Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Atlantis

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 01.12.2003 01:13    Post subject: Atlantis Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel itko od vas gledao Atlantis od Luca Bessona i vaznije od toga, jel itko od vas ima taj film?
danke :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 01.12.2003 01:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nazalost nisam ni cuo za to. Confused Ali zvuci zanimjivo... Biljezim se sa stovanjem Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 01.12.2003 01:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film je genijalan, nema nijednog human glumca, muzika je tres fantastic, totalno je poseban :)
gledala sam ga nedugo nakon sto je izasao ('91) i osim nas 4 koje je gledalo zajedno film nisam nikada nasla nekoga tko zna za njega...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 01.12.2003 01:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nam, ja sam gledala... al slabo se sjecam jako...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Luna



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 14
Location: SunCity.

PostPosted: 01.12.2003 03:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih se slozila da je genijalan...no da je dobar, to svakako. Dugometrazna razglednica iz podmorja Mr. Green Zgodno je kako muzika prati pokrete kamere i zivotinja, no, da bih nesto posebno izdvojila....super je ako imas doma neki videozid, pa ga mozes pustiti da se vrti kao podloga stvarima koje radis. U protivnom, pogledaj bilokoju epizodu NGa vezanu uz podmorje i to je to. S tim da jos tamo imas i naraciju pa nesto i naucis.

Film imam i drage volje posudjujem. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 01.12.2003 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja imam negdje na vhs-u, super mi je o sto Besson svaki film pocinje sa onim prijelazom kamere po nekakvom terenu kao recimo u "5th Element" kada je prva scena u svemiru dok nekakvi meteori brzo prolaze ispred kamere, onda u "Le Grande Bleu" je more, i "Le Femme Nikita" je plocnik... itd.. nice.. A Atlanstis je totalno relaxing i super, sjecam se da sam do donio u skolu jednom i gledali smo pod biologijom - i na to sve je profesorica rekla "kakav je ovo pederski film".. Ziva istina... Eh?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 01.12.2003 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Koyanisquatsi" ? obavezno... mislim da je samo prvi od trilogije. ako neko ima druga dva dijela nek javi...

fantastični kadrovi dok phillip glass dere u pozadini... :)

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 01.12.2003 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Koyanisquatsi" je odlican, mjuza isto :)

Luna: ne bih bas radila usporedbe filmova i dokumentaraca, jer po tome svaki je dobar dokumentarac bolji i od najboljeg filma jer nesto kao "realno" mozes nauciti iz njega. ??!! Osim toga, dokumentarce i filmove gledam i dozivljavam na dva razlicita nacina.
Atlantis mi je genijalan jer je odlicna ideja odlicno izrealizirana, kamera je svarsena, mjuza jako dobra, a dojam koji je film ostavio na mene je ona ista sloboda koju dozivis kada stvarno zaronis u more gdje prestane nadmorska vrsta buke, dakle i glasovi koji ti nesto objasnjavaju (za mene ispunjujuce i oslobadjajuce i bla; ja sam s mora, pa je moguce da mi taj zaron nesto vise i znaci..)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Luna



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 14
Location: SunCity.

PostPosted: 03.12.2003 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakako da feature i documentary ne spadaju u istu kategoriju - no ta se razdioba tice zanra, a kada govorio o redateljskim postupcima sve je to FILM kao takav. Rezija mora biti interesantna i primamljiva, inace tko bi to gledao. Atlantis je arty, za razliku od dokumentaraca. Moja opaska nije bila negativnog i posprdnog karaktera, vec neakav komentar koji bi isao u prilog cinjenici da Atlantis nema prevelikog smisla (osim sto je jaaaako lijep!) Wink Ma Atlantis je zakon Smile))))

_________________
La réalité c'est tres complexe
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.12.2003 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se trenutno pucam sa DivX ripovima onih IMAX dokumentaraca od po pola sata.. They rule. Mr. Green

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group