da, primijetio sam i jedan - vjerujem nezeljen efekat - kad kliknem na povecanje fonta (onaj link gore Veličina slova: manja | veća ), te kad kliknem na neku vijest, onda mi wrapuje tekst "verzija za ispis" i prebaci dio u novi red. Resolution 1024x768 px, IE 6.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 04.03.2005 07:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
probao sam, funkcionira, a ako nije po standardima onda prihvacam to kao odgovor


Hm, jel mi moze netko objasniti zasto takve stvari ne bi bile po standardu? Mislim, ne kuzim se bas u web programiranje, ali cudno mi je da onaj ko pise standard, to ne bi prihvatio kao logicno rijesenje (ocu reći da mi je čudno sto se to uopce spominje 'kako mozda nije po standardima', ako me kuzite).
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 04.03.2005 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

StRiPy wrote:
Elem, najjaci su mi oni komentari u CSS fajlu Smile
Npr.
/* ovo u operi malo cudno izgleda - Opera? sta je to? */
ili
/* ovo je bio obican hr element. onda je dosao IE. jebosammumater */
Bilo ih je više, ali smo ostavili samo najzanimljivije Smile
Prvi je mini dijalog između zyta i mene, a potonji je riješavanje frustracija nakupljenih tokom debugiranja za objekt psovke.
StRiPy wrote:
E, da, primijetio sam i jedan - vjerujem nezeljen efekat - kad kliknem na povecanje fonta (onaj link gore Veličina slova: manja | veća ), te kad kliknem na neku vijest, onda mi wrapuje tekst "verzija za ispis" i prebaci dio u novi red. Resolution 1024x768 px, IE 6.
Thx, uočili smo i ispravljamo.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 07.03.2005 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevezano za neke tehnicke nesavrsenosti .. (flicker .. danas .. koristeci FF 1.0.1) .. mislim da je site jakoooo dobro napravljen s vase strane .. very very good job ..
.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group