Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako da PayPal-a u hr?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 17.04.2005 17:08    Post subject: Kako da PayPal-a u hr? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Može li se ikako dobiti PayPal account preko interneta, makar sam u hr?
Koristio bih ga na npr e-bay-u, za plaćanje hostinga i takvih stvari.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.04.2005 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da probaš www.payko.com? Nisam ga koristio doduše osobno... Smile Ako ga odlučiš isprobati javi mi pliz kako je prošlo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 18.04.2005 01:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stanovnicima Hrvatske PayPal ne nudi mogucnost koristenja svojih usluga. Jedini nacin je ako poznajes neku osobu u inozemstvu od povjerenja na koju bis prijavio account i onda ga koristio, a ta osoba bi ti proslijedjivala novac.

Taj Payko uzima prilicno veliku proviziju na 100 dolara je 8.89 $

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 18.04.2005 07:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

excal1bur wrote:
Stanovnicima Hrvatske PayPal ne nudi mogucnost koristenja svojih usluga. Jedini nacin je ako poznajes neku osobu u inozemstvu od povjerenja na koju bis prijavio account i onda ga koristio, a ta osoba bi ti proslijedjivala novac.

Taj Payko uzima prilicno veliku proviziju na 100 dolara je 8.89 $


meni treba samo za online uporabu.meni nebi trebala gotovina nego samo "virtualna lova" za uplaćivanje na račun nije bitno, ali je bitno da ja mogu nekome poslati lovu.npr za kakav hosting ili na e-bayu
Back to top
View user's profile Send private message
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 18.04.2005 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Onda mozes cini mi se taj Payko koristiti

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 19.04.2005 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja ću se ragistrirati i reći da živim u SAD-u.
jel to legalno?hmm mogu li mi što?
Back to top
View user's profile Send private message
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 20.04.2005 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam ja tako reg. account Smile

Ali stvar je u tome sto neces moci uplacivati na taj account novac preko banke ili kreditne kartice. jedino da tebi netko drugi uplati na pay pal i onda mozes to trositi.

Mozes potraziti hostinge kojima mozes platiti preko mooneybookersa, ja znam da sam ih vidio, MB pokriva i Hrvatsku.

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 20.04.2005 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

excal1bur wrote:
Imam ja tako reg. account Smile

Ali stvar je u tome sto neces moci uplacivati na taj account novac preko banke ili kreditne kartice. jedino da tebi netko drugi uplati na pay pal i onda mozes to trositi.


WTF??? Daj me nemoj zafrkavat - a kako onda dizes lovu sa njega?

E ak to radi.... jooooj Very Happy

BTW: Ovo radi www.ikobo.com provjereno, malo su zahebani u supportu al inace sve radi, nista ne pitaj - samo pare dizi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 20.04.2005 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
excal1bur wrote:
Imam ja tako reg. account Smile

Ali stvar je u tome sto neces moci uplacivati na taj account novac preko banke ili kreditne kartice. jedino da tebi netko drugi uplati na pay pal i onda mozes to trositi.


WTF??? Daj me nemoj zafrkavat - a kako onda dizes lovu sa njega?

E ak to radi.... jooooj Very Happy

BTW: Ovo radi www.ikobo.com provjereno, malo su zahebani u supportu al inace sve radi, nista ne pitaj - samo pare dizi Very Happy


Ne dizem nikako, nego sve sto mi netko uplati potrosim bez beda, uvijek se nadje nesto korisno sto se moze sa Pay Palom platiti. Napisao sam da sam iz Miami Beacha Smile

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 20.04.2005 07:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja cu biti s Floride Cool
Back to top
View user's profile Send private message
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 20.04.2005 07:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

excal1bur wrote:
Imam ja tako reg. account Smile

Ali stvar je u tome sto neces moci uplacivati na taj account novac preko banke ili kreditne kartice. jedino da tebi netko drugi uplati na pay pal i onda mozes to trositi.

Mozes potraziti hostinge kojima mozes platiti preko mooneybookersa, ja znam da sam ih vidio, MB pokriva i Hrvatsku.


ma to!!to mi i treba.samo da ga imam "virtualnog" pa da onda mogu preko njega naručivati hostinge i kupovati na ebayu, pa oni meni shippaju iteme Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
boby-s



Joined: 10 Apr 2004
Posts: 222
Location: Samobor< >Zagreb

PostPosted: 20.04.2005 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo gA!regao sam se i sve ok.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group