Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
maksimilijan.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 15.08.2005 19:22    Post subject: maksimilijan.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Interesira me vaše mišljenje o ovim stranicama. Question

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 15.08.2005 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sorry, evo link www.maksimilijan.com

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 15.08.2005 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Grafika: malo offtopic za restoran al ajd Ok je.Malo poboljšaj izbornik.Grafika izbornika ti je prekompreirana.Pošto sajt nije prezahtjevan može malo manja kompresija i povečanje njihive kvalitete.
Back to top
View user's profile Send private message
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 15.08.2005 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo baš gledam na onom linku istra-tourism onu fotografiju pa mi nije jasno kako tako brzo učitava foto iako je oko 60 Kb?

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 15.08.2005 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

idzotic wrote:
Evo baš gledam na onom linku istra-tourism onu fotografiju pa mi nije jasno kako tako brzo učitava foto iako je oko 60 Kb?


u cacheu ti je

uglavnom, zaista ne moras biti takav hitler s kompresijom, ovo je stvarno kriminalno. ono, jpeg artifakte vidis s pol metra od ekrana.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 15.08.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O.K. osim kompresije, što se da popraviti... kakve su ocjene ostalog dijela?

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 15.08.2005 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam, ne mogu gledat u site s tako kompresiranim slikama Laughing

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

restoran s prenocistem i novagradiska te pogotovo www.maksimilijan.com ti netreba u headeru.Cemu to?

nadalje kad malo bolje gledam netreba ti ni datum ni ono dobrodosli ni one dvije crte na desnoj strani Question

header povecaj i promijeni:)

neznam ne sjeda mi to sve skupa...

ja bi probo ponovo (IMHO)

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 16.08.2005 06:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kompresija, kompresija, hm da...
header prenatrpan...

Ne kužim u izborniku onaj lijevo kvadratić. Višak mjesta? Ili?

Ja bi to ponovila...

E...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
I-one



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2005 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja bi isto... nekako mi djeluje onak... nema elegancije, boje su mi loše odabrane, font u headeru je koma, ali im je to možda sužbeni logo Brick wall ....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 16.08.2005 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u firefoxu je ocito puklo...
nije mi sjeo dizajn, provaj se jos malo poigrati, ne sumnjam da mozes jos malo bolje...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 16.08.2005 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
u firefoxu je ocito puklo...
nije mi sjeo dizajn, provaj se jos malo poigrati, ne sumnjam da mozes jos malo bolje...
I jos recimo da ne vidim smisao one uvodne stranice, dobrodosli, pa tek onda dalje. Ja bih to odmah na glavni sajt..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 16.08.2005 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Thanks to all, očito je da neke stvari treba promijeniti... s nekima se ne slažem, kako veli naš narod sto ljudi, sto čudi. Svejedno hvala na trudu...

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
Dodax
Guest





PostPosted: 16.08.2005 21:26    Post subject: Reply with quote

Nepotrebna početna, prenatrpano izgleda...jedino mi se sviđa izbornik onaj plavi...da se mene pita, radio bi taj sajt u kombinaciji crvene i bijele boje.
Back to top
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 18.08.2005 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentaru Dodax, no kao što rekoh i da napravim sve ispočetka opet bi bilo onih kojima ne odgovara ovo ili ono. Neke komentare uvažavam i to ću prvom prilikom ispraviti. Zapravo više me interesira zašto (nešto) puca u FF?
Volio bih da mi netko da link na stranice koje su "savršene" i da pojasni zašto.

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.08.2005 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

idzotic wrote:
no kao što rekoh i da napravim sve ispočetka opet bi bilo onih kojima ne odgovara ovo ili ono.


Ne mora nužno bit tako...
S novim kreneš (ako kreneš) uzevši u obzir komentare koje si dobio sad... E...

I da, ne radi se o tome da nekom nešto ne odgovara (ipak je to tvoj rad) već su to sugestije na koje si se pretplatio stavivši rad na uvid...

E...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
idzotic



Joined: 12 Aug 2005
Posts: 25

PostPosted: 20.08.2005 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma sve je ok. Kao što neko reče može se i bolje. Uvažavam puno toga, no neke stavri postoje s razlogom, neke... Čitajući komentare čovjek dobije volju da krene ponovno, no zato treba vrijeme pa će za sada osrtati takve kakve jesu, nemam vremena... Thanks anyway.

_________________
Ja znam da ništa ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2005 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajme Shocked

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
[nq]



Joined: 16 Apr 2005
Posts: 21
Location: Novi Sad

PostPosted: 20.08.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze mnogo bolje.

Izbacio bih pozadinu ( crtice ) za pocetak Smile

_________________
http://www.overallpack.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group