Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mac VS. PC
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 28.04.2005 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GrUdI wrote:

Kučišta su druga priča; mozda je nekome (ne da mi se gledat na forum sad koj je to) design kučišta macov ludilo , ali ono šta se nekome sviđa ne mora se svidit i nekome drugome... Osobno smatram da PC ima daleko veći izbor i da uvijek možeš nać u tome nešto za sebe ili ga sam napravit... Svoje sam opitura crnon bojom i otvorene su mu stranice i ja zadovoljan...
Ako misliite da će posal ić bolje jer je na stolu macovo kučište a ne pc to je kurac... Stavi alienware i neki drugi brand i eto te... A uostalom, boli klijenta kurac šta ti imaš na stolu ako je on naručia nešto a to mu se ne svidi pa ti možeš imat neznan štas al to nije to...

Ovde če se uvik lomit koplja kao i AMD INTEL, i smatram da je glupo reć ovo je bolje. Sam vidiš šta ti više odgovara i to je to...


slažem se sa zadnjom rečenicom, al za dizajn ne...

nije tu stvar o tome da se različitim ljudim sviđa različit dizajn, stvar je u tome da nitko osim Applea ne polaže toliko u dizajn (kako hardvera tako i softvera) i to se vidi...ako gledaš, normalno...a odi ima dosta ljudi kojji vole dobar dizajn.

i da, to je uvijek bilo tako...i od prije prvog maca (1984), onog što ga još koristi Marti Misterija Smile pa do danas... i ne alienware, dell i ostala pc brand name računala se ne mogu mjeriti sa macom po dizajnu hardvera...o softveru niti neću pocinjati...sony je blizu, na samo 3-4 godine...

ovo ostalo, kako tko voli...svakom svoje...nemam ništa protiv pc-ja (dok god ih ne moram koristiti zaozbiljno...) i super je što moš kupit doma sklepanu mašinu koja jede malu djecu za malo para....sve 5...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 28.04.2005 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi, ČUDO! Very Happy

evo, čitajući ovaj topic i onaj drugi na istu temu, moram PRIZNATI da sam (ja, teški i okorjeli) pisijaš pokleknuo pred silnim argumentima za mac.

ŽELIM JEDNOGAAA!
(ovo je, naravno, poziv svim potencijalnim sponzorima da mi udjele jednog. bit ću skroman pa ću tražiti samo 20' display - čak se nudim da im za uzvrat godinu dana BESPLATNO radim web, print i sve ostalo što se može raditi sa tim čudom od stroja)

cijenjene ponude na jurka1@gmail.com ili private
šifra: ČUDO

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.04.2005 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
ljudi, ČUDO! Very Happy

evo, čitajući ovaj topic i onaj drugi na istu temu, moram PRIZNATI da sam (ja, teški i okorjeli) pisijaš pokleknuo pred silnim argumentima za mac.

ŽELIM JEDNOGAAA!
(ovo je, naravno, poziv svim potencijalnim sponzorima da mi udjele jednog. bit ću skroman pa ću tražiti samo 20' display - čak se nudim da im za uzvrat godinu dana BESPLATNO radim web, print i sve ostalo što se može raditi sa tim čudom od stroja)

cijenjene ponude na jurka1@gmail.com ili private
šifra: ČUDO


Nadam se da si sarkastičan, inače....ne znam što bih ti rekao. Možda: iskoristi komp na kojem trenutno radiš, radi i zaradi.....godina dana rada na Macu za nula kuna je daleko od utopije..i da....Macovi također trebaju struju, a ona nije besplatna, a vjerojatno ćeš se htjeti i pohvaliti njime pa će ti trebati i net, a i to košta......ako ti je životni cilj provesti 365 dana u pro bono radnu na Macu.....good luck. Ovaj topic definitivno treba zaključat. U biti, trebalo bi omogućiti automatski blocking otvaranja topica koji u svoj titleu ima "PC" i "Mac". Ovaj puta bez smajlića.....
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 28.04.2005 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, to je bila šala.

molim admine da zaključaju i izbrišu ovaj topic, ljudi su izgubili smisao za humor

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Guest






PostPosted: 28.04.2005 12:13    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 28.04.2005 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka cast... majkemi.... Brick wall

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group