Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
natjecaj za izradu loga ecs
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.07.2005 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
jos bi najbolja fora bila kad bi se javio i treci ovdje koji ima istu pricu kao stripe i ja, hahahaha Smile)))


pa treci ne postoji jer 5-2=3 Wink

al eto i ja sam isto pokusala i popusila. Neutral
sta nitko nece postat radove koje su poslali? mene zivo zanima kako su izgledali svi ti silni radovi!
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 18.07.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Robart - to bi bilo zanimljivo Very Happy

Budem ja pejstno veceras svoj rad, sad sam na jobu (ljetni job - prvi dan Smile )
BTW: Sredio sam net doma! **ebo ja original windowse koje na feru dobijes...
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 18.07.2005 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bi bilo zamljivije vidjeti broj kandidata koji su usli u zadnjih pet ... malo mi je cudno da komisija otvori radove prije konacne odluke ... pa nebi to trebal biti anonimni natjecaj? hmmm

Last edited by smrklj on 18.07.2005 11:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 18.07.2005 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

umalo da zaboravih . JA SAM TREĆI

Last edited by smrklj on 18.07.2005 12:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije svega, cestitam smrklju na osvojenom trecem mjestu :)

znam ja nemogirl da je 2+3=5, medutua, bilo bi zabavno da ispadne, recimo 3+3=5

stripe, nemoj zurit prikazati rad jer je u natjecaju pisalo:

"predlozena rjesenja ne smiju se objavljivati, kopirati, distribuirati ili upotrebljavati u bilo
koju drugu svrhu osim za ovaj natjecaj"
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 18.07.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pojasnjenje . ja sam treci ODBIJENI .... veselo
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smrklj????, cekaj, cekaj....zelis reci da su ti javili kako si usao medu prvih 5 od 60 koji su sudjelovali, a onda su ti javili da nisi upao medu prvih 3 koje nagraduju lovom.

Ako je to tako, onda je za njih 3+3=5

Ako je to tako, dobio si pismeno doma rjesenje sroceno kao referenca za buduce natjecaje u kojem te obavjestavaju da si upao medu prvih 5, ali nazalost nisi medu prvih 3.

ako je to to, hehehehe, vrijeme je da sva trojica objavimo ta pismanca kojima su nas obavjestili, sto kazes na to?
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.07.2005 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smrklj wrote:
pojasnjenje . ja sam treci ODBIJENI .... veselo


hoces reci da si usao u 5, pa si odbijen?

mozda su prvi. i drugi nagrađeni ista firma...

ili poništenje Twisted Evil

G.
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je stvarno 3+3=5 ,trebali bi srusit natjecaj, objavit odma u novine......, jer na ovim prostorima jos vlada kupovanje natjecaja ka da ides kupit kruv i mliko.....

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 18.07.2005 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
jeli mozda netko zna rezultateza ECS


Za sada samo ovo

http://www.ecs.hr/ecs/ppt/Objava_rezultata_natjecaja.pdf
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PRIJE SVEGA!!!

Treba se jos jednom javiti smrklj, i potvrditi da ima pismeno kao i ja tu odbijenicu od zadnjeg kruga, a jednako tako i stripe.

Ako se pokaze da sva trojica imamo to crno na bijelo, stvar moze biti vrlo zanimljiva jer kao sto sam rekao, nije postovano vrijeme predaje radova niti vrijeme odabira jer se cekalo vise od tri tjedna da se izaberu prvih 3 medu 5.

Buduci da sam isao na godisnji (a mnogi su isli nakon 01.07), mailom sam ih upitao sto misle s natjecajem obzirom da idem na more i necu biti u Zg. Nakon tog upita, dobio sam mail za dva dana s obavjescu da sam odbijen.

Ne zelim brzati sa zakljuckom, ali ako stvarno postoje 3 odbijena, mozda su pod strkom i
pritiskom ucinili nesto sto nebi trebalo.

