Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Papa umro

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 01.04.2005 20:18    Post subject: Papa umro Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako kažu talijanski mediji Papi je nastupila klinička smrt. Stvarno mi ga je žao to je bio jedan jedninstven covjek koji se neće više lako ponovit. Novom Papi neće biti lako kada je imao ovakvog prehodnika.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 01.04.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeste sigurni da nije prvi april?

dobro dobro okej necu se s tim salit Embarassed
ja mislim da mu je vrijeme bilo. taj covjek zadnjih godinu dvije nije za nista, a oni ga nisu zeljeli razrijesit duznosti. pa halo. ne mozes to radit. ovo mu je samo doslo ko olaksanje.

RIP

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 01.04.2005 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nece on jos brzo. To neki lik upadne novinarima s vijescu, necu vam rec nista, sto oni protumace, riknio papa, amo, ja cu prvi da to objavim. Zohari novinarski.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 01.04.2005 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to su obicni strvinari...

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 02.04.2005 00:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se, novinari bi stvarno mogli se malo obzirnije postavit u ovoj situaciji

ali tuzno mi sve to skupa, ipak veliki covjek ja na odlasku, usudio bih se za njega reci da je jedna od najvecih licnosti 20. stoljeca

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Hrvoje



Joined: 03 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 02.04.2005 01:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nece vise biti pape kao sto je ovaj bio, sta je on sve uspio napraviti za svoga zivota...
On je stvarno bio Božje djete...
Svaka mu cast
Back to top
View user's profile Send private message
squall



Joined: 03 Jul 2004
Posts: 47
Location: Banjaluka

PostPosted: 02.04.2005 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd nek sam vidjeo da neko zali faraona kad umre.

_________________
Oglas: Prodajem tri macke! Dve su razlicite a jedna je ista.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 02.04.2005 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potvrđeno je, respect & RIP Sad

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 02.04.2005 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jest, RIP....

ali, kako je index.hr javio?


index.hr wrote:
PRIJELOMNA VIJEST >>> Papa Ivan Pavao II je preminuo, javila je vatikanska televizija


Koja fakin' prijelomna? breaking, sta li? da mi je ovo neko pricao..... neam reci Shocked Shocked Shocked

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
creep



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 45
Location: zagreb

PostPosted: 02.04.2005 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A BIG MAN

REST IN PEACE Sad
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 02.04.2005 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se totalno gadi kaj su od svega toga napravili...

Totalna medijska farsa... covjek je stvarnio bio faca, napravio velike stvari, a oni ga ne mogu pustit ni da umre u miru... Bolestan je vec godinama i samo je bilo pitanje dana kada ce mu organi otkazati, a oni ga sad spajaju na aparate, ozivljavaju i sta ti ja znam... S druge strane, pod njegovim prozorom se skupilo 60 000 ljudi i cekaju kad se ovi javit da je umro... IMHO, morash biti sick za tak nekaj... Bio je velik covjek, pustite ga bar da umre dostojanstveno...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 02.04.2005 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
meni se totalno gadi kaj su od svega toga napravili...

Totalna medijska farsa... covjek je stvarnio bio faca, napravio velike stvari, a oni ga ne mogu pustit ni da umre u miru... Bolestan je vec godinama i samo je bilo pitanje dana kada ce mu organi otkazati, a oni ga sad spajaju na aparate, ozivljavaju i sta ti ja znam... S druge strane, pod njegovim prozorom se skupilo 60 000 ljudi i cekaju kad se ovi javit da je umro... IMHO, morash biti sick za tak nekaj... Bio je velik covjek, pustite ga bar da umre dostojanstveno...


istina, ali novinari su mi skroz, ono, ko strvinari. samo čekaju kad će netko umrijeti i borba tko će prije objaviti vijest. ccc. što se tiče ljudi, vole ga

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 02.04.2005 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
meni se totalno gadi kaj su od svega toga napravili...

i meni, al fakat, svaki put sam imao potrebu komentirati... odvratno

Quote:
Bio je velik covjek, pustite ga bar da umre dostojanstveno...

Je, je. Taj je covjek bio toliko velik da nikakav kraj nije mogao niti sjenku na njega baciti.


He makes me wanna respect the church. Da je crkva sazeta od takvih ljudi the world would be a better place.
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 02.04.2005 23:59    Post subject: Re: Papa umro Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
Kako kažu talijanski mediji Papi je nastupila klinička smrt. Stvarno mi ga je žao to je bio jedan jedninstven covjek koji se neće više lako ponovit. Novom Papi neće biti lako kada je imao ovakvog prehodnika.


Slazem se, bio je poseban, sama cinjenica da je posjetio Hrvatsku 3 puta, vise nego Njemacku (odnos samo gledam). Pocivao u miru.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 03.04.2005 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RIP. Cast mi je zivjeti u dobu kada je zivio papa Ivan Pavao II....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
creep



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 45
Location: zagreb

PostPosted: 03.04.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikada vise nece bit isti covijek kao sto je bio on ,,
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 03.04.2005 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.vatican.va/holy_father/special_features/hf_jp_ii_xxv_en.htm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 07.04.2005 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sutra strajkam, ako pola privatnih tvrki moze biti zatvoreno, mogu biti i drzavne institucije Smile

spajamo svako malo vikende sa praznicima, a kad jedan ovakav covjek umre, nema neradnog dana, sutra cemo raditi i zalovati ocito istovremeno.

ovo je ocito nacin na koji jos jednom dokazujemo kako smo najkatolicanskija drzava u europi Embarassed Rolling Eyes

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.04.2005 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne kuzim zasto vi ne radite sutra? Shocked

zar hr nije laicka drzava?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 07.04.2005 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ja ne kuzim zasto vi ne radite sutra? Shocked

zar hr nije laicka drzava?


Ma radimo, ali mi Hrvati volimo iskoristit svaku priliku, pa i ovakvu da spojimo i produžimo vikend. Confused Ukratko, loša navika.
Back to top
View user's profile Send private message
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 07.04.2005 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ja ne kuzim zasto vi ne radite sutra? Shocked


pojedinci, ko što excal1bur kaže, državne službe rade ( i škole!!!!); što je izrazito bedasto jerbo se stalno traže razlozi za neradne i samo čekam da počnemo slavit nešto tipa dan stradalih kuna zlatica, a kad ima relativno dobar razlog onda ništa...
koje drž. opće sutra žaluju?

ah, da je hr laička država! onda ne bi morali tolko slušati don antu bakovića i njemu slične..


konstatacija-koja bi bila ironija da je papa umro na pravoslavni uskrs...
Back to top
View user's profile Send private message
Dante



Joined: 30 Mar 2005
Posts: 6
Location: Dojclant / Germany

PostPosted: 07.04.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pocivao u miru bozjem, ovdje u njemackoj su sada prikazivali sta su orthodoxni *pravoslavni* svestenici o ovome covjeku pricali, i sta je uradio za sloznost kriscana, svaka cast, otiso je veliki covjek, veliki ekomen, otislo je njegovo tijelo, ali njegova dusa ce uvijek bit uz nas!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group