Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
multiple display problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 12.07.2005 15:53    Post subject: multiple display problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupila sam kabel i uštekala ga u grafičku i u scart od TV-a - hoću gledat filmove na tv-u a nemam DVD player Smile
al na tv-u mi je slika crno bijela - inače je TV u boji Smile
zna li netko dal tu treba neki driver ili nešto samo drugačije podesti da bi slika na tv-u bila normalna
grafička je nvidia gForce 4.... a tv na koji želim to uštekat onaj jeftini iz getroa - Quadro

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.07.2005 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://tvtool.info/index_e.htm
super stvar.
Back to top
View user's profile Send private message
Boza



Joined: 08 Aug 2005
Posts: 4
Location: Mostar

PostPosted: 08.08.2005 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U podesavanjima stavi displaj na PAL umjesto na NTSC
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 10.08.2005 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam probao tvtool (thnx na linku btw) ali ima jedna kul stvar koju možeš napraviti sa nVidia karticom i playbackom DVD-a.

Daklem stvar je u tome da dual monitor sustav ne namjestiš na 'clone' već na nešto drugo, sjećam se da se negdje i spominjalo 'fullscreen video', no ne mogu ti reći precizno jer ovdje nemam tu karticu, a i to je bilo davno. Mislim da je i namještavanje uključivalo neki setting koji se zove video overlay.

Uglavnom, efekt koji dobiješ je da se bilo koji video koji se vrti na kompu baca na secondary display (TV) i to fullscreen, dok program koji vrti taj video (say PowerDVD) na primarnom displayu može biti minimiziran i netko može raditi na tom istom kompu dok ekipa gleda filmove.

Ja sam to otkrio slučajno i bilo mi je zakon, pošto sam uvijek mogao raditi svoje CSS-ove i PHP-ove dok je ostatak familije gledao neku pekmezavu dramu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group