Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vecernja skola: "Povratak upisanih"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 13.03.2005 17:13    Post subject: Vecernja skola: "Povratak upisanih" Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim da niko ne spominje :) ono kakvi su dojmovi itd. :)

Meni je intro kul i ostalo mi je sasvim ok... onako je smirena atmosfera, nista pretenciozno i bilo je nekoliko iskrenih smjehova :)

gg
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 13.03.2005 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe,nasmijao sam se Smile po meni je dobra,sam prijeašnje epizode su trajale duže Sad mislim da se radi o 10 min,pa nije im valdja problem ubacit još tih 10 minuta sadržaja Crying or Very sad

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tomz



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 66
Location: Osijek

PostPosted: 13.03.2005 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
hehe,nasmijao sam se Smile po meni je dobra,sam prijeašnje epizode su trajale duže Sad mislim da se radi o 10 min,pa nije im valdja problem ubacit još tih 10 minuta sadržaja Crying or Very sad


Isječene su i to je baš glupo Prva epizoda je stvarno dobra! Samo da tako ostane!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 13.03.2005 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako misliš isječene? ja se sjećam prijašnjih,trajale su oko 45 min,samo su u tih 45 min ugurali recimo 3 predmeta,itd.

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tomz



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 66
Location: Osijek

PostPosted: 13.03.2005 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
kako misliš isječene? ja se sjećam prijašnjih,trajale su oko 45 min,samo su u tih 45 min ugurali recimo 3 predmeta,itd.


Možda je prestava tog dana trajala 45 minuta ali na televiziju su isjekli i ostavili najbolje i skratili na 35min.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 13.03.2005 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tomz wrote:
Možda je prestava tog dana trajala 45 minuta ali na televiziju su isjekli i ostavili najbolje i skratili na 35min.

sad te kužim Wink al za svaku im je pohvalu ovo sa jednim predmetom po epizodi jer nije fora stavit po jedan predmet u 15 min Smile

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tomz



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 66
Location: Osijek

PostPosted: 14.03.2005 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To i nije tako jako strašno što su je isjekli!
Volio bi da sam otišao na snimanja!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.03.2005 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tomz wrote:
To i nije tako jako strašno što su je isjekli!

meni je bezveze jer je totalno lose bilo smontirano i prijelazi (izmedju tih izrezanih mjesta) su bili koma

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Locutus of Borg



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 3

PostPosted: 21.03.2005 12:57    Post subject: povratak upisanih Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima li tko prvu epizodu i DSL da mi posalje mail-om?
Radio sam live capture sa TV karticom, ali mi je komp zablokirao u pol epizode i sve otislo...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group