Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Profesor filozofije i logike

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 01.07.2005 22:38    Post subject: Profesor filozofije i logike Add user to your forum ignore list Reply with quote

skrivena kamera sa jednog sata filozofije u xv. gimnaziji...
oni koji su bili i prošli sjetit će se svima dobro znanog Ante....

http://www.mioc-4a.com/Video/Ante.wmv
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 01.07.2005 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to to to je katastrofa.

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2005 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e strgao sam se kad sam vidio ovo...
ko god da je radio to super je posao napravio...samo da je zvuk mrvicu bolji ...
al prejebeno...
samo nemrem vjerovat...ovo mi je doslo kao potvrda..jer cuo sam da je prema svima ostalima grozan
ja sam ga isto imao al je bio fakat ok! valjda zbog jedne cure kaj je isla s nama u razred Laughing

a jebiga...zato bih ga uvijek imao radije neg luksica!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2005 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako ga zašprehavaju samo da ne bi pitao gradivo! Very Happy

Ovo vidim samo kao dobru zajebanciju između profesora i učenika, možda griješim, nisam bio tamo!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah, to su bili dani.... fala bogu da mi je samo logiku predavao..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Teyo



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 12
Location: zagreb

PostPosted: 02.07.2005 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aahahahhahahahaha
Shocked isuse,kaj je tolko miochana tu? Very HappyVery HappyVery Happy
loool, kreten jedan pederski,neznas ko je gori bio, on ili luksic... ovaj lud da ga ni u vrapche nece, a onaj zlocest da ga ni u pakao nece...

nabijem ga logicki...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj Boze da nikad vise u zivotu ne vidim luksica... lik mi je zivce popio na slamku.
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 02.07.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zAKON PROFESOR!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 02.07.2005 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrky wrote:
Kako ga zašprehavaju samo da ne bi pitao gradivo! Very Happy

da, to bar nije nikad bio problem, ali bed je u tome što on kasnije pita gradivo koje je trebao predavat na satovima poput ovog (a nemaš od gdje naučit) Rolling Eyes Laughing
hrky wrote:
Ovo vidim samo kao dobru zajebanciju između profesora i učenika, možda griješim, nisam bio tamo!

da, mi se jesmo dobro zabavili, al on to misli ozbiljno što priča... pričao je on i puno "žešće" stvari al ga nismo uhvatili kamerom... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

targetICQ wrote:
daj Boze da nikad vise u zivotu ne vidim luksica... lik mi je zivce popio na slamku.


right!!!!
e i sad sam se sjetio ko je uz njih dvoje bio totalno odvratan kreten / kuja... --->čižička!
fuj!
ak se dobro sjecam djuku je bila i raska - grozno!
Back to top
View user's profile Send private message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 03.07.2005 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah mioc.. Very Happy

moji favoriti:
1. horvatinovic (pre jak, negdje u arhivi imam audio snimke..)
2. baljkas (strasne poze, video snimka)
3.vlastelica, rusan (jedan genijalan manijakalan ispad, na zalost ne zabiljezen)

e, da je onda bilo mobitela s kamerama...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 03.07.2005 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limbus wrote:
ah mioc.. Very Happy

moji favoriti:
1. horvatinovic (pre jak, negdje u arhivi imam audio snimke..)


snimili smo ga mi...u jednoj od propovijedi... nevjerovatno. ima to negdje na netu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 03.07.2005 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ga... nije baš neka kvaliteta zvuka, ali da se skužit...

Horvi se ražestio
cijeli sat... 45 min - 10 mb
nevjerovatno... obrati pozornost na drugi dio sata... kad počme sa vječitim top temama... Laughing Laughing Laughing ova tema na počeku uvijek ostane samo na uvodu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group