Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
site za bratica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 15:23    Post subject: site za bratica Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://posao.retroactive.biz
Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.12.2003 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

los mi je font.
a cv bi trebao biti malo detaljniji, ne kuzi se jeli cistio pod u galeriji ili sta je tamo tocno radio.
a ostalo je fora. Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
los mi je font.
a cv bi trebao biti malo detaljniji, ne kuzi se jeli cistio pod u galeriji ili sta je tamo tocno radio.
a ostalo je fora. Smile


ma...sve je radio, a medjuostalim i cistio podove Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.12.2003 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:


ma...sve je radio, a medjuostalim i cistio podove Smile


ah, onda se kuzi Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo promijenio sam typo stavio sam Verdanu umjesto Georgie

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 06.12.2003 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fali ti točka nakon godine rođenja. Very Happy

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.12.2003 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec je bolje ali ako dopustis dati cu ti par savjeta sto se tice samog CV-a buduci da ima tu svrhu. (to njemu ozbiljno treba? jer ovako ima smisao malo zezanja na netu)

pored radova bi trebalo pisati i godinu kad je radio. cak bolje i koliko mjeseci i uz to bi malo trebalo opisati posao, uljepsati ga i uvecati Wink
-godina kad je zavrsio skolu i jos bolje sa kojom ocjenom.
-jezici (koji nivo, pisano i citano).
-poznavanje kompjutera i raznih programa
-posao koji trazi je part-time ili full-time?
da to ne izgleda ocajnicki nego kao "decko je dinamican i pun inicijative" Smile
i napisi da je vec radio u ducanu ili baru tako da zna prodavat, nece netko tko zeli sto vise prodat, stavit umjetnika crtaca u trgovinu Wink

u principu stavi se na mjesto onog koji gleda taj oglas... da si ti onaj koji daje posao kako bi gledao na nekog sa ovakvim oglasom ili na nekog koji se fino zna prodati Wink

and the last: fotka!!! fizionomija lica pogadja ravno u cilj ; znas tocno sta "kupujes" Laughing

good luck! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 06.12.2003 16:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inspajerd baj mitri??

ili sam samo lud!?!?

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 06.12.2003 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odmakni ga od vrha barem za sirinu ovog bijelog outlinea.
mho fkorz.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sintex: je inspajrd je by mi3, ali ja iovako nisam dizajner nego programer koji nesto prtlja po dizajnu Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.12.2003 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
vec je bolje ali ako dopustis dati cu ti par savjeta sto se tice samog CV-a buduci da ima tu svrhu. (to njemu ozbiljno treba? jer ovako ima smisao malo zezanja na netu)
<cut>


da...ovo sve sto si rekla stoji...i mislim da cu braticu predlozit da si to slozi...a do onda...nek bude u ovoj formi... Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 07.12.2003 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uz sve receno by keye, meni jos malo vuce na http://war3.code16.com :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 07.12.2003 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ko sto kaze keye, probaj da ne zvuci ocajnicki. 'natanael đuran traži posao' meni zvuci jako ocajnicki Smile Kao, sve ladju potonule, radio bi bilo sto, mozda se mogu i bend over.
Drugo, premalo informacija. Ako decko ocekuje da netko taj njegov online cv/request dozivi ozbiljno, onda se i on treba ozbiljnije postaviti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.12.2003 18:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam par ljudi u HSSC-u (Hrvatski Stocarsko Selekcijski Centar) i mogu progurat tj. izvuc vezu za "sudjelovanje u istraživačkim ekspedicijama".. ljudi kazu da je wild ride makar nisam nikada osobno bio tamo! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group