Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MaxADSL

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.06.2005 13:32    Post subject: MaxADSL Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako uzeo bih MaxADSL a sad me zanima podosta toga, pa bi molio ove koji ga vec imaju da odgovore na moja pitanjca:

1. Koliki vam računi dolaze ono koji je prosjek?
2. Koje su sve brzine i koliko koja dodje?
3. Kako se obračunava potrošnja toga?
4. Koliko se čeka ugradnja i jel to još uvijek 1kn/99kn?
5. Koliki mi je mjesečni bendwith? (512Mb) i koliko je plaća dodatni tj. prekoračenje?

...znam da te informacije mogu dobit i na tportalu ali zelim vidjet iz necijeg iskustva, i da mi netko to malo pojasni jer mi nije sasvim bistro!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.06.2005 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam start paket i dosta mi je a non stop sam online, mada sam do sad uvijek imo dva paketa, ali npr. prosli mjesec sam zadnji dan imo 769 MB prometa, sto znaci da sam zadnji dan prekoracio prvi paket za 1 mb.... eto to ti je to... znaci drugi paket ti se naplati tek nakon 768 MB znaci 512 MB + 256 MB(pola od drugog, jer naplacuju tek kad prekoracis pola)....
a svuda oko sebe mozes saznat da ponuda vrijedi jos vrijedi...
a ja sam valjda jedini luzer koji je platio prikljucak.... grrrrrrrrrrrr Embarassed

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.06.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ja sam valjda jedini fk***kng luzer u cjeloj gorici koji nemože imat MaxADSL jer mi je na onoj provjeri broja evo sad pred 20sec. reko da nažalost prikljucak nije moguće provesti na taj telefonski broj! Mamu mu grrrr..... Crying or Very sad

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.06.2005 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
A ja sam valjda jedini fk***kng luzer u cjeloj gorici koji nemože imat MaxADSL jer mi je na onoj provjeri broja evo sad pred 20sec. reko da nažalost prikljucak nije moguće provesti na taj telefonski broj! Mamu mu grrrr..... Crying or Very sad


pa u gorici su sve digitalne centrale tako da mislim da ne bi trebo imat problema, rađe odi bas kod njih pitat.... a potpisi ugovor pa kad dodje, dođe tak da platis po ovoj cijeni prikljucak...
cek di zivis opce? koji kvart?

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.06.2005 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Živim ti kod uniquea tamo tj. kod kod pizzerie Zvonimir ta ulica!

Šta je najbolje uzet za ovak nekog malog korisnika kao sto sam ja koji paket sa kojom brzinom?? Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 12.06.2005 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
A ja sam valjda jedini fk***kng luzer u cjeloj gorici koji nemože imat MaxADSL jer mi je na onoj provjeri broja evo sad pred 20sec. reko da nažalost prikljucak nije moguće provesti na taj telefonski broj! Mamu mu grrrr..... Crying or Very sad


Ta provjera nije tako tocna, nazovi ih na besplatni broj pa pitaj, ili otiđi u t-com centar pa pitaj.
Jer ak ti susjed ili netko blizu tebe ima onda mozes i ti, bez obzira sto ti pise da nije dostupno.

btw
imas na usenetu grupu hr.comp.adsl
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 12.06.2005 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ako samo surfaš po stranicama i ne skidaš tako puno nekog sadržaja najbolje ti je uzet običan 384/64 s 512 MB paketom,tj. onaj za 99 Kn Smile
Ako ipak skidaš malo više uzmeš si paket od 2 GB,ali naravno i dalje najmanju brzinu jer ova veća je stvarno nepotrebna ukoliko ne igraš nešto prek neta ili skidaš ko manijak. Ja sam si uzeo najmanju brzinu jer mi veća ne treba,ali sam uzeo paket od 5 GB jer igram prek neta,a to troši malo više prometa Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 12.06.2005 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam start, ali svaki mjesec dobijem trostruko više prometa pa brijem da sam se zajebo Razz
morat ću se prebacit na 2gb Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 12.06.2005 15:32    Post subject: Reply with quote

Ovak, ja mislim da se ADSL ne isplati uzimat dok god nebude flatrate. Ovako ćeš se samo živcirat zbog računa/skinutih mb. Ja trenutno imam cable 96/64 k i super mi je dovoljan za surfanje pa čak i za gaming. Naravno flatrate je. Mjesečno skinem do 5-7 gb. A cjena je 160kn. Mislim da čak kod vas gore u VG ima cable. To ti se trenutno više isplati...

