Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Moja osobna

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 04.02.2005 00:49    Post subject: Moja osobna Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije baš neki Flash i tak, mala firma, na rubu stečaja... Zanima me kak to zgleda nekome 'ko nije ja?
www.nomadwebdesign.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 06.02.2005 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh... Nekako mi siromasno to sve: onaj header gore, pa onaj kompas, itd... Think
Back to top
View user's profile Send private message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 06.02.2005 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bog te blagoslovio! Napokon! Više volim kritike nego išta drugo. Da, grafički je nisam napravio baš nekak, jelda... Izgleda da sam previše gledao na povezanost ceste, vlakova, nomadizma, bla, bla... Ček' dok i taj Fleš ja naučim skroz, hehe... Hvala ti na komentaru, da ih je bar više pa bih znao gdje sam. Ovak', ni na nebu ni na zemlji...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 07.02.2005 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čemu ti služe te stranice? Koliko ja kužim da dobješ klijente i prodaš im web dizajn. Što nudiš?
Quote:
...Zbog toga što će biti profesionalna, funkcionalna, visoke kakvoće i dizajna ugodnog za svakoga.
Po meni trebaš još truda uložiti da zadovoljiš sve kriterije koje drugima nudiš. Potencijalni klijent mora vidjeti tvoju stranicu i sam poželjeti takvu da bi ti se javio.
Nije loše, ali meni je prejednostavan i monoton... Sretno!

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ANAJAT



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 30
Location: Zagreb

PostPosted: 09.02.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne kužim...meni je site baš ok...imam osjećaj da je ovdje jako puno ljudi opterećeno sa "jednostavnošću"...cijele civilizacije su tome posvetile stoljeća nauke i rada, a to za "web dizajn" kao nije dobro... ?!!?!?! Sad
Ja mislim, da site prije svega treba biti jednostavan...a kompliciranje je za neke druge stvari... Grafika je ok, brzo se diže, ali tekst mi nije ok...samo to...
Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.02.2005 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

menije sve nekako .. nepovezano. Smile
struktura mi je ok, pregledno ali header mi nema veze sa content-om a cijeli background jos vise odskace.
trebali bi to nekako povezati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 11.02.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel mislis tematski nepovezano ili graficki? Ili nesto trece?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 18.06.2005 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Malo sam redezajneral stranicu, tak malo vleče na prirodu. Jel je to čemu? A još se dela na njoj, svakim danom...
POVEZNICA Radi samo stranica na english
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
inosense



Joined: 19 May 2005
Posts: 13
Location: ZG

PostPosted: 19.06.2005 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda ok...samo ipak mrvicu vise grafike...malo akcije na sajtu - mozda kakav flash na one krave da se malo malo movaju ili nesto...barem text animirani...i u sekcijama ima malo contenta to je isto problem ali brijem kad ju nafilas da ce izgledat puno bolje...

jos jedna zamjerka - lijevi menu je prejednostavan...daj mu bar background nekakav reaktivni na roll ili slicno...ili bullete neke zanimljive...

svidja mi se sajt za Padovu btw.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 22.06.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mmm, da, malo je ćelava. Moram ju nafilat polako
Volim kad to nekak jednostavnije izgleda, nenatrpano. Ali ovo sa backgroundom linkova moram neš' smislit, istina. Fali mi malo više "preferences", heh...
A padoweb mi je jedan od prvih radova, ali eto, nije zaživio kak sam planirao.
Teško je uvalit nekome reklamu, Europa je u razdoblju recesije. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group