Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
malo kritike

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 16:29    Post subject: malo kritike Add user to your forum ignore list Reply with quote

... sa koje vas sigurno nece biti puno briga, al'eto kad vec postoji mjesto gdje se moze reci ja cu vam reci sta me smeta Wink

eto vec mi je citati vijesti i forum na poluhrvatsko i poluengleskom jeziku malo cudno iako se pomalo prilagodjavam vasim standardima Smile valjda je to i stvar navike. ali nije to problem.

ono sto me stvarno smeta je citati "ps jede GOVNA" ili "sajt vam KURCA ne valja" ili slicne stvari, tj. kad netko usred topica KENJA pa mozda sam previse osjetljiva a mozda to i drugima smeta, nikad se ne zna.
u stvari tomi je nekako u kontrastu sa temama na forumu. (a netko mi je predbacio kao neodgojenost samo zato sto sam u naslovu topica stavila par upitnika Laughing )

eto htjela bih znati sta vi mislite o tome.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 05.12.2003 16:45    Post subject: Re: malo kritike Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:


eto htjela bih znati sta vi mislite o tome.


moglo bi se zivjeti bez toga.

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja mislim da su svi ovdje jednostavno onakvi kakvi jesu, govore sto misle i izrazavaju se kako zele,...
bolje to nego da smo hrpa posera,...
svi se osjecaju kao dio zajednice i zato je svima lako opustiti se i ponekad pisati neprimjerne stvari ( za ostatak hrvatskog weba ).

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 05.12.2003 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
ja mislim da su svi ovdje jednostavno onakvi kakvi jesu, govore sto misle i izrazavaju se kako zele,...
bolje to nego da smo hrpa posera,...
svi se osjecaju kao dio zajednice i zato je svima lako opustiti se i ponekad pisati neprimjerne stvari ( za ostatak hrvatskog weba ).

SINteX


Cheers... podrzavam...
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 17:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nacin "opustanja" je i stvar godina Wink
u stvari bas me takve stvari ne daju da se opustim na ovom forumu Shocked kao da mi tu nije mjesto Rolling Eyes
ne stvarno; mozda nama "over 30", majkama maloljetne djece mozda i nije tu mjesto Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma pusti godine Smile Nego, jedno je kad ti izleti u 'zaru borbe' a drugo kad koristis explicit language zato sto mislis da je to ultrakul. Nema nikakve veze s pozingom ili nepozingom. Ja isto mislim da nam nebi nista falilo bez toga, emocije se mogu i drugacije izrazit Smile

BTW oni (rijetki) koji se jako vole pravit pametni obicno dobiju usmenu opomenu na private message.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 05.12.2003 20:36    Post subject: Re: malo kritike Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
... sa koje vas sigurno nece biti puno briga, al'eto kad vec postoji mjesto gdje se moze reci ja cu vam reci sta me smeta Wink

eto vec mi je citati vijesti i forum na poluhrvatsko i poluengleskom jeziku malo cudno iako se pomalo prilagodjavam vasim standardima Smile valjda je to i stvar navike. ali nije to problem.

ono sto me stvarno smeta je citati "ps jede GOVNA" ili "sajt vam KURCA ne valja" ili slicne stvari, tj. kad netko usred topica KENJA pa mozda sam previse osjetljiva a mozda to i drugima smeta, nikad se ne zna.


osjecam se direktno prozvanim jer sam oba topica pokrenuo ja Smile
ispricavam se.


keye wrote:

u stvari tomi je nekako u kontrastu sa temama na forumu. (a netko mi je predbacio kao neodgojenost samo zato sto sam u naslovu topica stavila par upitnika Laughing )

eto htjela bih znati sta vi mislite o tome.


mislim da to bas nije lijepo i pristojno, i ispricavam se, kuzim da to neke moze vrijedjat ili smetat, eto nisam namjerno. nebudem vise. debilno je znam.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.12.2003 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zar bas ti carre? Shocked

a ja stvarno nisam gledala tko je to napisao nego me uvijek takvi naslovi bodu u oci pa sam skuzila da me smeta Smile
vjeruj mi da nije nista osobno Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group