Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
in obscuro {v.2}

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 18.06.2005 16:58    Post subject: in obscuro {v.2} Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://inobscuro.com/

jea ovo bi vam se moglo mozda cak i svidjet, jer je minimalno do bola i juzer-friendly i sve. well bar ja tako mislim.
sad je tu i mod rewrite pa linkovi izgledaju fancy i sve Smile
ako ste bili na stranici ranije, pritisnite Ctrl+F5 jer se mozda neke ikone nece refreshat, npr. avtari, divider itd.

bilo bi dobro kad bi komentirali sadrzaj, posto dizajn... well... nema se na njemu bas puno komentirat. zapravo nisam ga ni imala u planu postat posto nisam nesto zadovoljna, no ajd da se vidi da nesto radim *shrugs*

c'mon Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 18.06.2005 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je za razliku od proslog onak - obican :) nije lose, da se razumijemo, al je zadnji imo puno veci personality :)

btw, mozda bi trebala staviti veci desni padding na visited linkovima zato sto ti se srelica spoji sa tekstom pa ne izgleda najsretnije...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 18.06.2005 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro izgleda,skromno i jednostavno!
Very Happy pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 18.06.2005 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam ti već iznjeo svoje mišljenje u guestbooku Wink
Jednostavan i pregledan,sve u svem = Cool

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.06.2005 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

visited linkove s kvačicom ima sad svaki blogger, njegov brat i pas njegovog brata. Ah, well...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.06.2005 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@che> a znam, i meni je onaj prije bio bolji, ali kako sam neke stvari mijenjala morala sam ga promijenit... ono mi bilo preusko nekako Confused

@Matija> tnx Smile

@kelso> tnx^2 Smile

@maratz> jea, pa i striked link je jednako isfuran, sad jos moram bit originalna i sa nacinom kako prezentiram visited linkove? ah, well Rolling Eyes

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 19.06.2005 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
visited linkove s kvačicom ima sad svaki blogger, njegov brat i pas njegovog brata. Ah, well...


uključujući web.burzu Rolling Eyes

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 19.06.2005 09:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
maratz wrote:
visited linkove s kvačicom ima sad svaki blogger, njegov brat i pas njegovog brata. Ah, well...

uključujući web.burzu Rolling Eyes

LOL!!1

@nel`chee: Web je ponekad kao pokvareni telefon. Sjećam se da je u jednom članku gdje je objašnjena tehnika postavljanja kvačice iza visted linka bilo spomenuto i nešto kao "Please, don't missuse or overuse this techniques." Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.06.2005 00:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

well srry nemam nikakvu drugu ideju kako da ih diferenciram? samo promijenit boju i nije neki dil jer su boje sve slicne i ne bi se primjetila razlika.

i ako si se osjetio pokraden s moje strane (ne znam jer osim netiquette nisam vidjela tvoje sajtove) priznajem da je Red ipak bio taj kojeg sam ripala za ovu ideju..

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 20.06.2005 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
i ako si se osjetio pokraden s moje strane (ne znam jer osim netiquette nisam vidjela tvoje sajtove) priznajem da je Red ipak bio taj kojeg sam ripala za ovu ideju..


Smile Ja sam to pobro sa neke tamo maratz.com, ima lik web dizajn sekciju, tamo sve lepo piše.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.06.2005 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle ipak je bilo, ali indirektno Smile

Ali sto ste se uhvatili te kvacice, umjesto da stranicu malo komentirate... bas vam hvala Sad

EDIT: @red> aaa! tek sad vidim sig! Very Happy to je meni nekad bio sig (ne na mi3u) Aenema, I guess? Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 20.06.2005 07:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Red je to super implementirao, jer se kod njega primjerice uopće ne skuži kvačica dok ne pogledaš taj link i onda skužiš 'aha, to je visited'. Kod tebe u najmanju ruku odvlači pažnju, a u kombinaciji sa letter-spacingom i indentiranjem prvog reda paragrafa, cijela struktura teksta gubi integritet, što uvelike otežava čitljivost.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 20.06.2005 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

girly :)

no, salu na stranu ok izgleda al mozda mu fali sadrzaja. Linkovi nisu naglaseni, a i boja nema puno. Tako da mislim ako bi isao cesce na sajt da bi mi brzo dosadio.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.06.2005 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar site nel'chee, lijepo je vidit da ima nadobudnih mladih FER-ovaca koji i uz fax imaju volje raditi nešto pametno i korisno... ja baš i nisam bila takva u tvojim godinama
jel ti ikad itko uplatio neke pare na račun preko weba? zvuči mi pomalo nevjerojatno ali tko zna možda ti se i posreći
imaš i zanimljivih tutoriala, sve u svemu svaka čast i samo tako naprijed

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 20.06.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
EDIT: @red> aaa! tek sad vidim sig! Very Happy to je meni nekad bio sig (ne na mi3u) Aenema, I guess? Smile


Aenima, mm-hmm.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 20.06.2005 12:47    Post subject: Reply with quote

nekak mi je premonoton, predosadan. Dobra je izvedba, ali, fali bojeeeeee Smile
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.06.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maratz> dobro, tu se slazem s tobom - kvacica je malo prevelika Confused smanjit cu je.

@robi> fali sadrzaja? pa ne bi bas rekla, ima dosta sadrzaja, samo je jedan stupac (a pretpostavljam da ste navikli na dvostupcane layoute) pa onda izgleda malo rasireno... i mozebit prazno. prosli dizajn je bio minijaturan pa je sve bilo skuceno i izgledalo je da ima vise toga, I guess.

@jojo> pa nije bas FER, vec Tehnicki u Rijeci, al slicno je to Smile
ma to sam stavila tek neki dan, nije jos nitko nis uplatio, vjerojatno i nece.. Laughing ali tko zna. ma vise me one prve dvije tocke zanimaju, ovo je tek tako.
hvala, trudim se Very Happy

@andrej> zeljela sam da bude malo "dosadno" kako se ne bi previse kosilo sa thumbnailovima slika. zapravo poanta mi je bila da sadrzaj dodje do izrazaja, a ne sam dizajn, za koji sam i sama ustvrdila da nije "the best of me" Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 20.06.2005 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pod fali sadrzaja nisam mislio u doslovnom smislu, krivo se izrazih :) mislio sam rec da je monotono nekako... dizajn mi je oke recimo za tiskovinu al za web preferiram vidjeti dizajn koji mogu posjetit vise puta a da ne dosadi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.06.2005 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@robi> pretpostavljala sam da si na to mislio.

@maratz> evo je sad bolje? evo i meni se ovako puno vise svidja.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 21.06.2005 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I like ravenous rat sketch

Wink

spooooky

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2005 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Shuba> hvala, ma to sam gledala u kartu Magic: The Gathering: http://www.magicdeckvortex.com/cardpics/BLACK/ravenous_rats.jpg
ovo je somewhat originalna velicina, moj crtez je 4-5 puta uvecan Smile

@jojo> ne bi covjek vjerovao!! javio mi se neki tip na mail i pitao me international bank account info i kao vidjet ce sto moze ucinit za mene Smile e pa vidis, ima dobrih ljudi Very Happy

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.06.2005 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

morat ću si i ja počet radit neki siteić Smile good luck!

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije dugo potrajao dizajn Laughing a dosadilo mi ono... sad je neki temporary layout jer nemam vremena napravit the real thing.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group