Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dora 2k5

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 11.03.2005 10:59    Post subject: Dora 2k5 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim da se nitko nije osvrnuo na jedan od najvecih trashova ove godine, pa cisto da potaknem, ako se kome da blatit.

Dakle, izuzev dvije tri pjesme koje sam jedva podnio, moram izdvojit trash of the trash of the trash. Pjesma pod rednim brojem, nekim, NAZARET. Da, ako to nije TRASH, provokacija, smece, sranje, teski otpad, onda ja odo u glazbene vode. Ne ozbiljno. Bez obzira sto mozda zenska ima bolji glas od vokala u mom exbendu (d ba'd), radije cu slusat onog lika, nego nju. Jebate pas.

Zatim, ovo mi ne spada pod Plagijati forum, ali cisto da malo obratite paznju

Obratite paznju [primijeceno na jednom drugom forumu, paznju na do skrenuo Dusko Papak VIII]

Alisa (obrada Vuce, kako ocete) wrote:
dunavom brodovi plove
da li se bar jedan zove sanja, sanj, sanja
maslacak sam, vjetar me nosi
ima me u tvojoj kosi sanja,sanja, sanja


NE, necemo raspravljati o kvaliteti gornje pjesme, ok? Ali, obratimo sada trenutak paznju na pobjednicku pjesmu...

Boris Novkovic - Vučići umiru solo wrote:
dunavom plove brodovi
ti vise za mene ne brini
ko lisce sam vjetar me raznosi
vukovi umiru sami


I citiram autora sa drugog foruma:
Dusko Papak VIII wrote:
hm, ovo je besramno i upravo zato je tuzno...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 11.03.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reko bi ševa
Quote:
mmmm.... da

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group