Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako posložit slike??

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 26.05.2005 13:12    Post subject: Kako posložit slike?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako da napravim da mi slike budu poredane kao što je to na:
http://www.brodic.net
http://www.stolenshirts.com

Ovo je fakat glupo pitanje al kad neznam..... Embarassed
I ako može kod???

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 26.05.2005 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak mislis u redovima ili sta?

u cemu radis?

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 13:44    Post subject: Reply with quote

http://alistapart.com/articles/practicalcss/
Back to top
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 26.05.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Thnx miniml bas mi to treba!! Razz

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.05.2005 14:49    Post subject: Re: Kako posložit slike?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Kako da napravim da mi slike budu poredane kao što je to na:
http://www.brodic.net


ja nisam stavljao nested div-ove, nego sam slike slagao u listu, a i imao sam problema sa hoverom dok nisam podesio da radi u svim browserima.

ako ti može pomoći slobodno si kopiraj html i css kod, nije komplicirano.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 26.05.2005 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E vec sam si skinuo tvoj site pa ga malo proucavao i napravio nesto svojega http://www.spiritus.2d2o.com al neznam neda mi se komplicirat radje cu ih ja slagat u divove ne snalazim se bas u tim listama....

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile, hoces rec da to ne radi u svim browserima tako lako? :/
ja liste koristim kod svih botunica i mislila sam da nije problematicno...

nego spiritus, vidi kako je mile lijepo centrirao background, a kod tebe je izlomljen na jednom mjestu... ah vi fanovi kosih crta Rolling Eyes Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.06.2005 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
mile, hoces rec da to ne radi u svim browserima tako lako? :/
ja liste koristim kod svih botunica i mislila sam da nije problematicno...

nego spiritus, vidi kako je mile lijepo centrirao background, a kod tebe je izlomljen na jednom mjestu... ah vi fanovi kosih crta Rolling Eyes Wink


ma to sve radi super, može se staviti u div ili listu - mislio sam na okvir slike kod hover, nisam odmah uspio dobiti okvir kako spada..

za background: Laughing
on nije morao lomiti back. ja jesam jer imam sjenu kod ruba, a nisam htio stavljati u png zbog ie-a. ali sada možda i stavim uz još poneki upgrade.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 02.06.2005 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
ma to sve radi super, može se staviti u div ili listu - mislio sam na okvir slike kod hover, nisam odmah uspio dobiti okvir kako spada..

za background: Laughing
on nije morao lomiti back. ja jesam jer imam sjenu kod ruba, a nisam htio stavljati u png zbog ie-a. ali sada možda i stavim uz još poneki upgrade.

ah, k then...

da bas sam se zapitala je li png ili si to centrirao (pretpostavljam, nisam gledala kod), pa vidjeh da je gif... ali lijepo je, najs and smooth... okvirici oko thumbova su bas.. mekani Smile bas onako.... mekani ^^
Laughing

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group