Ako to mozemo dokazati na jednostavan i jasan nacin, a to znaci njihovim pismom ili mailom, stvar moze postati vrlo zanimljiva. No, ukoliko to ne mozemo dokazati, stanimo na loptu i nemojmo brzati sa zakljuccima jer ovo moze vrlo lako biti krivokletstvo, a to ne zelimo, zar ne. Osim toga, osoba s kojom sam kontaktirao u ECS mailom, bila je vrlo ljubazna i profesionalna te je brzo odgovarala na moja pitanja, pa stoga nebih da neko stekne krivi dojam o toj firmi i natjecaju ukoliko nema dokaza. Nitko nije kriv dok se to ne dokaze :)
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zgodno, jedna firma na prvom i drugom mjestu, mora da su to vraski dobri dizajneri,zar ne :)? vjerujem da odboru nije bilo lako odluciti se kome ce dati najvise love, hehehe
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 18.07.2005 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...e brijem da su svi koji nisu upali među prva tri dobili pismo u poštanski sandučić da su među prvih 5. Mene je neka zena zvala cca 3 tjedna prije nego su mi poslali doma pismo da nisam odabran među tri novčano nagrađena nego da sam, kao i vi, među prvih 5.

... a to znaci da je neko od nas 6. ( slovima: šesti ) ili smo svi ostali ( nas 60-tak ) u prvih 5...

Smile pa si sad mi nek mislimo..... e, a kad budu objavili pobjednika? tj. ja bi si htel poluknuti ta prva tri nagrađena......
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 18.07.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
...e brijem da su svi koji nisu upali među prva tri dobili pismo u poštanski sandučić da su među prvih 5. Mene je neka zena zvala cca 3 tjedna prije nego su mi poslali doma pismo da nisam odabran među tri novčano nagrađena nego da sam, kao i vi, među prvih 5.

... a to znaci da je neko od nas 6. ( slovima: šesti ) ili smo svi ostali ( nas 60-tak ) u prvih 5...

pa si sad mi nek mislimo..... e, a kad budu objavili pobjednika? tj. ja bi si htel poluknuti ta prva tri nagrađena......



...to su vam rekli i napisali da se ne osjećate "tužnim" i "odbačenim" Laughing Laughing Wink

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ko je još dobio pismo? eto, i meni su ga poslali...
Think

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 18.07.2005 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eo sad pregledavam da se nisam ja zeznuo da se mozda o zadnjih 5 radi Very Happy

nisam.

ECS wrote:
Poštovani gosp...
Najljepše Vam se zahvaljujem...

Vaše je rješenje, od šezdeset pristiglih radova, ušlo u uži izbor od 5 odabranih...

...nažalost...

Želim Vam mnogo poslovnog uspjeha i još mnogo dobrih radova.

...


Necu ja nikom nista prigovarat, fakat je zena ljubazna bila, cak mi se i sama potpisala na pismo. Bila ljubazna prek mejla... Kome se zali, nek se zali, nije bed - ionak nas ima BAR 5 iz zadnjih 5 od kojih nitko nis dobio nije Very Happy

Ovoga samo na Balkanu ima... Very Happy

Di da stavim PDF na net da ga mogu linkat? Ce netko isto podijelit rad?
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2005 07:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za sada ocito mozemo potvrditi samo stripe i ja da smo dobili doma pismo kojim se potvrduje da smo ispali iz zadnjeg kruga i obojica imamo slicno i dobro iskustvo s zenskicom koja nas je kontaktirala.

Ovdje ocito su neki pogresno shvatili odbijenicu iz prvog kruga, a nju su dobili otprilike 60 sudionika.

