Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 13.03.2005 15:30    Post subject: Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tražim tim koji će pomoći u izradi strategije (RTS) ba temu domovinskog rata.
Back to top
View user's profile Send private message
guest
Guest





PostPosted: 14.03.2005 01:16    Post subject: Zašto? Reply with quote

Zašto se nitko ne želi pridružiti?
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 14.03.2005 01:18    Post subject: Reply with quote

Dajte ljudi ostavite se jebenoga rata.
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.03.2005 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma što ostavite, ljudi se totalno pale na ratove... pogledaj samo koliko je igara, filmova i predivnih dokumentaraca proizašlo iz drugog svjetskog -- čoeče pa to je ispalo nešto najbolje što se u zadnje vrijeme desilo čovječanstvu

a i naš domovinski isto još i danas ispunjava neke nostalgijom, kao npr. navijače jučer koji skandiraju "ubij srbina" Confused

inače u svakoj ratnoj igri imaš herojskog vojnika (ili generala u strategijama) u ulozi dobra koji se bori protiv onih zlih... kako će vaša izgledati, usamljen vojnik po imenu Marko Perković trči i tamani zle srbe dok svira "baci bombu, goni bandu"? Oh, zaboravio sam, to je RTS: izometrijski Vukovar i desetci nagomilanih tenkova koji čekaju da ih igrač selektira i pošalje na neprijateljsku 'bazu'

Zašto uopće ovo pitate na mi3? Ovdje su ljudi prilično stabilni, potražite neko mjesto gdje je divljaštvo na većoj razini
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.03.2005 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sulien:
- takva razmisljanja o ratu pripadaju "nestabilnim" ljudima
- tvoje izjednacavanje "war-game = divljastvo" je Shame on you

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 14.03.2005 16:52    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

da... možda je došlo vrijeme za neke druge teme, ali oped igra je samo igra ....
volio bih igrati igru menagera ali recimo nekog rock banda, to još nisu izmislili Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.03.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@silvijo: naravno da jesu Smile > c64 + rock star

@ostali: krivi topic za raspravu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 14.03.2005 23:50    Post subject: pa dobro :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dobro, ako ste vi da radimo neku drugu igru ja sam za Smile
Inače ja sam programer, a trebaju mi dizajneri (3D i 2D Artisti) i glazbenici pa sam zato ovdje postao.
Razmišljao sam o recimo odbojci, rukometu ili vaterpolu toga još nigdje nema.
Ili nekakve druge igre, samo pričajte ljudi, ja sam otvoren za sve, samo da se ne dosađujem Smile

"Zašto uopće ovo pitate na mi3? Ovdje su ljudi prilično stabilni, potražite neko mjesto gdje je divljaštvo na većoj razini"

Kao prvo, da sam mislio da ste divljaci ne bih ovdje postao (osim ako nisi mislio da sam ja divljak, hmmm.....) Ovo prvo sam odgovorio gore.
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 15.03.2005 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledaj, okani se domovinskog rata. Napravi neki turntable game, u middle age stilu, ionako ima vecu popularnost takav tip igre.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 15.03.2005 00:52    Post subject: nista :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao što rekoh, ne mogu ništa bez suradnika, kojih dosta fali...
Inače počeo sam jednu SimCity -oliku igru ali zbog nedostatka suradnika odustao
http://whereisanykey.com/GAME.rar
Back to top
View user's profile Send private message
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 15.03.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih te zelio obeshrabriti, ali s takvim stavom neces nista napraviti. Ne znam kakva je sada situacija, ali svojevremeno je svaka druga obiteljska kuca radila igru, a rezultat? Zadnjih par godina je napravljeno svega par ozbiljnih projekata (ne mislim na tematiku),... Seriuos Sam, Poslanik, Sraz, ima mozda jos koja.
Za pocetak ti definitvno treba financijska konstrukcija, makar se temeljila na dobrovoljnom radu suradnika, a to nije verzija tipa kad napravimo igru podijelit cemo pare! nego nesto malo ozbiljnije i konkretnije, sponzori, potencijalni kupci, itd... Ako ces raditi igru o domovinskom ratu onda bi trebao ici u neko ministarstvo s gotovim konceptom, te kad se potpisu konkretne stavke i budu osigurane finacije, prihvatiti se ozbiljnog posla.
...
Sto se tematike tice, meni je isto tako dosta rata i svih sranja na tu temu, no s druge strane zalosno je da se Hrvati tako odnose prema domovinskom ratu. Reklo bi se; kad smo ugrozeni onda smo veliki ratnici i patrioti, a kad sve prodje onda postanemo zadnji papci i dopustamo da nam drugi gaze ponos. Ovo je kratka verzija jer bi se tu dalo jos stosta napisati. Ponekad mi se cini da na to utjecu i Ameri koje vecina inteligentnih ljudi prezire, kao i njihov izobliceni patriotizam, sto za posljedicu ima da pokusavamo previse izbjeci isti pojam, ali vezan za hrvatstvo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.03.2005 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tedius wrote:
Ne bih te zelio obeshrabriti, ali s takvim stavom neces nista napraviti. Ne znam kakva je sada situacija, ali svojevremeno je svaka druga obiteljska kuca radila igru, a rezultat? Zadnjih par godina je napravljeno svega par ozbiljnih projekata (ne mislim na tematiku),... Seriuos Sam, Poslanik, Sraz, ima mozda jos koja.
.

