Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
RTL reklama - Titanic

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.02.2005 21:13    Post subject: RTL reklama - Titanic Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valjda ste svi vidjeli tu reklamu, tj. najavu filma. Mislim, nema se što komentirati, ali htio sam samo reći da mi je baš dobro napravljena, fora je, ono, film je ljubavna drama, a oni napravili totalnu suprotnost Arrow

Odabir kadrova iz filma, ona glazba u pozadini, baš mi je sve na mjestu, nije kao svaka druga reklama...
Što vi mislite?

BTW: jel zna netko koja bi to stvar bila u pozadini?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2005 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d'oh!

Čoeče, najava ko najava. Malo su se više potrudili zato što su ga i više platili i to je to... film je i dalje loš
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.02.2005 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam gledao najavu samo zbog mjuze, jebena je, kao da najavljuju Blade Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 13.02.2005 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
film je i dalje loš

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 13.02.2005 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
kao da najavljuju Blade Smile

baš sam to i ja pomislio Smile
nikola wrote:

fora je, ono, film je ljubavna drama, a oni napravili totalnu suprotnost

sad, ne znam jel to fora ili ne Smile ali postoji velika mogućnost da to nisu ni htjeli napravit Rolling Eyes

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 13.02.2005 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

goddamn...
oni na RTLu toliko suxaju kod najava da je to čudo...
pogotovo oni "the Voice" !

tipa...gledaš neki muvi i sve oke...i na kraju filma umisto nekakve dramaturške pauze..
"the enda",slova,imena glumaca... uleti the Voice sa "KKKKKOOOOOOOOOOOOBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAA 11!!!!!!!!!!!!!!!! Upravo na RTL televiziji.."

mislim, goddamn...usere ti cili film !

PS. a titanic reklamiraju kao da je neki action muvi, stuart mali vs. predator ..itd itd...
kill kill kill !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.02.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, meni se ne svidja forspan jer je;
A) napravljen previse nabrijano,
B) muzika se ne uklapa, film se desava 1912 godine.. ok ok, ima nekih scena koje su u suvremenom dobu al ipak, ta muzika se ne uklapa,
C) da se nadovezem na "B".. forspan je sigurno radio neki nabrijani klinac kojiem je san radit nekakve kvazi "nabrijane" forspane koji ce iovako ionako ispast lose al to ga ne zanima, glavno da napravi bilo sto,
D) po uzoru na sve forspane sa RTL-a.. i ovaj nosi jednu dobru dozu ljigavosti, tj. nemastovitosti.. traileri obicno nemaju nikakve veze s filmom osim sto vidimo scene iz istog - svaki put cujemo vec dosadan glas koji opisuje radnju, muziku koja se ne uklapa i izbor scena koji te jedva privuce filmu, e sad.. ili se radi o nekome tko uopce ne pogleda film i random izabere neke "catchy" scene (koje uopce nisu catchy) ili se tu radi o necem trecem.. pojma nemam...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 14.02.2005 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vi ste svi ludi.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 14.02.2005 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Vi ste svi ludi.


Aint that the truth Smile Yes we are... Embrace the ludost... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.02.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:

tipa...gledaš neki muvi i sve oke...i na kraju filma umisto nekakve dramaturške pauze..
"the enda",slova,imena glumaca... uleti the Voice sa "KKKKKOOOOOOOOOOOOBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAA 11!!!!!!!!!!!!!!!! Upravo na RTL televiziji.."

mislim, goddamn...usere ti cili film !

istina
Evil or Very Mad

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
dreaMaker



Joined: 10 Mar 2005
Posts: 2
Location: moje srce i cijeli ovaj svijet

PostPosted: 10.03.2005 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne mogu vjerovati svojim ocima da se nekima svidjela ta reklama. Pa ocajna je! To je isto kao da u reklami za Pasiju ubacim Britney Spears, ono totalna koma! Uopce se nisu potrudili ili su mozda reklamu radili shizofrenicni tinejdzeri. Prestrashno!

_________________
I will save this world today!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.03.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Citao sam negdje da postoji kao neke nenapisano pravilo u vezi filmskih forspana.. velika je razlika izmedju filmskog KINO forspana i TV forspana. No posto je ovdje rijec o TV forspanima idemo na njih. Ima pravilo kao u kojem se muzika mora poklapati sa settingom filma, primjerice naravno da se nece stavit Violent Femmes u neku dramu iz 18 stoljeca i naravno da se nece stavit breakbeat u neki film s pocetka 20 stoljeca. No, u Titanicu se radi o necemu drugome. Titanic ima jednu pricu tj. ajde.. dvije price koje imaju drugaciji setting tj. vremensko razdoblje u kojem se film odigrava. Dakle imamo taj neki suvremeni dio filma i imamo taj stari dio filma tj. "stari" - nemojte to krivo shvatit. Uglavnom, ljudi si cesto uzmu zdravo za gotovo tih prvih 20 minuta filma u suvremenom vremenu i prema tome stave nekakvu modernu muziku premda ostatak filma nema s tim veze. Kod ovog doticnog forspana (kojeg nisam jos zaboravio jer je nevjerovatno ... Debilan) autor je bio u klincu dvaju vremenskih razdoblja. Stoga imamo nekakav HARD-ROCK-BEAT ili kaj je to vec muziku koja podsjeca na sampe Leftfielda ali nije.. u Titanic dobu. Sto jednostavno ne pase. E sad, postoji opet objasnjenje zasto je bas ta muzika ukomponirana u forspan. Kao i vecina forspana za AKCIJSKE//NABRIJANE filmove na RTL-u oni koriste TRANCE, BIG BEAT, BREAK BEAT, HARD ROCK muziku koja dokazano podize adrenalin (jeste li znali da je Firestarter od Prodigya jedna od pjesama koje su svojevremeno dosle na listu pjesama koje se ne bi smjele slusati u automobilu jer podizu adrenalin i poticu vozace da rade nekontrolirane akcije sa svojim automobilom?) stoga podize i adrenalin gledatelja dok se udobno namjestaju u svojoj fotelji ispred televizora, i jos kad vide kako COBRA 11 leluja po ekranu i auti frcaju na sve strane u svapskom autobahnu uz pozadinu nabrijanog BreakBeata jedva cekaju da to odgledaju i uvjere se koliko je zapravo ta doticna serija .. nabrijana. Uglavnom, te stvari se rade kod serija//filmova itd.. samo da se privuce ekipa, adekvatna muzika + ono sto vidite na ekranu + glumci itd. = gledanost. No, autor ovog forspana je malo pretjerao s tim.
zee end.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.03.2005 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz, kak si ti pametan. Nauči i mene Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.03.2005 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Philatz, kak si ti pametan. Nauči i mene Smile

KABLAAAAM! Very Happy

---
zaboravio sam napomenut gore da se cesti koristi duboki glas od tipa koji je visok 5 metara i pusi cigarete od kad je bio mala beba! Smile
ovo je fora iz trailera za "The hitchhikers guide to the galaxy".

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group