Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Maya

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 15.03.2004 12:22    Post subject: Maya Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok. Procital sam tu na jednoj raspravi da postoji "studentska" besplatna vezija Maye, pa ako je tko od vas imal priliku usporediti tu verziju od "pune" verzije, molim da mi pojasnite razlike. Inace imam doma verziju 4.5, ali ju nemrem skrekat pa ju nemrem ni pokrenuti, a htel bi Maju.... Crying or Very sad Jos mi je bitno i kolko je to tesko.


....Skoro sam zaboravil! Di to sknuti?!


Unaprijed hvala!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.05.2004 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postoji Maya Personal Learning Edition 5, koja sluzi da bi se vidjelo kakav je program i koje su sve mogucnosti, ali za produkciju ne valja jer kad renda preko cijelog ekrana transparentno ispise 'Learning Edition bla bla' tako da ipak vidis sto si izrendao, ali te jako smeta. Program je inace jako ozbiljan, sto implicira cinjenicu da je jako tezak Confused

Download je velik 132 MB i nalazi se (gle cuda??) na sajtu od firme (Alias).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 27.05.2004 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, zajebana je ta stvar s tim vodenim zigom prek rendera. moze ti posluzit za ucenje modeliranja i sl. samo neces moci nista izrenderirat (osim ako te ne smeta taj natpis).

e sad, mayu mozes krekirat samo ako imas mreznu karticu u kompjuteru (bilo kakvu). vise se isplati 100kn za neku najobicniju mreznu nego par 1.000 $ iskrcat za mayu. kad upiknes mrezu ocitas u utilitiyu od kartice serijski broj i ubacis ga u maya "kreker". poslje toga sve radi savrseno...

aj bok

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 13.06.2004 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Watermark stvarno suxa, uopće ne vidiš render... Ne vrijedi im niš taj learning edition baš zbog toga.

Dobar tip Dirt... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.06.2004 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:


e sad, mayu mozes krekirat samo ako imas mreznu karticu u kompjuteru (bilo kakvu). vise se isplati 100kn za neku najobicniju mreznu nego par 1.000 $ iskrcat za mayu. kad upiknes mrezu ocitas u utilitiyu od kartice serijski broj i ubacis ga u maya "kreker". poslje toga sve radi savrseno...

aj bok


Ne moraš. Dapače, veći ti je problem ako je imaš.
Back to top
View user's profile Send private message
Rango



Joined: 14 Feb 2004
Posts: 12
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 03.04.2005 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
da, zajebana je ta stvar s tim vodenim zigom prek rendera. moze ti posluzit za ucenje modeliranja i sl. samo neces moci nista izrenderirat (osim ako te ne smeta taj natpis).

e sad, mayu mozes krekirat samo ako imas mreznu karticu u kompjuteru (bilo kakvu). vise se isplati 100kn za neku najobicniju mreznu nego par 1.000 $ iskrcat za mayu. kad upiknes mrezu ocitas u utilitiyu od kartice serijski broj i ubacis ga u maya "kreker". poslje toga sve radi savrseno...

aj bok


imam problema sa istaliranjem maye, shvacam da nije dozvoljeno pricati ovdje o ilegalnim radnjama, ali imam taj problem, a nemam puno para za originalni program! pa ako mi netko moze pomoc?

instalirao sam maju nekoliko puta normalno, ali na mom lapu imam problem za koj bi volio da mi netko pojasni ako moze???

hvalaaa!!!! g
Back to top
View user's profile Send private message
demetrius



Joined: 19 Mar 2005
Posts: 35

PostPosted: 04.04.2005 08:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja imam mayu unlimited,da zafrnjena je registracija pita serijski i aktivacijski broj kad to upišem sve prode oću startai mayu opet isto pita,imam neki krek ali mi nije jasan,za sad me blender zadovoljava trebat ce se s mayom poigrati.
Back to top
View user's profile Send private message
Rango



Joined: 14 Feb 2004
Posts: 12
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 04.04.2005 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... nisam siguran kako ti to radis.... ali ima nacin da kopiras ethernet adresu na mjesto licence, i tamo on prepoznaje tvoj komp..... e, sad, ja imam dvije eth. adrese, i to me zaje....
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.04.2005 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šteta što se ovdje ne može razgovarati o tome
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
yelena



Joined: 31 May 2005
Posts: 73
Location: Zagreb/NY

PostPosted: 01.06.2005 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ovako.


ovisi koju mayu instaliras, tako ce ti i crack raditi. Kad instaliras maya nemoj je startati nego odes u folder od nje i pritisnes FLEX LM licence utilities.Kad ti se to otvori pritisnes SYSTEM UTILITIES i vidis koji ti je ethernet adress.

