Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
print u rijeci - rinfuzo?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 29.06.2005 18:22    Post subject: print u rijeci - rinfuzo? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ilitiga na komad, znaci ne zelim gomilu plakata, nego eventualno 1-5 Smile
koliko dodje print necega u puno boja, a3 format, i koja je min rezolucija i kvaliteta koja mora bit za to?

tnx in advance

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 03.07.2005 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa eto mogu ti ja možda pomoći sa printanjem na xeroxu-dc12 to je jedan od dva takva printera u primorsko-goranskoj županiji(drugi je u zambeliju),slika ispada sjajna kao fotografija bez pretjerivanja, maximalne dimenzije isprinta su 310x430mm
a cijena bi ti bila oko 20 kuna po plakatu do 5 komada, naravno na veće količine je cijena dalejo manja npr. 100 komada cijena je 4 kn a preko 300 komada 3,5 kuna
stime da bi priprema trebala biti 300dpi iako može i od 200dpi boja u CMYK
bilo koji format CDR, TIF, PDF kako ti paše jedino neznam kako je tvoj monitor kalibriran pa vjerovatno će se boja otiska malo razlikovati od tvoje pripreme koju ti vidiš na monitoru
ako te zanima bilo šta konkretnije slobodno nazovi na 0915566112
ja sam inače iz Crikvenice
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 03.07.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dino, ako je tako kvalitetno to je kul cena :) onda cu i ja bukmarkat broj taj!

Enivej ako bude trebalo plotat nes, frend ce dobit veci ploter na jesen cca 150cm sirine (sad ima 50cm) i imace jaako niske cijene , 60-80kn m2, sto je ultranisko :) al to tek na jesen al znam da cu sve zidove u sobi imat isplotane ;)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 04.07.2005 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nema frke slobodno me nazovi sprži slike ili već šta imaš na cd i pošalji na moju adreu ili možeš i na autobus i ja ti također možda i isti dan vratim autobusom ili drugi dan ovisi od posla koliko imam, ali možemo se i naći u rijeci ja navratim tamo makar dva do tri puta tjedno u rijeku
Back to top
View user's profile Send private message
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 04.07.2005 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imat će niske cijene ali i nisku rezoluciju printera od 400dpi a to baš i nije za neke fotografije ali je odlično za sve što se gleda sa udaljenosti 2m i duže
inače cijena ispisa na tom printeru je 5kuna da pet kuna plus cjena papira ili folije ovisi na šta se printa
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group