Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
2Advanced rip

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ligel



Joined: 29 May 2004
Posts: 19
Location: dtrt

PostPosted: 18.11.2004 17:33    Post subject: 2Advanced rip Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.2advanced.com/realtybid/flash_index.htm


RIP:
http://www.webhouse.co.yu/


Smile) dobar rip.

_________________
BRITNEY SPEARS TERRORAGENCY!
"and you thought your site was fuckin overprotected?"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 18.11.2004 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevjerovatno Smile

dobar ... Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 18.11.2004 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dokle seže ljudska glupost Smile Da im se još malo pročačka "portfoliu" našlo bi se toga još. Još uvijek mi nije jasno zašto 2advanced i što to ljudi vide u njihovim radovima (nemojte me krivo shvatiti....du ju nou votajmin...)
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 18.11.2004 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno dobar rip Twisted Evil .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 18.11.2004 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lol! A ja mislio da ću vidjet malo flasha na plagijatu! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 18.11.2004 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Dokle seže ljudska glupost Smile Da im se još malo pročačka "portfoliu" našlo bi se toga još. Još uvijek mi nije jasno zašto 2advanced i što to ljudi vide u njihovim radovima (nemojte me krivo shvatiti....du ju nou votajmin...)


Da, ali ipak mislim da bi netko trebao otvoriti specijalistički 2A rip report site koliko se takvih plagijata u zadnje vrijeme javlja....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 18.11.2004 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
... Još uvijek mi nije jasno zašto 2advanced i što to ljudi vide u njihovim radovima (nemojte me krivo shvatiti....du ju nou votajmin...)

nemojte ni mene krivo shvatiti ali ne kuzim ni ja sto ljudi vide u tim sitnim slovcima i nervoznim flash blinkanjima... meni je to cisti techno kiceraj.
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 18.11.2004 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
TYPE01 wrote:
... Još uvijek mi nije jasno zašto 2advanced i što to ljudi vide u njihovim radovima (nemojte me krivo shvatiti....du ju nou votajmin...)

nemojte ni mene krivo shvatiti ali ne kuzim ni ja sto ljudi vide u tim sitnim slovcima i nervoznim flash blinkanjima... meni je to cisti techno kiceraj.


Krivo si ti mene shvatio Smile Daleko sam od ljubitelja lika i djela 2advanced.com
Ekipa ih tako pere po forumima, siteovi im postaju sve samo ne funkcionalni i pregledni.
Back to top
View user's profile Send private message
ixia



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 11
Location: Osijek

PostPosted: 19.11.2004 02:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
nemojte ni mene krivo shvatiti ali ne kuzim ni ja sto ljudi vide u tim sitnim slovcima i nervoznim flash blinkanjima... meni je to cisti techno kiceraj.


amen!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 19.11.2004 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
.cdr wrote:
TYPE01 wrote:
... (nemojte me krivo shvatiti....

nemojte ni mene krivo shvatiti ali ne kuzim...

Krivo si ti mene shvatio Smile

bitno je da se kuzimo
Smile Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message
moritz



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 25

PostPosted: 04.12.2004 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema sta, ripcina sa velikim R
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.12.2004 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moritz wrote:
Nema sta, ripcina sa velikim R


Stari, kasniš dva tjedna Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
moritz



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 25

PostPosted: 07.12.2004 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
moritz wrote:
Nema sta, ripcina sa velikim R


Stari, kasniš dva tjedna Wink


Stari, ja sam nov ovde!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bacic



Joined: 14 Apr 2005
Posts: 56

PostPosted: 12.07.2005 01:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I kad kopiraju to su one amaterske kopije mislim kad vec kopiraj nek se barem potrude da ispadne poprilicno isto , da se podudaraju . Ali jebiga ko sto rekoh to su amaterci
Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2005 02:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme pa napokon i neki pravi RIP! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 12.07.2005 07:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zar tu postoji neka sličnost, ja gledam vć pola sata i ne nalazim ju.... Laughing

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 12.07.2005 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
moritz wrote:
Nema sta, ripcina sa velikim R


Stari, kasniš dva tjedna Wink


Nije to ništa - ovi kasne više od pola godine...

btw - šta je reč da plagijat još nije skinut s neta?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group