Sad dolazi "tricky" dio. Kad skines crack imat ces file koji se zove aw.dat . To otvoris u NOTEPAD-u. I gdje stoje sve nule stavis svoj ethernet broj. Zatim taj file sto si dobio u cracku i sada obradio stavis u folder koji se nalazi na c:/Flexlm koji ces ti ili napraviti (a nekad maya ga vec ima napravljenim). Ili ako to ne upali pogledaj u mayin folder ima li aw.dat file pa ga samo zamijeni sa sa novim filom u koji si ti stavio ethernet adresu. I to je to.

Sretno.

_________________
Jelena Vukosav
Love Studio
Back to top
View user's profile Send private message
demetrius



Joined: 19 Mar 2005
Posts: 35

PostPosted: 02.06.2005 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidte vi boysi napredne hakerice,bolje rečeno krekerice,nemogu vjerovati:-)),rješena je maya6,tako nekako ko što si napisala ,ali mi se neda učiti od nule sad sam u blenderu koji je free i mogu ga svugdje instalirati ima 8 mb,dok maya ima 200mb,malo sam škicnuo tvoj blogić,nisam sve čitao predug je,živiš u NY??što radiš???,napredna cura:-)).
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 02.06.2005 09:51    Post subject: Reply with quote

yelena wrote:
ovisi koju mayu instaliras, tako ce ti i crack raditi. Kad instaliras maya nemoj je startati nego odes u folder od nje i pritisnes FLEX LM licence utilities.Kad ti se to otvori pritisnes SYSTEM UTILITIES i vidis koji ti je ethernet adress.

Sad dolazi "tricky" dio. Kad skines crack imat ces file koji se zove aw.dat . To otvoris u NOTEPAD-u. I gdje stoje sve nule stavis svoj ethernet broj. Zatim taj file sto si dobio u cracku i sada obradio stavis u folder koji se nalazi na c:/Flexlm koji ces ti ili napraviti (a nekad maya ga vec ima napravljenim). Ili ako to ne upali pogledaj u mayin folder ima li aw.dat file pa ga samo zamijeni sa sa novim filom u koji si ti stavio ethernet adresu. I to je to.


Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Back to top
Guest






PostPosted: 02.06.2005 12:25    Post subject: Reply with quote

AKIRA wrote:
yelena wrote:
ovisi koju mayu instaliras, tako ce ti i crack raditi. Kad instaliras maya nemoj je startati nego odes u folder od nje i pritisnes FLEX LM licence utilities.Kad ti se to otvori pritisnes SYSTEM UTILITIES i vidis koji ti je ethernet adress.

Sad dolazi "tricky" dio. Kad skines crack imat ces file koji se zove aw.dat . To otvoris u NOTEPAD-u. I gdje stoje sve nule stavis svoj ethernet broj. Zatim taj file sto si dobio u cracku i sada obradio stavis u folder koji se nalazi na c:/Flexlm koji ces ti ili napraviti (a nekad maya ga vec ima napravljenim). Ili ako to ne upali pogledaj u mayin folder ima li aw.dat file pa ga samo zamijeni sa sa novim filom u koji si ti stavio ethernet adresu. I to je to.


Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause


onak, da bude aktivno....hehe!!!
Back to top
yelena



Joined: 31 May 2005
Posts: 73
Location: Zagreb/NY

PostPosted: 02.06.2005 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha Smile))




demetrius. studiram na school of visual arts i zujim.Smile

_________________
Jelena Vukosav
Love Studio
Back to top
View user's profile Send private message
demetrius



Joined: 19 Mar 2005
Posts: 35

PostPosted: 03.06.2005 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

visual arts,što je to??u kojem programu radite???kolko traje studij??kolko se plaća???kakav je život u NY???što ćeš kad završiš,imaš osiguran job???
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 03.06.2005 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko ??? puno ??? pitanja ??? sa ??? upitnicima ??? svaki put po tri ??? Very Happy

Eto, sad i mene zanima par stvari:
- Koliko se placa fax?
- Koliko placas smjestaj?
- Jel' se moze stagod love sa strane dignit?

Inace, demetrius. Vizual arts su ako se nevara Vizualne komunikacije, gdje se radi na stvarima kao sto su fotografija, graficki i web design, multimedija i audiovizuala. Mislim da je to otprilike iako mislim da je multimedija i audiovizala isto, al se ocu pravit pametan.

Sto se tice programa, odi na njenu stranicu pa ces vidit.

A moja je pretpostavka da studij traje od 4-5 godina.

Al dobro, to su sve pusta nagadjanja i spekulacije Very Happy

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group