Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
rakija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 30.04.2005 02:28    Post subject: rakija Add user to your forum ignore list Reply with quote

ipricavam se ako sam neugodan Smile
ali moram pitati koliko vas koristi ovak eliksir zivota, vatrenu vodu, (u kombinaciji sa pivom - savrsenstvo)... u situacijama kad je pod pritiskom ili se zeli opustiti ?
Back to top
View user's profile Send private message
Mephala



Joined: 01 Mar 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2005 02:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

može se jeftino nabavit (domaća proizvodnja)... inače, malčice mi smrdi. štipa!

_________________
..don't be hasty...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 30.04.2005 03:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam jel ko znao da se rakija moze praviti od govana (ne zajebavam se - ozbiljno)
nisam nikad probo, al pouzdano znam da se moze, uostalom, moze se praviti od bilo cega sto "vrije"
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 30.04.2005 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

t3r0 wrote:
ne znam jel ko znao da se rakija moze praviti od govana (ne zajebavam se - ozbiljno)

Meni je frend rekao da se moze, ali nisam probao Smile.
Rakija je OK, samo sto ja ne mogu nikako procijeniti jel' domaca ili ne, jer ne pijem toliko da bih mogao biti takav degustator, jel' Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
idraganj



Joined: 24 Oct 2003
Posts: 40
Location: Karlovac

PostPosted: 30.04.2005 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni osobno je rakija(dobra) najbolja žestica. Ali ako imate prilike probajte napravit koktel od rakije i soka od bazge- Predobro. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 30.04.2005 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja pecem svoju Smile
U kordunu di imam veci vocnjak i puno sljiva krusaka i jabuka, ispece se oko 150-200 litara...
a ovdje u gorskom kotaru max 50, al je zato ubojita Smile

Inace zakon mi je rakija, i pijem samo svoju i domacu... jer znam da me nece glava bolit...

ima ekipe koja dodaje secer u sljive dok vriju, jaca je rakija, al glava ti drugi dan od toga puca! Smile

ja je pijem cistu, nisam bas za koktelice i to Smile

pozdrav!

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 30.04.2005 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme - jednom smo na moru radili koktele po principu uradi sam i kupujmo hrvatsko iz klika il tako necega...
enivej - koktel se sastojao od cedevite, mineralne, rakije, ledenog čaja i još nekog alkohola al ne znam kojeg.

prestrasno!!!
nikad vise...

tek smo kasnije procitali da te koktele radimo na svoju dogovornost i da nista nije zajamceno.
na greskama se uci.

jednom sam pio votku - đus i kad je ponestalo votke frend mi dao rakiju s cedevitom... kao isto mi je to...

nije bilo...

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 30.04.2005 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zutu lozu (shljivku ne volim, a i nije narocito popularna u MK).
mineralna on the side, naravno i obavezno neka salata

recimo kupus ili balkanski cuvena, shopska (rajcica, krastavac, luk (crni, crveni, onion, ne?) i ribani sir) salata. sir bi trebao biti stariji (godinu dana) i nacinjen od ovcijeg mlijeka.

domacu rakiju bas i ne pijem, mada volim, a cuo sam da je stetnija od tvornicke jer sadrzi vecu kolicinu metil alkohola....

mir

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
supergroove



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 118
Location: Banovići

PostPosted: 01.05.2005 06:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je rakija tip top.
jebeš sve, bez dobre rajke nema nista.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group