Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pitanje?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2005 14:38    Post subject: Pitanje? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, nekaj radim , na samom sam početku, samo, kaj sam skužio da sam nesvjesno napravio možda plagijat?. Ne znam, pokušavao sam dokučiti da li je ili nije, uglavnom, mene vuče na mi3, oni vertical bar-ovi, sad neznam... ako je plagijat, onda SHIFT+ DELETE...

http://free-zg.t-com.hr/357/index.asp
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 09.06.2005 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni nije ni blizu,uopće me ne podsjeća na mi3,pa ni po crtama Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2005 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema ni riječi o plagijatu.

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dagy



Joined: 09 Jun 2005
Posts: 1
Location: Pula, HR

PostPosted: 09.06.2005 16:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ni blizu

_________________
potpis. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 09.06.2005 16:24    Post subject: Reply with quote

malkocccccccccc al ono 0.00000001 posto me podsjeca. ali da nisi rekao da mislis da si slucajno napravio plagijat. nebi ni primjetili. Smile
Back to top
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 09.06.2005 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je.
Uostalom, nije toliko ni bitno šta mi kažemo kad će tebe uvik ovo podsjećat na mi3. Napravi nešto novo, svoje i ponosi se time pa makar bilo i lošije. Popravit će se.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 10.06.2005 06:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kakav plagijat?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 10.06.2005 07:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto na free t-comu mozes koristit asp? odkad? jel ima di detaljnije sto se sve moze
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.06.2005 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa u cemu je problem ako podsjeca na mitri??? cega se ti tocno bojis?

ocigledno plagijat nije al se vidi da si inspirirao mitrijem ali ne vidim nista lose u tome, sajt je potpuno drugaciji i TVOJ, to je tvoja adaptacija jedne teme koja ti se svidja. a to se meni, vjeruj mi, dogadja svaki dan mogu ti dati brdo primjera i nikad neces reci da je plagijat Smile

nemoj si glavu razbijati nebitnim stvarima Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 10.06.2005 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemožeš koristiti asp, ja sam pukno samo stranicu tak, nema nikakvog kôda za izvršavanje u njoj. Samo radi previewa. Znači nije plagijat...
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 10.06.2005 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma je.......šššššš......dođi bliže da ti nešto kažem....šššš..........
.....čuo sam negdje u pozadini ......šuška se da te ovi žele navuči da ti misliš da nije plagijat ali zapravo je..........tako ovi koji ti kažu da nije plagijat, to su dogovrili tako da te kasnije mogu tužiti.......ja na tvom mjestu nebih nastavio raditi s ovim.........to ti je stupica......vjeruj mi...... Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 11.06.2005 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije ni blizu...
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 11.06.2005 19:08    Post subject: Reply with quote

Ja'b da se ova kategorija foruma izbriše.
Back to top
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.06.2005 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Ja'b da se ova kategorija foruma izbriše.


@357ica: covjece sta ti ne bi bilo bolje da si stavio site u wip ili web stranice pa da ti ljudi komentiraju i spontano kazu ako ovo lici na mi3....ovako je malo jadno ko da si htio napravit plagijat, pa pitodal je to dovoljno slicno..... jadna reklama....
sad ce svi postat svoje radove sa pitanjima dal postoji koji sličan..... jos jednom

miniml wrote:
Ja'b da se ova kategorija foruma izbriše.

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 11.06.2005 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bio je ovaj rad, SHIFT + DEL, tako da se ne zamaram više, sad iz početka smišljati...
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 11.06.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro da si mene poslušao!BravoSve ti je to zamka bila, izvukao si se...... Very Happy
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.06.2005 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

357ica wrote:
Bio je ovaj rad, SHIFT + DEL, tako da se ne zamaram više, sad iz početka smišljati...


Shocked Shocked Shocked

mah

ps. samo ti zavidim sto imas toliko vremena pa ne znas sta ces sa sobom. mogo si meni poslat onaj layout Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group