Sve ovisi koliko skidaš. To si i sam zakljucio. Odluka je na tebi! Za samo 9,99$$$ chaching Smile
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.06.2005 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Ovak, ja mislim da se ADSL ne isplati uzimat dok god nebude flatrate.

al.. ima flatrate?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 12.06.2005 16:45    Post subject: Reply with quote

al je preskup zasad. ( zaboravih to napisat )s
Back to top
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.06.2005 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uglavnom ja sam sada prijavljen kod t-coma i dolaze mi sa običnim modemom 56k računi od 700-800kn pa sam mislio da je možda MaxADSL bolja solucija???

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 12.06.2005 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Uglavnom ja sam sada prijavljen kod t-coma i dolaze mi sa običnim modemom 56k računi od 700-800kn pa sam mislio da je možda MaxADSL bolja solucija???


Apsolutno bi ti se isplatilo, ako uzmes 384/64 i 10 GB prometa, to te dodje 278 kuna.

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 12.06.2005 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Uglavnom ja sam sada prijavljen kod t-coma i dolaze mi sa običnim modemom 56k računi od 700-800kn pa sam mislio da je možda MaxADSL bolja solucija???

56k nikako ne ide s bilo kojim drugim ISP-om neg carnetom jer nema nikakve razlike između ISP-ova,nije t-com ništa brži od carneta,a jeftiniji je 3 puta da ne pričam poslije 7h Smile

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.06.2005 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam i nikako da posaljem tu prijavnicu!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Blitz



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: 12.06.2005 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Znam i nikako da posaljem tu prijavnicu!

Hebeš prijavnicu, malo traži po raznim HR sajtovima, pitaj da ti netko da svoje podatke Wink
Back to top
View user's profile Send private message
mp



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 26
Location: Karlovac

PostPosted: 12.06.2005 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Uglavnom ja sam sada prijavljen kod t-coma i dolaze mi sa običnim modemom 56k računi od 700-800kn pa sam mislio da je možda MaxADSL bolja solucija???


Pa s obzirom da flat rate 384/64 kosta 378 kn mjesecno, onda ti se svakako isplati.
Back to top
View user's profile Send private message
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 12.06.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
56k nikako ne ide s bilo kojim drugim ISP-om neg carnetom jer nema nikakve razlike između ISP-ova,nije t-com ništa brži od carneta,a jeftiniji je 3 puta da ne pričam poslije 7h Smile


ja dobio 300kn samo za net i to preko carneta , 56K

čudno je bilo što nisam imao popusta . . . nije bila nikakva cifra kod popusta pa je čudno ispalo jer sam bio dosta preko noći . . . onda izračunao koliko sam ibo online preko noći i došao na cifru od 189Kn ( yeah, I'm a freak ) a onda sam izračunao koliko sam bio sati na dan, i nakraju skonto da ssu mi sve po jeftinoj tarifi izračunali . . . jel sam samo ja to dobio ili ima to i netko drugi ? ? ?

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 12.06.2005 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e reko bi ti sve kaj te zanima, al vec cekam mjesec i pol da dodu postavit i niko nista...

zivim 10 metara od poste...

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 13.06.2005 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije uzimanja ADSL-a najbolje je instalirati program za praćenje prometa. Nakon mjesec dana pogledati koliko ste prometa potrošili i izračunate dali vam se ADSL isplati.

Onaj tko potroši do 512 Mb ili čak do 2 Gb prometa njemu se isplati uzeti ADSL, za sve ostalo se ne isplati, jer su cijene previsoke ...

Naravno isplati se ako su vam mjesečni računi za telefon 700 kn, pa onda uzmete flatrate i plaćate mjesečno 400 kn ...

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group