Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
drag & drop

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.06.2005 15:52    Post subject: drag & drop Add user to your forum ignore list Reply with quote


pokušavam dan i pol raditi na nekoj karti a ilustrator mi se gasi svakih 30tak sekundi, jedan PS se nije htio startat
pa sam instalirao drugi , ovaj se upali nakon dvije minute .. i tak..

fuj windowsi.štedim za MAC-a.
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 16.06.2005 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je vijeme za format?

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.06.2005 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da , recimo mogao bi svaki ponedeljak , ili još bolje vikendima..

komp je nov, instaliran prije mjesec dana.
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 16.06.2005 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Krekirani, jelde? Ili imas i legalne windoze?

Cuj, meni se CS Ilustrator rusio za pop+zdit, uglavnom, problem je do verzije + crack. Lose sve, makar i serial koristis, nadji negdje CS2, ja imam prvi release i radi ko sat.

Ako imas legalne, eh, pa cujes, postoji njihov support, zato se i placa Razz

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.06.2005 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fck that. neću. oću mek. - dosta mi je više zajebancije.
nema servera do windowsa al isto tak nema workstationa do mac-a

sav software je legalan. uključivši i fontove Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.06.2005 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema workstationa do pc, meni sve radi sve super, mogu maximizirat, milina.
trc, dodji do mene na fax radit na emacovima i na lose postavljenoj mrezi pa ces vidit...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 17.06.2005 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja imam Pc i stvarno je dobar......ali mac je kao stvoren za ovaj dio posla koji mi radimo...ali je skup i komponente su skupe to je jedini problem.....
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 17.06.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bio sam formatiro disk, rajt i stavio win, rajt i komp cist i sve, rajt i spojim se na net da vidim kolko ce izdrzat...
30 sec... sve zakon
1:30 sve sporo...
3 min... smrz
5 min... restarta se

jeez... toliko o win...
brijem da ostavis win da rade sami jedno tjedan dva da bi se urusili beyond repair...

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 17.06.2005 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je svjetski prosjek oko 2 minute za xp , za sp2 nema frke..
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.06.2005 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nightfly wrote:
bio sam formatiro disk, rajt i stavio win, rajt i komp cist i sve, rajt i spojim se na net da vidim kolko ce izdrzat...
30 sec... sve zakon
1:30 sve sporo...
3 min... smrz
5 min... restarta se

jeez... toliko o win...
brijem da ostavis win da rade sami jedno tjedan dva da bi se urusili beyond repair...

meni na poslu eto radi vec 2 tjedna bez gasenja!
tocno 2 tjedna i sve je ok.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 17.06.2005 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IMO, na PC-u najbolje koristiti win2000, imam ga vec par godina, duze vrijeme i bez firewalla i nikakve frke s njim... Sve radi, sve okej, to što ne izgledaju "woooow" i "sweeet" je puno manja stvar od stabilnosti koja mi treba dok radim nesto...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2005 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni PC (xp) radi ko sat, nekad radi i po dvadesetak dana bez gasenja, e i gazim ga cijelo vrijeme (pogotovo videom) Cool

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 17.06.2005 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
meni PC (xp) radi ko sat, nekad radi i po dvadesetak dana bez gasenja, e i gazim ga cijelo vrijeme (pogotovo videom) Cool


isto tak sam bez videa.... rijetko kad mi nes zakenja.... ali događalo mi se i na iMac-u G3 da mi šteka i da mi popije živce....a jos ga je bilo zaj....no restartat jer je bil aona prva verzija.... grrrrrrrr

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 17.06.2005 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad sam ga bio slozio da radi i sve stavio sam sp2 i cijeli je bio ukomiran. upalim ga, smrznut je 15 minuta, programi brejkaju...

maknem sp2, ostavim samo na bitdefenderu i bez problema. cak ni modem za adsl nije htio primit, al kafd sam mako sp2 bez problema...

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 17.06.2005 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa sta vi radite s tim compima?
meni comp radi citav dan i nikakvih problema.
upalim ga oko 10 ujutro i vrti mi seti@home dok ne sjednem radit nesto pa odem vani a on i dalje vrti seti i sve tako do 1-2 navecer kad idem lec i sve 5.
ne restartam ga nikako.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 17.06.2005 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nightfly wrote:
kad sam ga bio slozio da radi i sve stavio sam sp2 i cijeli je bio ukomiran. upalim ga, smrznut je 15 minuta, programi brejkaju...

maknem sp2, ostavim samo na bitdefenderu i bez problema. cak ni modem za adsl nije htio primit, al kafd sam mako sp2 bez problema...


Hmmm, vi svi imate probleme... kako to? Ja radim na wisima od 3.11 verzije a radim na XPu otkad su izasli. SP2 mi je stvorio samo pri prvom putu gresku, a to je bilo kada sam preko svih 40 programa instaliranih pa je naravno napravio mess... na cistoj instalaciji radi besprijekorno... doduse ja sam ga cesto prije warezom nakrcao pa mi je stvarao probleme, ali evo, imam cak legalne windoze i rade ko sat

evo trenutno ga cetri dana bez gasenja gazim u 3dsmaxu di je konstantno popunjena memorija. Rendam jednu animu i mislim da do nedjelje nece biti lako gotov...

