Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
RTL reklama: Blade

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.04.2005 20:49    Post subject: RTL reklama: Blade Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije se i nisam previše obazirao na reklame koje su na RTlu za filmove, ali ovo moram reagirati.

blade je jedan od kultnih filmova, onaj tko to nije vidio, neznam sto cega, enivej,, tko je gledao blade 1, poznata mu je pjesma iz onog diska,
Public Domain - Operation Blade (base in the place). i to je prava rokačina za taj incert, a ne ovo,, ova mjuza koja prati najavu je kao da je neka komedija Smile

nezna, jel ima jos kakvog poklonika Blade da se složi sa mnom Smile?
heh
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 15.04.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je film bezveze..reklama pase.. Twisted Evil

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gale



Joined: 04 Apr 2005
Posts: 120

PostPosted: 15.04.2005 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bez uvrede ali film je smeće.
Dobro prvi dio je još zabavan, ali ovaj treći, užasa jedan!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.04.2005 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, svatko ima ukuse, i glupo mi je govoriti da ne valja. ali od filmova koje sam pogledao sam vampirima i slicno, a broj je veliki, blade je stvarno kick ass

i meni je .3 nja nja,, ali zato br 1 i 2 su jebeni. i snipes je zakon ahhh Smile

@skam: mislio si obrnuto? reklama je bas bezveze Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.04.2005 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blade je samo još jedna od mnogobrojnih ekranizacija popularnih stripova. I Spiderman je primjerice vrlo naivan (pogotovo scene tipa: "God bless you, Spiderman!"), ali ako se film pogleda iz kuta stripofila, ima smisla. Takvi filmovi zadržavaju ugođaj i atmosferu koju su imali stripovi (što je mislim bio i jedan od Marvelovih uvjeta kod ustupanja prava).

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 16.04.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film mi opće nije nekaj, strip je puuuno bolji...
opčenito sve ekranizacije stripova su promašaji.
a rtl-ove reklame uvijek dodatno unište film... , to ne treba napominjati
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 16.04.2005 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blejd 1 mi je tako tako, nis posebno... Duja je debelo najbolja :) blade 3 je neopisivo los... jedan od najgorih filmova sto sam gledo u zadnje vrijeme, komotno je nikolas kejdj mogo bit blejd i nebi bilo razlike (kolko je los skript)


and yeah, najavu nisam vidio al radio ju je moj frend. Inace coek zna vise o filmovima od svih nas i vjerovatno je prigodna mjuza :p
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 16.04.2005 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:

and yeah, najavu nisam vidio al radio ju je moj frend. Inace coek zna vise o filmovima od svih nas i vjerovatno je prigodna mjuza :p


hihi, ako ti tako kazes Smile
onda ga pitaj molimt te, zasto nije stavio pjesmu, od public domaina koja je cak na njihovom soundtracku, i bila hit u to vrijeme u vecini diskoteka Smile cak je mogao pustiti samo pjesmuljak i ne bi niti trebao stavljati filmske inserte, nabrijao bi ekipu Smile

i meni je 2 bolja od 1, i definitivno od 3.
u 3. su mi ok one igračke nove Smile

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.04.2005 07:55    Post subject: Re: RTL reklama: Blade Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
prije se i nisam previše obazirao na reklame koje su na RTlu za filmove, ali ovo moram reagirati.

blade je jedan od kultnih filmova, onaj tko to nije vidio, neznam sto cega, enivej,, tko je gledao blade 1, poznata mu je pjesma iz onog diska,
Public Domain - Operation Blade (base in the place). i to je prava rokačina za taj incert, a ne ovo,, ova mjuza koja prati najavu je kao da je neka komedija Smile

nezna, jel ima jos kakvog poklonika Blade da se složi sa mnom Smile?
heh


Cosmos.. Public Domain je uzeo sample za tu svoju stvar "Operation Blade" od New Orderove stvari - Confusion (Pump Panel Reconstruction Mixa). Stvar koja svira u Bladeu je actually New Order - Confusion (Pump Panel Reconstruction Mix) od ako se ne varam 10 minuta. Sto smo svojevremeno pustili u mochvari - full verziju od 10 minuta i ekipa je doslovno htjela jos. Smile I Guess!.. anyways..
New Order a ne jebeni Public Domain!

if Ur gonna rock, rock all the way!!!1 Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
cvrgsta



Joined: 21 Apr 2005
Posts: 2
Location: behind you!

PostPosted: 21.04.2005 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yup,nije Public Domain u filmu nego New Order, i orginal je puno bolji od Public Domain verzije...

nego... nisam gledo najavu,ali pretpostavljam da je losa,posto su im sve lose,a i onaj glas,od onog spikera je iritantan skroz Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.05.2005 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cvrgsta wrote:

nego... nisam gledo najavu,ali pretpostavljam da je losa,posto su im sve lose,a i onaj glas,od onog spikera je iritantan skroz Laughing

ma glas mi je jos i oke.. ali dosadi nakon nekog vremena.
konstantno ista brija. da je film neka komedija u kojoj ima imalo akcije taj ce glas od filma u forspanu napravit to da se prica cini kao "Ratno stanje u Bosni"...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 09.05.2005 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao
zato jer sam znao kako se zove a nisam znao autora napamet, i onda otvrim whereisit i da mi to..

naravno da je new order jer imam soundtrack,, jebiga Smile
hehe,.,, doode Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group