Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
postoji li

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 09.04.2005 20:22    Post subject: postoji li Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoji li ovakva web stranica (osobna), tako da znam dali da radim dalje ili da prekinem da me "opet" netko ne optuži za ripoff?

zahvaljujem

http://www.tw-s.com/uploader/upload/novistyling.gif

Last edited by Pekx on 09.04.2005 21:42; edited 1 time in total

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 09.04.2005 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaze se "postoji li".
Neznam, onaj menu je jako slican mom proslom meniju sa burne.org, jedna od prvih verzija, ali u ovom kontekstu nikad. Inace slova sam bio kidao sam iz novina. I fotkao ih i onda sredjivao. Zgodna shema, no jel premala?

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 09.04.2005 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ispravljeno postoji li, eh, ja i gramatiqa Very Happy
ma ovo je samo smanjena slika, orginal je veći 1,5x
kako ti se dalo kidati slova i lijepiti ih, imaš voljeeeee
ova slova su iz jednog fonta, ne znam točno koji, no nadam se da nitko nema ovakvuu Smile

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 09.04.2005 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bruce Lawson?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.04.2005 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Bruce Lawson?


zasto ovo?

on topic: ja nisam nikad vidio ovak nes... guba izgleda, sam bi ja radje stavio neki drugi font tak da fakat izgleda ko dopisnica jos bi gore neke guba markice, ala komunisticke nacrto...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 09.04.2005 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
Sulien wrote:
Bruce Lawson?


zasto ovo?

on topic: ja nisam nikad vidio ovak nes... guba izgleda, sam bi ja radje stavio neki drugi font tak da fakat izgleda ko dopisnica jos bi gore neke guba markice, ala komunisticke nacrto...


imao sam u planu neke stare ofucane skenirati pa zakeljiti gore, ovo mi je ideja sinula u roku od 5 min, pa sam fino nacrtao kao treba izgledati, pitao ljude postoji li ovakav page, ako ne postoji idem daljeee Very Happy
again, ova slova su dio fonta i ne mičem ih, jedino ako netko plati Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 10.04.2005 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaj se zamaraš ripoffovima, ako nisi ripao nisi ripao, kaj te briga kaj drugi misle..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 10.04.2005 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Kaj se zamaraš ripoffovima, ako nisi ripao nisi ripao, kaj te briga kaj drugi misle..


u biti da, zaboli me. Very Happy moj je, ako se nekom ne sviđa neka ne gleda Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 10.04.2005 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
ispravljeno postoji li, eh, ja i gramatiqa Very Happy
ma ovo je samo smanjena slika, orginal je veći 1,5x
kako ti se dalo kidati slova i lijepiti ih, imaš voljeeeee
ova slova su iz jednog fonta, ne znam točno koji, no nadam se da nitko nema ovakvuu Smile


Pa kako mi se dalo. Vidis, uzmes 10ak-15 novina i odes u jednu prostoriju. Tamo uzmes nozice i lipilo i onda pocnes rezat razlicita slova ka manijak. I kada zavrsis imas nesto ultra super i siguran si da font koji mozda neko ima, sigurno nece biti identican / slican / priblizan. Naravno, imam volje, da nemam, nebi sad vec radija na novom sajtu Very Happy AL dobro, nemam bas toliko voljee jerbo mi je stari sajt bio vec godinu ipo na netu... zavidno... i to sa samo jednom promjenom.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 10.04.2005 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, ja sam oko nove godine imao slicnu ideju, samo mi se nije dalo to realizirat... vec sam nabavio stare postanske markice, pa ak ti treba javi se da ti mailam Wink

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group