Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
j**** ti poso!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lessowsky



Joined: 03 Dec 2003
Posts: 4
Location: os

PostPosted: 03.12.2003 01:03    Post subject: j**** ti poso! Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ima ko kaki komentar?

http://www.zpm.hr

klijentu su mala slova a i uska im stranica na većem monitoru!!!(a prioritet im je bio 800x600)
(a kad je stranica isporučena sve je bilo ok! tek sad nakon 2 weeks nekom je prdnilo...)
o jebem ti poso!

hvala unaprijed, odo sad na ve-ce da plačem Shocked

vaš lessowsky
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.12.2003 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definitivno nije uska na vecim monitorima, a smanjit ces dojam uskosti mozda samo time da povecas font-size na 11px... i da ovaj desni dio napravis u html-u a ne sa raw slikama, pa da sa i taj novi font-size uskladi sa tim desnim dijelom koji je ovako kao jedna slika imho katastrofalno rijesenje...

Ako je ikako moguce, probaj ih odgovoriti od toga da se site siri na 100% ili nesto takvo, ne treba im to, pogotovo ako sajt ispeglas do kraja kako spada Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 03.12.2003 01:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe takvi su najgori, sreo sam ih strasno puno do sada... trebalo bi izmisliti ime za takvu vrstu klijenata :)))

ne bi se cudio da ces mu jos 6 mjeseci radit sajt sad nakon sto je skuzio sto je to rezolucija i kako ista utjece na izgled sajta :)

probaj to srezati u korijenu... nabaci spiku o rezolucijama i statistici koristenja pojedine reze, reci da je 800x600 jos uvijek u respektabilnom postotku i da nema smisla optimizirati za vecu.
s druge strane argumenti protiv 100% sajtova su brojni, meni je najzgodniji onaj o prevelikom sirenju radnog prostora na vecim rezolucijama sto cini txt necitkim...
dalje, kazes da je projekt sad vec u predalekoj fazi da bi se radile tako drasticne izmjene i da to prakticki znaci zapoceti izradu ispocetka sto bi utjecalo na rok i dogovorenu cijenu :>

i slobodno ga pitas sto on misli tko ima vece iskustvo u izradi weba - on ili ti...

sve navedene tvrdnje su tocne tako da ti nece biti bad :)

a ubuduce ces razmisliti o rjesavanju takvih stvari ugovorom ;)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 03.12.2003 01:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flash menu ti je spor dosta. malo ga ispoliraj. dugo mi se otvaraju one liste ispod (doduse komp mi je nesto u kukiju sada)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 03.12.2003 06:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo picajzliranje: u naslovu stranice stavi poduzetnička (fali ti Č).
koja sam ja sranja znao imat zbog izostavljanja hr znakova...popiju ti krv poslje Smile
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 03.12.2003 08:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nis nije usko na 1600x1200. Nikad neam brozer u full screenu.
Lansiraj im odjeb na temelju toga sto im se prvo dopalo a sad nesto seru.

imho siva ploha ispod "Dobrodosli na zpm..." bi trebala zavrsit u ravnini sa tablicom ispod a ne ic skroz pod ljevi dio koji ulazi u header. eto to me smeta ostalo mi kul.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 03.12.2003 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ovo izgleda malo nedovrseno,....
neznam koliko su sami klijenti utjecali na dizajn ali mislim da je ipak dosta dobro ispalo.
jedino sto odma vidim, a sto govori o samom dizajneru, je to da se nikad, ali bas nikad, ne koriste defaultni effekti na objektima,...
znam da je sad kasno ali pliiiiiz nemoj koristiti defaultni shadow, bevel i takve stvari,...
shadow na crticama sa desne strane ti se ne uklapa u ostatak sajta, malo je preeedaleko u desnu stranu, cijeli MAIN ti ima shadow na lijevu stranu, dobrodosli ima distance na 0 dok strelica ima inner shadow na lijevo,...
sjene su stvarno nabacane na sve strane,... Smile stvarno bi volio vidjeti kako izgleda takav lightsource:)
na stranici vijesti "aktualne vijesti" su samo bacene na head od aktualnosti i nisu alignane sa nicim na stranici,...
ali sve u svemu ima najs sveukupan izgled, ali sa tehnicke strane treba popraviti,...

sto se tice klijenata, ima ih stvarno svakakvih,...
stvarno bi se dalo napricati svasta o tome,...
mogli bi staviti jedan glavni topic na mi3 "KLIJENTI SU UVIJEK U PRAVU" i unutra pricat sva sr@#%@# koja dozivimo:)

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 03.12.2003 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I stavi "<body bgcolor="#FFFFFF"...." jer nema svatko defoltnu bijelu pozadinu!Inace,sajt fino izgleda

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 03.12.2003 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
I stavi "<body bgcolor="#FFFFFF"...." jer nema svatko defoltnu bijelu pozadinu!Inace,sajt fino izgleda


bolji nacin je definirati css classu za body u kojoj je "background-color: #FFFFFF"

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 03.12.2003 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj da velim? nothing special... ja bi definitivno povecao velicinu fonta, sredio desni dio u HTML, izbacio sve shadowe, bewele i slicne efektarije... sve u svemu nije lose ali treba malo dorade. Cool

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
lessowsky



Joined: 03 Dec 2003
Posts: 4
Location: os

PostPosted: 03.12.2003 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala svima na svemu...

neko bi ovako neko onako...sto ljudi sto ćudi...hehe

nikad sve zadovoljit....davno mi je moja mater rekla da se uvatim biznisa i trgovine... Wink

fala još jednom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 03.12.2003 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma samo ti ostani u dizajnerskim vodama
sajt je bas fin
i prava istina je da ovakav sajt fino zgledi na bilo kojem monitoru
no matter what anyone said
jedino na onim Grand Canyon Cinema ^_^
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group