..zaboravio si onaj game: "Zagađivačka Hulja" ili kako se ono igra zvala?? hmm.. ona avantura kao!! Very Happy Hulja.. nesto!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.03.2005 10:47    Post subject: Re: nista :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

mario_net wrote:
Kao što rekoh, ne mogu ništa bez suradnika, kojih dosta fali...
Inače počeo sam jednu SimCity -oliku igru ali zbog nedostatka suradnika odustao
http://whereisanykey.com/GAME.rar

kaj pa fora je ovo! Doduse nisam skuzio gdje s enesto gradi (ili to jos nisi slozio). ali mogao si skmijat nesto stvarno cool s ovim, ne na shemu Sim Citya vec nesto novo, nesto divlje! Onako, totalno crazy..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 15.03.2005 11:37    Post subject: Re: nista :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
mario_net wrote:
Kao što rekoh, ne mogu ništa bez suradnika, kojih dosta fali...
Inače počeo sam jednu SimCity -oliku igru ali zbog nedostatka suradnika odustao
http://whereisanykey.com/GAME.rar

kaj pa fora je ovo! Doduse nisam skuzio gdje s enesto gradi (ili to jos nisi slozio). ali mogao si skmijat nesto stvarno cool s ovim, ne na shemu Sim Citya vec nesto novo, nesto divlje! Onako, totalno crazy..

@phil: nemas pojma. kliknes "B" i onda stavljas kucice Cool
@mario: pa ovo izgleda oke...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 15.03.2005 11:59    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

@phil: tako je, s b se grade kućice, ali pogledaj kako je očajna kućica, dakle nisam dizajner, još jednom ponavljam Smile; ajde ti predloži neki koncept Smile
@budha: da, kao osnova, ali trebam građevine, ljude i sl.
Inače to je trebala biti Massive Multiplayer Life game Smile
Nadalje teksture su uzete iz SimCity -ja, što je loše Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.03.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
@phil: nemas pojma. kliknes "B" i onda stavljas kucice Cool

@budha: Sorry nisam neki geeky gamer! Smile

Quote:
@phil: tako je, s b se grade kućice, ali pogledaj kako je očajna kućica, dakle nisam dizajner, još jednom ponavljam Smile; ajde ti predloži neki koncept

@mario_net: u covjece, to bi trebo imat team od 20 ljudi da napravis game za koji ja imam ideju! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 15.03.2005 12:14    Post subject: samo Add user to your forum ignore list Reply with quote

@phil:samo ti predlaži pa ćemo vidjeti
Back to top
View user's profile Send private message
Rango



Joined: 14 Feb 2004
Posts: 12
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 05.04.2005 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel trebas animatora??

ja bi animirao, samo, ne zivim od zraka....
Back to top
View user's profile Send private message
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 06.04.2005 09:59    Post subject: Re: Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu Add user to your forum ignore list Reply with quote

mario_net wrote:
Tražim tim koji će pomoći u izradi strategije (RTS) ba temu domovinskog rata.