Istina, Mac je Mac, ali treba kesha za njega... i ja nebi uzima Maca sada kada su najavili prebacivanje na Intela. Nesto se kuha, a ja nemam 25k kn za nesto sto ce biti jako jedno godinu dana i onda ce biti opet slabo.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2005 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo kako burne rece Mac=25k kn

ej ljudi za te novce se moze slozit PC koji bi pregazio Maca ko zohara

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2005 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni radi 24-7 od kad je dosao u 12 mjesecu. to je znaci vec pola godine. ne gasim ga.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 18.06.2005 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
ej ljudi za te novce se moze slozit PC koji bi pregazio Maca ko zohara


to samo u teoriji....

citava stvar je u tome sto mac, dell, ibm, hp i ini imaju "kontrolirani" hardver. ugradjuju se komponente koje rade dobro i rade dobro medjusobno (sto je vrlo vazno!)
zato su i brand kompovi skuplji, ne?
tacno je da se moze sloziti "killer pc" ali nista ti ne garantira da ce komponente raditi kompatibilno i komplementarno. indeed, vrlo puno stvari moze krenuti lose. u puno slucajeva, kod "slozenih" PC-ja stvari krenu lose i dobije se nestabilna mashina koja pada smrzava. ako se doda i fakat da je windows "bloatware" (xp je prakticno update za 3.11) dobijes vrlo skaljivu masinu. Da ne pricam o ilegalnim softverima, pocev od samog OS-a.
Cak i da je sve legalno, zvanje Adobe-a za support je lakse ako se radi o brand masini, nego o "slozenog" kompa.

mac je u jos vecoj prednosti, jer apple pise softver i sklapa hardver, pa sve je (uglavnom) bolje.

pc-jevi brendovi imaju tu nesrecu da rade sa windowsima (gde nemaju bas kontrolu i trebaju svoj hardver prilagoditi softveru)
radio sam na compaq-u, dell-u i ibm-u i fakat rade bolje od slozenih pc-ja, na kojima sam isto radio..

kuci imam iMac G5 i CoastlineMicro laptop (krshina bezimena).
mac mi radi non stop. cesto ga uspavam i on se budi bez problema. laptop mi radi uglavnom OK i mogu ga ostaviti danima bez problema. Ali, kad ga stavim u stand by, budjenje je kao iz duboke kome! wireless zasteka obavezno, kompjuter duuuuuuugo dugo ne reagira i najbolje je resetirati ga, sto efektivno, ponistava citavu bit stand by-ja.

na kraju, windows registry je najgora stvar koja se mogla dogoditi jednom OS-u!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
nakon nekog vremena, to jebe svaku, pa i dell-ovu masinu.

OT, mac je sad u delikatnom periodu (jos uvek zaglavljen sa zastarelim procesorima) i jedino top of the line dual 2.7 dolazi u obzir za kupnju... ta bi mashina trebala jos dugo biti sasvim OK za posao. Naravno, malo ljudi moze si to priustiti. Jos ako se doda 4-8 GB rama, 30" display, vishe diskova........ mozes kupiti novi solidan auto za te pare, jebem mu mater!

za kraj link

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.06.2005 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
xp je prakticno update za 3.11

Shocked
sorry, koskar, al stvarno si pretjerao s glupim izjavama...

sto se tice "nestabilnosti" i "nekompatibilnosti" slozenog PCa -> ako hoces nesto raditi, onda treba i nesto nauciti. sastavljam si pc jos od 286ice, i nikad nisam imao problema sa nekompatibilnosti

zasto bi PC morao raditi na windozama? kad uhvatis vremena, pogledaj ovo

malo razmisli prije nego nesto napises i "sredi" si laptop Smile

@trc: "nema servera do windowsa" ?!!
aha... a zato nema na netu servera koji vrte linux... bas sam glup...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 18.06.2005 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
@trc: "nema servera do windowsa" ?!!
aha... a zato nema na netu servera koji vrte linux... bas sam glup...


nekako sumnjam da je mislio na web server :)

btw: @everyone: cut the pc vs. mac crap. tnx.

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 18.06.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw... ne znam dal je offtopic al svejedno. prije sam koristio S3 stdby i nekako mi se cinilo da su mi win malo ukomirani kad se zbude. a jednom je nestalo struje il sto vec i moro sam cijeli bios resetirat. onak wtf?? kolko ja znam S3 je stby u kojem se RAM ne gasi, rajt? mislim, napajanje je do RAMa tako da se ne isprazni... pa sta onda kako? i u teoriji ne bi trebalo bit problema... ima li tko kakvo logicno objasnjenje?

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group