Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DAMI OPET !!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 18.01.2005 14:13    Post subject: DAMI OPET !!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.damiboats.hr/

vs

http://www.pivatus.hr/

lik je maka stranicu kad je bila frka, prošlo je par mjeseci, stvar se zaboravila, pa je opet vratia stranicu, baš je mudrac Shocked [/b]

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 18.01.2005 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam kompa majke mi Smile. Maknuo sam ju jer ju jos nije bio platio, a i bila je jos uvijek u testnoj fazi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 21.01.2005 20:24    Post subject: Reply with quote

mislim vidi se slicnost. ali da je plagijat, ja mislim da nije. oba sajta imaju vrlo slicnih elemenata ali nisu ni u pola stvari iste. za mene , to nije plagijat neko rad bez ideje.
Back to top
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 21.01.2005 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tuzna istina je da je upravo klijent rekao da zeli stranice alla pivatus.hr.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 22.01.2005 01:24    Post subject: Reply with quote

pa onda te boli kurac, da si po svom napravio ovaj bi srao zato sto je htio po onom....
lega, novci su novci ( vald su u pitanju novci?! )

Very Happy

plagiro bi i mi3 da mi masne pare daju Wink zajebavam se, al dobro je, ako klijent traži...
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 22.01.2005 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

and1 wrote:
pa onda te boli kurac, da si po svom napravio ovaj bi srao zato sto je htio po onom....
lega, novci su novci ( vald su u pitanju novci?! )

Shame on you
klijent nije bog...
a tebi je razmisljanje u What's Your Flava?

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 22.01.2005 14:44    Post subject: Reply with quote

nije bog, ali slušaj , kad ti klijent kaže: "ocu ovako i ovako" ti ako mu kazes da nemozes to tako on ce najcesce reci "pa znam ja nekog ko moze" .... desilo mi se to više puta. Klijent traži sajt po uzoru na to, ti napraviš po uzoru ( ne isto ) ali ako ne bude po uzoru na taj koji je on htio on ce rec da mu se nesvidja
Back to top
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 22.01.2005 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedno je kad se klijentu sviđa stil, a drugo je ripanje designa..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2005 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
jedno je kad se klijentu sviđa stil, a drugo je ripanje designa..
Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 22.01.2005 16:00    Post subject: Reply with quote

istina....ma whatever Smile
Back to top
Outkast
Guest





PostPosted: 02.06.2005 16:43    Post subject: Reply with quote

brkz wrote:
Tuzna istina je da je upravo klijent rekao da zeli stranice alla pivatus.hr.


buhu Crying or Very sad
Back to top
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 02.06.2005 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa onda te boli kurac, da si po svom napravio ovaj bi srao zato sto je htio po onom....
lega, novci su novci ( vald su u pitanju novci?! )

Very Happy

plagiro bi i mi3 da mi masne pare daju Wink zajebavam se, al dobro je, ako klijent traži...



i ekipa .. za kolko se kopiraju sajtevi ? se da zaradit ?
imal` mjesta na tržištu da ja vas malo ko`pram, a ba ?
Back to top
View user's profile Send private message
yelena



Joined: 01 Jun 2005
Posts: 73
Location: Zagreb/NY

PostPosted: 02.06.2005 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klijent je bog kad ti placa, jer ti njemu moras ispostaviti uslugu inace ces ostati bez klijeta. ti kao umjetnik imas pravo odbiti posao ako se ne slazes sa idejom ili uslugom sto klijent zeli ali to je cisto na tebi, i gubis novac a i respekt.Jer najvise poslova se dobiva preko usmenih preporuka.

Sad ako klijent hoce nesto tj. neciji stil, postoji nacin da kamufliras svoju ideju i upakiras je tako da klijent ni ne kuzi da je zapravo popustio, jer moras ih uvjeravat da su oni najpametniji i da je bas to ono super. A ako bas ne popustaju, jednostavno im reces iz zakonskih razloga nemozemo napraviti potpuno jednako, ali kao razumijes koncept koji klijent zeli i da ces mu dati produkt jednake kvalitete a ako ne i bolji.. a ako klijent ni tada ne popusta (a tebi je stalo do tvog imagea) kazes da postoji puno drugih dizajnera koji bi napravili plagijat ali da ti nisi jedan od njih...

Inace meni ljudi stalno dolaze sa recenicom : JA BI OVO DA BUDE KAO ONA REKLAMA STA SAM VIDIJA NA TV-U, ONAJ FONT bla bla bla... jer to je njima super. Trik je u tome da im das svoju ideju i zajebes ih da misle da su je oni dali... it works wonders :O)

_________________
Jelena Vukosav
Love Studio
Back to top
View user's profile Send private message
Outkast
Guest





PostPosted: 02.06.2005 19:38    Post subject: Reply with quote

svaka cast Yelena, vrlo lijepo objasnjeno...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group