Evo moje misljenje o ovome Smile

Ti vidi se imas dosta potencijala ali brate stvarno pre brzo uljeces u te "projekte" .
Na webmajstorima prvo si pokrenuo za Hrvatski CMS, pa onda za Hrvatsku linux distribuciju, pa onda WIEK pa bi jos usput (imas dosta slobodnog vremena) jos bi i igru pravio.

moj savjet .. stani na loptu

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 06.04.2005 23:34    Post subject: Reply with quote

@libanon:
CMS radim sam kada nitko nije htio....
Linux distribucija je krenula s programiranje i sl....imam cijeli tim ljudi...
WIAK: nemam vremena bash za ovo vishe...
Igra: Jesi vidio sneak peak što sam radio? Inače to je međunarodni projekt.
BTW. Nemam bash slobodnog vremena, ali cuj, mora se od necega krenuti Wink
Back to top
liban0n



Joined: 10 Feb 2004
Posts: 128
Location: Dubrovnik, Zagreb

PostPosted: 07.04.2005 07:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidim nemas se ni vremena logirati da odgovoris Smile

_________________
mount -t swap /dev/brain /mnt/head
look'n for a job
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 08:18    Post subject: Re: Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu Add user to your forum ignore list Reply with quote

liban0n wrote:
mario_net wrote:
Tražim tim koji će pomoći u izradi strategije (RTS) ba temu domovinskog rata.

Evo moje misljenje o ovome Smile
Ti vidi se imas dosta potencijala ali brate stvarno pre brzo uljeces u te "projekte" .
Na webmajstorima prvo si pokrenuo za Hrvatski CMS, pa onda za Hrvatsku linux distribuciju, pa onda WIEK pa bi jos usput (imas dosta slobodnog vremena) jos bi i igru pravio.
moj savjet .. stani na loptu


ovo mogu potvrditi iz iskustva. Do prije godinu dana sam radio tone stvari odjednom, oke, dosta toga se privelo kraju ALI totalno je lose raditi 1000 projekata odjednom jer si ko muha bez glave, moras imat prejebenu oraganizaciju da bi sve stigao itd itd.. meni dopizdilo i sad radim sve polagano, jedno za drugim jer tako imam vise vremena za sve.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 07.04.2005 09:29    Post subject: Re: Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
liban0n wrote:
mario_net wrote:
Tražim tim koji će pomoći u izradi strategije (RTS) ba temu domovinskog rata.

Evo moje misljenje o ovome Smile
Ti vidi se imas dosta potencijala ali brate stvarno pre brzo uljeces u te "projekte" .
Na webmajstorima prvo si pokrenuo za Hrvatski CMS, pa onda za Hrvatsku linux distribuciju, pa onda WIEK pa bi jos usput (imas dosta slobodnog vremena) jos bi i igru pravio.
moj savjet .. stani na loptu


ovo mogu potvrditi iz iskustva. Do prije godinu dana sam radio tone stvari odjednom, oke, dosta toga se privelo kraju ALI totalno je lose raditi 1000 projekata odjednom jer si ko muha bez glave, moras imat prejebenu oraganizaciju da bi sve stigao itd itd.. meni dopizdilo i sad radim sve polagano, jedno za drugim jer tako imam vise vremena za sve.


Dok prolazimo kroz sve sto nam zivot priredjuje, neophodno je da imamo neki svoj kutak mira. Ja sam postupio po jednostavnom savjetu koji sam procitao u jednom clanku i napokon sam nasao svoj unutrasnji mir. U clanku je pisalo: "Da biste postigli unutarnji mir, morate zavrsiti sve stvari koje ste zapoceli."

Onda sam pogledao po kuci i vidio sve stvari koje sam zapoceo, a nisam zavrsio... I prije nego sto sam jutros krenuo od kuce, dovrsio sam flasu crvenog vina, flasu pelinkovca, flasicu rakije, kutiju valijuma, stangu cokolade i jedan dopola potroseni dzoint.

Osjecam se FENOMENALNO!

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 09:40    Post subject: Re: Team za izradu igre - RTS o domovinskom ratu Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:

Dok prolazimo kroz sve sto nam zivot priredjuje, neophodno je da imamo neki svoj kutak mira. Ja sam postupio po jednostavnom savjetu koji sam procitao u jednom clanku i napokon sam nasao svoj unutrasnji mir. U clanku je pisalo: "Da biste postigli unutarnji mir, morate zavrsiti sve stvari koje ste zapoceli."
Onda sam pogledao po kuci i vidio sve stvari koje sam zapoceo, a nisam zavrsio... I prije nego sto sam jutros krenuo od kuce, dovrsio sam flasu crvenog vina, flasu pelinkovca, flasicu rakije, kutiju valijuma, stangu cokolade i jedan dopola potroseni dzoint.
Osjecam se FENOMENALNO!


Laughing oh dude. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mario_net



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 18

PostPosted: 07.04.2005 14:26    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

@libanon: ne radi autologin Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group