Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hellboy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Joki



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 7
Location: Cestica

PostPosted: 11.11.2004 16:03    Post subject: Hellboy Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel je netko gledal taj film?
Meni je o.k!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mocnimax



Joined: 12 Sep 2004
Posts: 24
Location: RI

PostPosted: 11.11.2004 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam ga gledao i meni je super. Ideja je originalna. Vizualni efekti su zakon. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.11.2004 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Here.
Da, film je ok. Ron Perlman je definitivno odlican kao Hellboy, film bi cak mogao postati i kultni klasik s vremenom (no nije li tako sa mnogo filmova u danasnjem dobu). Specialni efekti su zakon, puno bolji od ostalih efekata koje mozemo gledati na ekranu ovih dana no to je ponajvise zbog visoke produkcije i rezije Guillerma del Torra koji se ispraxao na "Blade 2" i vidljivo ucio na FX greskama te se potpuno iskupio na tom pogledu u ovom uradku.

Jedna stvar mora biti jasna, ovakav film se ne gleda zbog dijaloga i price (dijalozi su by the way ponegdje ok a ponegdje too much i dosadni) - vec zbog nabrijanih akcijskih scena punih FX efektima na kakve smo i navikli iz modernih SUPERHERO filmova..

NO ipak, za mene najbolji Super-Hero film i lik je Batman - i to Burtonov "The Batman" i "Batman Returns".. ostali su po mojem misljenju garbage..

offtopic: Cekam Batman Begins. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.11.2004 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Here.
Da, film je ok. Ron Perlman je definitivno odlican kao Hellboy, film bi cak mogao postati i kultni klasik s vremenom (no nije li tako sa mnogo filmova u danasnjem dobu). Specialni efekti su zakon, puno bolji od ostalih efekata koje mozemo gledati na ekranu ovih dana no to je ponajvise zbog visoke produkcije i rezije Guillerma del Torra koji se ispraxao na "Blade 2" i vidljivo ucio na FX greskama te se potpuno iskupio na tom pogledu u ovom uradku.

Jedna stvar mora biti jasna, ovakav film se ne gleda zbog dijaloga i price (dijalozi su by the way ponegdje ok a ponegdje too much i dosadni) - vec zbog nabrijanih akcijskih scena punih FX efektima na kakve smo i navikli iz modernih SUPERHERO filmova..

NO ipak, za mene najbolji Super-Hero film i lik je Batman - i to Burtonov "The Batman" i "Batman Returns".. ostali su po mojem misljenju garbage..

offtopic: Cekam Batman Begins. Wink


obozavam Burtona.... uostalom ja sam Pee Wee

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
Philatz wrote:
Here.
Da, film je ok. Ron Perlman je definitivno odlican kao Hellboy, film bi cak mogao postati i kultni klasik s vremenom (no nije li tako sa mnogo filmova u danasnjem dobu). Specialni efekti su zakon, puno bolji od ostalih efekata koje mozemo gledati na ekranu ovih dana no to je ponajvise zbog visoke produkcije i rezije Guillerma del Torra koji se ispraxao na "Blade 2" i vidljivo ucio na FX greskama te se potpuno iskupio na tom pogledu u ovom uradku.

Jedna stvar mora biti jasna, ovakav film se ne gleda zbog dijaloga i price (dijalozi su by the way ponegdje ok a ponegdje too much i dosadni) - vec zbog nabrijanih akcijskih scena punih FX efektima na kakve smo i navikli iz modernih SUPERHERO filmova..

NO ipak, za mene najbolji Super-Hero film i lik je Batman - i to Burtonov "The Batman" i "Batman Returns".. ostali su po mojem misljenju garbage..

offtopic: Cekam Batman Begins. Wink


obozavam Burtona.... uostalom ja sam Pee Wee


Kaje Burton i Popaja radio? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 11.11.2004 19:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Peewee wrote:

obozavam Burtona.... uostalom ja sam Pee Wee


Kaje Burton i Popaja radio? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.imdb.com/title/tt0089791/combined
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 11.11.2004 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su lagano dopizdili takvi filmovi.. Rolling Eyes
dajem - 3
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Joki



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 7
Location: Cestica

PostPosted: 11.11.2004 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čul sam da se bude snimala dvojka mislim da če biti još bolja!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.11.2004 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ga imam domov i nisam ga mislio gledat ali eto bacit cu pogled zbog ovog posta...

ne znam nisam neki fan super hero filmova... nekako mi se to nikad neda gledat...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 12.11.2004 01:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Film je o.k., effekti su dobri, priča je za svoj genre dobro izrađeno a i glumci su dobri

moram reć da ti ameri su stvarno malo ono . . .
dođe amer na balkan i šta radi da ga vole djeca . . . da daje im čokoladu
ode amer u irak i šta radi da ga djeca ne ubiju . . . tako je, da im čokoladu.
kako uhvati amer stvorenje koje dolazi iz pakla . . naravno s čokoladicom . . .
dobro da u star treku ili star warsu se ne bore sa mars-om ili milky way-om

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 06.12.2004 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jucer sam pogledao film i sasvim je OK.

Specijalni efekti su super - nisu ni previse fancy a nema ih ni premalo, jer znamo da danasnji superhero filmovi koriste dosta specijalnih efekata.
Dijalozi nekad dosadni i nepotrebni, ali ima nekih fora i fraza od kojih se nasmijes Smile.

Ocjena: 7,5 / 10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.12.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bih jos samo dodao da bi taj film tesko mogao pogledati po nekoliko puta - inace mogu gledati filmove i po 1000 puta ako treba (primjerice Batman Returns, Fargo, Shawshank, A Christmas Story..... ma ima ih tone da sad tu ne nabrajam)... No Hellboya, ne znam.. nekako mi dosadno bilo kada sam ga gledao po 3 put - ne znam..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2004 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma vi se šalite film je takvo sranje, ala spiderman. Mrzim kad zakenjaju neku središnju ljubavnu priču, pa nastane sapunica s specijalnim efektima. Mislim super izgleda ali je radnja ko večina amerčikih filmova je sranje

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 06.12.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

achm...
ne znam jel ste primjetili, ali to je film za publiku od 15-16 godina...
Back to top
View user's profile Send private message
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 24.06.2005 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
-polygon wrote:
Peewee wrote:

obozavam Burtona.... uostalom ja sam Pee Wee


Kaje Burton i Popaja radio? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.imdb.com/title/tt0089791/combined




da, eto altman radil popaya.

a gledali ste frankenwinnie i vincent od burtona?
imam doma & nemam vremena za pogledat.

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2005 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hellboya indecent proposal sam bio slucajno pogledao prije kojih mjesec dana i sjecam se da sam pri pocetnim scenama pomislio "jesus ovo ce biti jos jedno jeftino sranje" ali mi se kako je film prolazio sve vise dopadao. Pogotovo jer je simbolicki vrlo zanimljiv, a hellboy je multiextrasupermegadobro odglumljen.. efekti su na nivou i odmjereni... anyway, meni full simpaticno.. definitivno bi ga ponovo posudio.. samo bi se tada dobro napljugo huz d meeeen

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group