Stoga, ne brzajte i neka se javi samo osoba koja eventualno ima istu potvrdu kao stripe i ja, a ako takve nema, ovaj forum vise nema smisla nastavljati.....
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 19.07.2005 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja imam odbijenicu u kojoj se veli da sam otpao iz prve petorke . a isto tako me kontaktirao umilni ženski glas nekoliko tjedana prije toga rekavši da sam u toj petorci
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2005 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh, to je sada vec druga stvar kad i smrklj, stripe i ja imamo odbijenice iz zadnjeg kruga u kojem je sudjelovalo pet autora....a podjeljene su tri novcane nagrade. Dakle, ispada matematika 3+3=5

Postavlja se samo pitanje sto uciniti? Mislim da, bez obzira na ljubaznost zenskog glasa (ona je samo dobila upute od nekog drugog), ne smijemo dozvoliti da nas itko vuce za nos, pa stoga molim stripea da jos jednom razmisli zeli li to ostaviti tako kako je ili podici svoj glas kako se ovakve stvari ne bi dogadale, bilo nama, bilo nekom drugom.

Dakle ljudi, predlazem da skeniramo ta nasa pisma odbijenice, te ih za pocetak objavimo ovdje u ovom forumu kako bi i drugi vidjeli o cemu je ovdje rijec, a onda su svi dobrodosli da komentiraju i savjetuju nas kako dalje (naravno, dobrodosli su uvijek, sada, odmah, sutra:)....jer, svi smo mi ovdje koliko vidim poprilicno rijeciti i jaki na jeziku, osjetljivi na svoje radove i kritike....

Stoga, molim te smrklj, fotkaj digitalcem ili skeniraj to pismance i stavi ga ovdje. Stripe, molim te da i ti to ucinis, a tako cu i ja popodne kad dodem s posla kuci.

Ovo bi moglo ispast vrlo zanimljivo
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 19.07.2005 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima jedan mali problem . ja sam to pismo bacio nemisleć da bi mi nešto takvo moglo zatrebati . šteta jebiga . svejedno . mislim da smo već sa dijelom ovog foruma potvrdili stanje stvari i svijesti u hrvata, ovdje mislim i na zagreb (kojeg ne smatram dijelom hrvatske . barem ne u poslovnom smislu) . moj zaključak je da se netreba trošit vrijeme i energija na takve stvari te dokazivati nečiju grešku jer ... HALO ... pa živimo u hrvatskoj ... zanimljivo bi bilo da je drugačije dragi robarte
svima puno sreće u radu
ili
save the planet, kill yourself
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2005 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sto smrklj nemas pisamce je veliki problem pa tako sva ova naglabanja padaju u vodu i nista od svega...a sto se mene tice, natjecaj je u tom slucaju ispravan jer se ne moze suprotno dokazati.

Smatram da nista nismo dokazali ovim forumom, a razlika svijeta i nas ovdje moze biti samo u tome sto se ljudi negdje bore za svoje stavove i uvjerenja nastojeci stvoriti uvjete u kojima se nece neke stvari dogadati.

S druge strane, uci medu prvih 5 od 60 i nesto sitno sudionika je fina referenca za poslove, pa se takvi dokumenti nebi trebali olako baciti u smece.

lijep pozdrav svima koji su se ukljucili u ovaj forum koji je sada dosao do svog kraja
jer pobjednike natjecaja imamo (prvo i drugo mjesto osvojila je ista firma, postoji i treci nagradeni, te dokazano dva tipa s papirima koji dokazuju da su bili medu prvih pet i popusili nagrade).
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 19.07.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robart wrote:
S druge strane, uci medu prvih 5 od 60 i nesto sitno sudionika je fina referenca za poslove, pa se takvi dokumenti nebi trebali olako baciti u smece.

da ziher...
Meni je jedino fora bilo to kaj (treutno radim neke za njihovog najjaceg konkurenta) pa mi shefica rekla onako pakosno da joj je drago kaj sam izgubio jer bi ju sef zadavio Very Happy

Quote:
lijep pozdrav svima koji su se ukljucili u ovaj forum koji je sada dosao do svog kraja jer pobjednike natjecaja imamo (prvo i drugo mjesto osvojila je ista firma, postoji i treci nagradeni, te dokazano dva tipa s papirima koji dokazuju da su bili medu prvih pet i popusili nagrade).

damn, sad mi je full lakse, imam papir da sam popusio Very Happy
bolje je smrklju - nitko mu nemre dokazat Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group